homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorNAY ELEKTRODOM
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti NAY ELEKTRODOM

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti NAY ELEKTRODOM

NAY Elektrodom je najväčší predajca elektroniky v Slovenskej republike. Spoločnosť sa zameriava na domácu elektroniku, domáce spotrebiče, TV, foto a audio techniku. S jednou z najširších ponúk na trhu a rozsiahlou sieťou predajní v každom väčšom meste je Nay tým najlepším miestom ak hľadáte špičkové technológie a dostupné ceny.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti NAY ELEKTRODOM?

NAY Elektrodom ponúka široký sortiment produktov. Nájdete u nás smartphony, smart hodinky, fotoaparáty, profesionálne fotoaparáty, GPS systémy, káble, príslušenstvo, notebooky, televízory, Bluetooth reproduktory, práčky, sušičky, sporáky, mikrovlnky, vyžínače, rezačky, odšťavovače, kosačky, elektrické náradie a mnoho ďalších vecí. .

Bude mať NAY ELEKTRODOM ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o NAY ELEKTRODOM

Príbeh spoločnosti NAY ELEKTRODOM: o spoločnosti NAY ELEKTRODOM?
Open

NAY Elektrodom založili v roku 1991 dvaja technologický podnikatelia, Peter Zálešák a Ján Tomáš, ktorí sú i dodnes majiteľmi firmy. V 90. rokoch bol trh s technologiami na Slovensku pomerne malý a mnohé produkty neboli dostupné. To sťažovalo prístup zákazníkov ku kvalitným televízorom, rádiám, počítačom a spotrebičom.

Spoločnosť spôsobila revolúciu na trhu a ponúkala rozsiahly katalóg produktov vrátane mobilných telefónov, fotoaparátov, veľkých zariadení a počítačov. Do roku 1997 si spoločnosť NAY otvorila 12 predajní malého formátu po celej krajine a všetky sa stali miestnymi hitmi.

V roku 2014 sa NAY zlúčila s Electro World, vďaka čomu sa 4 predajne Electro World-u zmenili na predajne NAY Elektrodom.

Aké značky nájdem v spoločnosti NAY ELEKTRODOM?
Open

NAY Elektrodom ponúka široký sortiment značiek ako Canon, Olympus, Panasonic, Sony, Electrolux, Candy, AEG, Friend, Beko, Whirlpool, Lenovo, Apple, Asus, Dell, MSI, Umax, Honor, Toshiba, Bosch, Eta, Concept, Rowenta a mnoho ďalších značiek.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti NAY ELEKTRODOM?
Open

NAY Elektrodom ponúka nízke ceny a široký výber produktov. Všetky akcie a výpredaje nájdete na ich stránke. Prihláste sa na odber ich newslettera a z nakupovania vyťažíte maximum.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti NAY ELEKTRODOM
Open

NAY Elektrodom konkuruje lokálnym aj medzinárodným predajniam. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria Okay, PLANEO ELEKTRO, Ed Porfi, GM Electronics, IT Tech, Alza, Mediamarkt, Techsavers, Tectronic, Ethos, Trade Technology a Play Electronics.

Exkluzívne výhody spoločnosti NAY ELEKTRODOM
Open

Môžete sa prihlásiť k odberu newslettera NAY Elektrodom a tak získať zľavy na nákupy cez internet i v kamenných predajniach, alebo si vytvoriť účet a získať tak prístup k niektorým z ich exkluzívnych internetových akciá. Hľadajte nové ponuky a akcie na ich webovej stránke.

Zľavy, ktoré poskytuje NAY ELEKTRODOM
Open

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky z NAY Elektrodom. Objavte aktuálne ponuky, ktoré má tento obchod pre vás pripravené, a spoznajte tie najlepšie zľavy v predajni NAY Elektrodom vo vašom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte kvalitnú techniku, NAY Elektrodom je pre vás to pravé miesto. Porovnajte si ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré vám tento obchodný reťazec ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.nay.sk/

REKLAMA
REKLAMA