REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti MÖBELIX

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti MÖBELIX

Möbelix je veľkoobchod s nábytkom a dekoráciami, ktorý sa špecializuje na bytový nábytok a svietidlá. Spoločnosť má na Slovensku viac ako 12 predajní, ako aj internetový obchod, kde si zákazníci môžu prehliadnuť svoj katalóg a pri väčšine nákupov získajú bezplatné doručenie.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti MÖBELIX?

Möbelixponúka široký sortiment produktov. Nájdete u nás sedacie súpravy, kreslá, konferenčné stolíky, jedálenské stoly, TV stolíky, podstavce, truhlice, novinové stojany, postele, skrine, matrace, rošty, koberce, nočné stolíky, zrkadlá, textílie, kuchynské skrinky, kuchynské ostrovčeky na mieru, spotrebiče, vodovodné batérie, dekorácie a mnoho iných predmetov.

Bude mať MÖBELIX ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o MÖBELIX

Príbeh spoločnosti MÖBELIX: o spoločnosti MÖBELIX?
Open

Möbelix bol založený s cieľom poskytnúť slovenskému trhu cenovo dostupnú a pohodlnú alternatívu k tradičným predajniam nábytku. Ich cieľom je poskytovať jedny z najlepších značkových predajní nábytku, doplnkov do domácnosti a moderných svietidiel.

V priebehu rokov Möbelix masívne investoval do technológií a vývoja, aby vytvoril jeden z najlepších zážitkov z nakupovania nábytku na trhu. Ich 3D plánovač kuchýňa umožňuje zákazníkom navrhnút si svoju vysnívanú kuchyňu bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností.

Dnes má Möbelixviac ako 12 obchodov po celej krajine, ako aj plne optimalizovaný internetový obchod, kde môžu zákazníci pristupovať k ponuke, prechádzať si exkluzívne akcie a získať bezplatnú dopravu takmer pri všetkých nákupoch.

Aké značky nájdem v spoločnosti MÖBELIX?
Open

Möbelixponúka široký sortiment značiek v závislosti od kategórie, o ktorú máte záujem. Nájdete u nás značky ako Futura, Supra, Blanco, Fittings, Athos, Cornwall, Armature, Magna, Concept, Gorenje, Bosch, It Must, Siemens, Whirlpool , Puzzle, Zenker, Lena, Tomasso a mnoho ďalších značiek.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti MÖBELIX?
Open

Möbelix ponúka v závislosti od sezóny nízke ceny a široký výber produktov vo výpredaji. Akcie a výpredaje nájdete na ich stránke. Prihláste sa na odber ich newslettera a vyťažte z nakupovania maximum.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MÖBELIX
Open

Möbelix konkuruje miestnym aj medzinárodným predajniam. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria Kare, Houzz, Sofaland, Malow, Ratanli, Ethnicraft, Merkury, Teak-IT,JYSK,Bauhaus,XXXLUTZ a IKEA.

Exkluzívne výhody spoločnosti MÖBELIX
Open

Môžete sa prihlásiť na odber noviniek Möbelixu a získať tak zľavy na nákupy na internete i v kamennej predajni, alebo si vytvorte účet a získajte prístup k niektorým z ich exkluzívnych online ponúk. Môžete si taktiež prezrieť sekciu výpredajov na ich webovej stránke a zistiť, čo je práve v akcii.

Zľavy, ktoré poskytuje MÖBELIX
Open

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky z Möbelixu. Objavte aktuálne ponuky, ktoré má tento obchod pre vás pripravené, a nájdite si tie najlepšie zľavy v miestnom Möbelixe vo vašom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte kvalitný nábytok, Möbelix je pre vás to pravé miesto. Porovnajte ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento obchodný reťazec ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.moebelix.sk/

REKLAMA
REKLAMA