REKLAMA

Týždenné ponuky NAY ELEKTRODOM

NAY ELEKTRODOM logo
Najnovšie ponuky  NAY ELEKTRODOMundefined
Najnovšie ponuky NAY ELEKTRODOMundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti NAY ELEKTRODOM

NAY ELEKTRODOM logo
Ponuka NAY ELEKTRODOM
Ponuka NAY ELEKTRODOM
3. 6. 2022 - 7. 7. 2022
Otvoriť leták
NAY ELEKTRODOM logo
Ponuka NAY ELEKTRODOM
Ponuka NAY ELEKTRODOM
6. 5. 2022 - 2. 6. 2022
Otvoriť leták
NAY ELEKTRODOM logo
Ponuka NAY ELEKTRODOM
Ponuka NAY ELEKTRODOM
8. 4. 2022 - 5. 5. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti NAY ELEKTRODOM

NAY Elektrodom je najväčší predajca elektroniky v Slovenskej republike. Spoločnosť sa zameriava na domácu elektroniku, domáce spotrebiče, TV, foto a audio techniku. S jednou z najširších ponúk na trhu a rozsiahlou sieťou predajní v každom väčšom meste je Nay tým najlepším miestom ak hľadáte špičkové technológie a dostupné ceny.

Príbeh spoločnosti NAY ELEKTRODOM: o spoločnosti NAY ELEKTRODOM?

NAY Elektrodom založili v roku 1991 dvaja technologický podnikatelia, Peter Zálešák a Ján Tomáš, ktorí sú i dodnes majiteľmi firmy. V 90. rokoch bol trh s technologiami na Slovensku pomerne malý a mnohé produkty neboli dostupné. To sťažovalo prístup zákazníkov ku kvalitným televízorom, rádiám, počítačom a spotrebičom.

Spoločnosť spôsobila revolúciu na trhu a ponúkala rozsiahly katalóg produktov vrátane mobilných telefónov, fotoaparátov, veľkých zariadení a počítačov. Do roku 1997 si spoločnosť NAY otvorila 12 predajní malého formátu po celej krajine a všetky sa stali miestnymi hitmi.

V roku 2014 sa NAY zlúčila s Electro World, vďaka čomu sa 4 predajne Electro World-u zmenili na predajne NAY Elektrodom.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti NAY ELEKTRODOM?

NAY Elektrodom ponúka široký sortiment produktov. Nájdete u nás smartphony, smart hodinky, fotoaparáty, profesionálne fotoaparáty, GPS systémy, káble, príslušenstvo, notebooky, televízory, Bluetooth reproduktory, práčky, sušičky, sporáky, mikrovlnky, vyžínače, rezačky, odšťavovače, kosačky, elektrické náradie a mnoho ďalších vecí. .

Aké značky nájdem v spoločnosti NAY ELEKTRODOM?

NAY Elektrodom ponúka široký sortiment značiek ako Canon, Olympus, Panasonic, Sony, Electrolux, Candy, AEG, Friend, Beko, Whirlpool, Lenovo, Apple, Asus, Dell, MSI, Umax, Honor, Toshiba, Bosch, Eta, Concept, Rowenta a mnoho ďalších značiek.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti NAY ELEKTRODOM?

NAY Elektrodom ponúka nízke ceny a široký výber produktov. Všetky akcie a výpredaje nájdete na ich stránke. Prihláste sa na odber ich newslettera a z nakupovania vyťažíte maximum.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti NAY ELEKTRODOM

NAY Elektrodom konkuruje lokálnym aj medzinárodným predajniam. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria GM Electronics, IT Tech, Alza, Mediamarkt, Techsavers, Tectronic, Ethos, Trade Technology a Play Electronics.

Exkluzívne výhody spoločnosti NAY ELEKTRODOM

Môžete sa prihlásiť k odberu newslettera NAY Elektrodom a tak získať zľavy na nákupy cez internet i v kamenných predajniach, alebo si vytvoriť účet a získať tak prístup k niektorým z ich exkluzívnych internetových akciá. Hľadajte nové ponuky a akcie na ich webovej stránke.

Zľavy, ktoré poskytuje NAY ELEKTRODOM

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky z NAY Elektrodom. Objavte aktuálne ponuky, ktoré má tento obchod pre vás pripravené, a spoznajte tie najlepšie zľavy v predajni NAY Elektrodom vo vašom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte kvalitnú techniku, NAY Elektrodom je pre vás to pravé miesto. Porovnajte si ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré vám tento obchodný reťazec ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.nay.sk/