REKLAMA

Týždenné ponuky MOUNTFIELD

MOUNTFIELD logo
Najnovšie ponuky  MOUNTFIELDundefined
Najnovšie ponuky MOUNTFIELDundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti MOUNTFIELD

MOUNTFIELD logo
Katalóg MOUNTFIELD
Katalóg MOUNTFIELD
Katalóg 2022
Otvoriť leták
MOUNTFIELD logo
Katalóg MOUNTFIELD
Katalóg MOUNTFIELD
Katalóg 2022
Otvoriť leták
MOUNTFIELD logo
Katalóg MOUNTFIELD
Katalóg MOUNTFIELD
Katalóg 2022
Otvoriť leták
MOUNTFIELD logo
Katalóg MOUNTFIELD
Katalóg MOUNTFIELD
Katalóg 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti MOUNTFIELD

Mountfield je sieť obchodov so záhradnámi potrebami a bazénmi, ktorý sa špecializuje na potreby, nábytok a wellness produkty. Spoločnosť pôsobí v Českej republike a na Slovensku v rámci svojej rozsiahlej siete predajní a vlastným internetovým obchodom , kde majú zákazníci prístup k ich kompletnému katalógu.

Príbeh spoločnosti MOUNTFIELD: o spoločnosti MOUNTFIELD?

Spoločnosť Mountfield bola založená v roku 1991. Myšlienkou podniku bolo vytvoriť cenovo dostupnú a lokálnu alternatívu pre zákazníkov, ktorí hľadajú záhradné a bazénové potreby, nábytok a dekorácie. Od začiatku sa spoločnosť zameriavala na poskytovanie širokej škály produktov a možností, vďaka čomu si získali popularitu na trhu.

Dnes Mountfield vlastní a prevádzkuje viac ako 74 predajní v Českej republike a na Slovensku so sieťou servisných stredísk a bazénových centier, ktoré ďalej rozširujú rozsah ich podnikania. Mountfield je považovaný za najväčších špecializovaných predajcov záhradnej techniky a bazénov v Európe.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti MOUNTFIELD?

Mountfield ponúka širokú škálu produktov. Nájdete u nás bazény, filtračné systémy, zastrešenie bazénov, sauny, jacuzzi, bazénové fólie, podložky, bazénové schodíky, solárne sprchy, hračky do vody, vykurovacie systémy, elektrické náradie, dielenský nábytok, kachle, rebríky, mobilné klimatizácie, záhradné náradie, záhradné hračky, nábytok, zavlažovacie systémy a mnoho ďalších predmetov.

Aké značky nájdem v spoločnosti MOUNTFIELD?

Mountfield ponúka široký sortiment značiek ako Greenworks, Ikra, Levita, Patriot, Azuro, Yato, Gola, Mogul, Supreme, Diamond a mnoho ďalších značiek vrátane značkových produktov Mountfield.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti MOUNTFIELD?

Mountfield ponúka v závislosti od sezóny nízke ceny a široký výber produktov, často vo výpredaji. Akcie a výpredaje nájdete na ich stránke. Prihláste sa na odber ich newslettera, aby ste z nakupovania vyťažili maximum.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MOUNTFIELD

Mountfield konkuruje miestnym aj medzinárodným predajniam. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria Exterio, Toplawood, Alibaba, Strendpro, Kare Design, Hobes, Skagerak, DG Furnishing a Teek.

Exkluzívne výhody spoločnosti MOUNTFIELD

Môžete sa prihlásiť na odber noviniek od Mountfield a získať tak zľavy na nákupy na internete a v obchode alebo si vytvoriť účet a získať tak prístup k niektorým z ich exkluzívnych online ponúk. Ich vernostné programy nájdete na ich webovej stránke.

Zľavy, ktoré poskytuje MOUNTFIELD

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky z Mountfieldu. Objavte aktuálne ponuky, ktoré má tento obchod pre Vás, a zistite najlepšie zľavy v Mountfielde vo svojom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte kvalitné záhradné a bazénové potreby, Mountfield je pre vás to pravé miesto. Porovnajte ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento reťazec obchodov ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.mountfield.sk/