homeIcon
  1. separatorKozmetika
  2. separatorNOTINO
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti NOTINO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti NOTINO

Notino je kozmetická spoločnosť založená v Českej republike, ktorá sa špecializuje na make-up, vône a pleťové produkty. Spoločnosť obchoduje vo viac ako 25 krajinách a je jednou z najuznávanejších Európskych obchodov s kozmetikou.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti NOTINO?

Notino má rozsiahly katalóg kozmetických produktov. Nájdete u nás parfémy, telové spreje, korektory, púdre, očné tiene, riasenky, lesky na pery, rúže, šampóny, kondicionéry, štetce, odličovače, telové mlieka, zubné kefky, pleťové masky, pleťové oleje, zvýrazňovače, vegánske líčidlá, vegánske hygienické produkty , esenciálne oleje, krém na ruky, očné tiene, doplnky, pánske kozmetické krémy, gély, laky na nechty a mnoho ďalších produktov.

Bude mať NOTINO ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o NOTINO

Príbeh spoločnosti NOTINO: o spoločnosti NOTINO?
Open

Notino bolo založené v roku 2004 v Českej republike. Cieľom spoločnosti bolo vytvoriť miesto, kde si zákazníci nájdu každý kozmetický produkt, ktorý potrebujú, s vynikajúcim zákazníckym servisom a za dostupné ceny.

V priebehu rokov Notino ďalej expandovalo do Európy a svoje pôsobenie rozšírilo o každú veľkú krajinu v regióne. Aby Notino udržalo krok s novou generáciou zákazníkov, od začiatku optimalizovalo svoj online dosah, vďaka čomu sa stalo najväčším online obchodom s parfumami a kozmetikou v Európe.

Ich webová stránka ponúka tisíce rôznych produktov, značiek, reklamých akcií a tipov pre zákazníkov, aby našli presne to, čo potrebujú, aby sa stali tým, kým chcú byť, bez prehnane vysokých cien.

Aké značky nájdem v spoločnosti NOTINO?
Open

Notino predáva a distribuuje širokú škálu prémiových značiek. Medzi týmito značkami nájdete Dolce & Gabbana, Lancome, Hugo Boss, Versace, Clinique, Chloë, Giorgio Armani, Avène, Calvin Klein, Shiseido, Paco Rabanne, Chanel, L'oreal, NYX a Elizabeth Arden.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti NOTINO?
Open

Notino ponúka množstvo spôsobov, ako ušetriť. Ak chcete dostávať najnovšie ponuky a akcie, môžete sa prihlásiť na odber ich newsletteru. Navštívte ich webovú stránku a získajte k budúcim nákupom zľavy a dopravu zdarma.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti NOTINO
Open

Hlavnými konkurentmi Notino na Slovensku sú Yves Rocher, Avon,Oriflame,Beauty Cosmetics, Beauty Shop SRO, Ubuy, Cult Beauty, Divine Cosmetics, Mary Kay ,H&H a Sephora.

Exkluzívne výhody spoločnosti NOTINO
Open

Môžete si na ich webovej stránke vytvoriť účet a získať tak exkluzívne zľavy a bezplatnú dopravu na vaše nákupy.

Zľavy, ktoré poskytuje NOTINO
Open

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky od Notino. Objavte aktuálne ponuky najlepšie zľavy, ktoré má tento obchod pre vás pripravené. Získajte tie najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak chcete kvalitné kozmetické produkty, Notino je to pravé miesto. Porovnajte ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento reťazec ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.notino.sk/

REKLAMA
REKLAMA