logo
homeIcon
  1. separatorKozmetika
  2. separatorNOTINO
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti NOTINO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Notino je kozmetická spoločnosť založená v Českej republike, ktorá sa špecializuje na make-up, vône a pleťové produkty. Spoločnosť obchoduje vo viac ako 25 krajinách a je jednou z najuznávanejších Európskych obchodov s kozmetikou.

Často kladené otázky o NOTINO

Príbeh spoločnosti NOTINO: o spoločnosti NOTINO?
close

Notino bolo založené v roku 2004 v Českej republike. Cieľom spoločnosti bolo vytvoriť miesto, kde si zákazníci nájdu každý kozmetický produkt, ktorý potrebujú, s vynikajúcim zákazníckym servisom a za dostupné ceny.

V priebehu rokov Notino ďalej expandovalo do Európy a svoje pôsobenie rozšírilo o každú veľkú krajinu v regióne. Aby Notino udržalo krok s novou generáciou zákazníkov, od začiatku optimalizovalo svoj online dosah, vďaka čomu sa stalo najväčším online obchodom s parfumami a kozmetikou v Európe.

Ich webová stránka ponúka tisíce rôznych produktov, značiek, reklamých akcií a tipov pre zákazníkov, aby našli presne to, čo potrebujú, aby sa stali tým, kým chcú byť, bez prehnane vysokých cien.

Aké značky nájdem v spoločnosti NOTINO?
close

Notino predáva a distribuuje širokú škálu prémiových značiek. Medzi týmito značkami nájdete Dolce & Gabbana, Lancome, Hugo Boss, Versace, Clinique, Chloë, Giorgio Armani, Avène, Calvin Klein, Shiseido, Paco Rabanne, Chanel, L'oreal, NYX a Elizabeth Arden.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti NOTINO?
close

Notino ponúka množstvo spôsobov, ako ušetriť. Ak chcete dostávať najnovšie ponuky a akcie, môžete sa prihlásiť na odber ich newsletteru. Navštívte ich webovú stránku a získajte k budúcim nákupom zľavy a dopravu zdarma.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti NOTINO
close

Hlavnými konkurentmi Notino na Slovensku sú Yves Rocher, Avon,Oriflame,Beauty Cosmetics, Beauty Shop SRO, Ubuy, Cult Beauty, Divine Cosmetics, Mary Kay ,H&H a Sephora.

Exkluzívne výhody spoločnosti NOTINO
close

Môžete si na ich webovej stránke vytvoriť účet a získať tak exkluzívne zľavy a bezplatnú dopravu na vaše nákupy.

Zľavy, ktoré poskytuje NOTINO
close

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky od Notino. Objavte aktuálne ponuky najlepšie zľavy, ktoré má tento obchod pre vás pripravené. Získajte tie najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak chcete kvalitné kozmetické produkty, Notino je to pravé miesto. Porovnajte ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento reťazec ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.notino.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.