logo

Najnovšie ponuky spoločnosti MOUNTFIELD

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Mountfield je sieť obchodov so záhradnámi potrebami a bazénmi, ktorý sa špecializuje na potreby, nábytok a wellness produkty. Spoločnosť pôsobí v Českej republike a na Slovensku v rámci svojej rozsiahlej siete predajní a vlastným internetovým obchodom , kde majú zákazníci prístup k ich kompletnému katalógu.

Často kladené otázky o MOUNTFIELD

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti MOUNTFIELD?

Mountfield ponúka v závislosti od sezóny nízke ceny a široký výber produktov, často vo výpredaji. Akcie a výpredaje nájdete na ich stránke. Prihláste sa na odber ich newslettera, aby ste z nakupovania vyťažili maximum.

Zľavy, ktoré poskytuje MOUNTFIELD

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky z Mountfieldu. Objavte aktuálne ponuky, ktoré má tento obchod pre Vás, a zistite najlepšie zľavy v Mountfielde vo svojom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte kvalitné záhradné a bazénové potreby, Mountfield je pre vás to pravé miesto. Porovnajte ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento reťazec obchodov ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.mountfield.sk/

Príbeh spoločnosti MOUNTFIELD: o spoločnosti MOUNTFIELD?

Spoločnosť Mountfield bola založená v roku 1991. Myšlienkou podniku bolo vytvoriť cenovo dostupnú a lokálnu alternatívu pre zákazníkov, ktorí hľadajú záhradné a bazénové potreby, nábytok a dekorácie. Od začiatku sa spoločnosť zameriavala na poskytovanie širokej škály produktov a možností, vďaka čomu si získali popularitu na trhu.

Dnes Mountfield vlastní a prevádzkuje viac ako 74 predajní v Českej republike a na Slovensku so sieťou servisných stredísk a bazénových centier, ktoré ďalej rozširujú rozsah ich podnikania. Mountfield je považovaný za najväčších špecializovaných predajcov záhradnej techniky a bazénov v Európe.

Aké značky nájdem v spoločnosti MOUNTFIELD?

Mountfield ponúka široký sortiment značiek ako Greenworks, Ikra, Levita, Patriot, Azuro, Yato, Gola, Mogul, Supreme, Diamond a mnoho ďalších značiek vrátane značkových produktov Mountfield.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MOUNTFIELD

Mountfield konkuruje miestnym aj medzinárodným predajniam. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria XXXLutz, Bauhaus, IKEA,Exterio, Toplawood, Alibaba, Strendpro, Kare Design, Hobes, Skagerak, DG Furnishing a Teek.

Exkluzívne výhody spoločnosti MOUNTFIELD

Môžete sa prihlásiť na odber noviniek od Mountfield a získať tak zľavy na nákupy na internete a v obchode alebo si vytvoriť účet a získať tak prístup k niektorým z ich exkluzívnych online ponúk. Ich vernostné programy nájdete na ich webovej stránke.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v MOUNTFIELD

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v MOUNTFIELD

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Domov a záhrada? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 18 Domov a záhrada obchodov v Slovakia vrátane MOUNTFIELD a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.