logo

Najnovšie ponuky spoločnosti METRO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Metro je veľkoobchodný reťazec, ktorý sa špecializuje na ponuky a propagačné akcie. Táto spoločnosť predáva výlučne registrovaným zákazníkom. S viac ako 650 predajňami v 29 krajinách je Metro považované za jedného z najväčších a najvýznamnejších veľkoobchodníkov v Európe.

Často kladené otázky o METRO

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti METRO?

Existuje množstvo spôsobov, ako s Metro ušetriť. Môžete sa prihlásiť na odber letákov s týždennými zľavami, zaregistrovať sa na webovej stránke pre exkluzívne zľavy a ponuky, získať prístup k ich katalógu receptov a získať digitálne kupóny.

Zľavy, ktoré poskytuje METRO

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky z Metra. Objavte aktuálne ponuky, ktoré má tento obchod pre vás pripravené, a zistite najlepšie zľavy v mieste metra vo vašom okolí. Získajte tie najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte najlepšie ponuky zo supermarketov, Metro je pre vás to pravé miesto. Porovnajte ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento reťazec obchodov ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.metro.sk/

Príbeh spoločnosti METRO: o spoločnosti METRO?

Metro Cash and Carry SR vzniklo ako dcérska spoločnosť skupiny Metro. Spoločnosť chcela vytvoriť nový typ veľkoobchodu, ktorý by vyhovoval potrebám živnostníkov a malých podnikov s cieľom rozšíriť ich portfólio.

Prečo je Metro výnimočné, je ich osobitný spôsob, ako rozlišovať zákazníkov podľa ich potrieb, vydávať členské karty podľa typu podnikania alebo požiadaviek a vytvárať propagačné akcie, ktoré by im mohli pomôcť rásť.

V Slovenskej republike Metro vlastní a prevádzkuje šesť lokalít, logistické a distribučné centrá a obchodnú kanceláriu. Spolupracujú s miestnymi malými a strednými podnikmi vrátane hotelov, reštaurácií, barov, malých potravín a podnikateľov.

Aké značky nájdem v spoločnosti METRO?

Metro ponúka širokú ponuku značiek. Medzi nimi môžete byť Fine Life, Kinder, Preto, Gastro, Pajero, Aro, Zlaty, Rajo, Milsy, Jager, Metro, Metro Chef, Bel, Lunex, Kiddy, Med, Giana, Tatrakon, Ady, Bonduelle, Jacobs, Nescafé , Eduscho, Marco Polo a mnoho ďalších značiek.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti METRO

Metro konkuruje miestnym a medzinárodným značkám. Ich konkurentmi sú Billa, CBA, Coop Jednota, Delia, Fresh, Kraj, Lidl, Tesco, Kaufland, Bauhaus, Asko, Obi, Merkury, Kinekus a Sconto.

Exkluzívne výhody spoločnosti METRO

Najlepší spôsob, ako získať exkluzívne výhody v Metro, je stať sa ich registrovaným zákazníkom. Môžete sa zaregistrovať priamo na ich webovej stránke a ihneď po registrácii získate prístup k najlepším ponukám, akciám a zľavám.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v METRO

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v METRO

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Supermarkety? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 14 Supermarkety obchodov v Slovakia vrátane METRO a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.