REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti OBI

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti OBI

OBI je sieť obchodov určená pre domácich majstrov postavená na americkom skladovom modeli. OBI vychádza v ústrety jednotlivcom, ktorí sa zaujímajú o renovácie, vylepšenia, svojpomocné projekty a záhradníctvo. Jedná sa o jednu z najväčších európskych spoločností určených pre domáce projekty a vo všeobecnosti má domáce meno.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti OBI?

OBI ponúka stavebný materiál, nábytok a iné predmety. Nájdete u nás dvere, kľučky, sedačky, skrine, ploty, kuchynský a jedálenský nábytok, záhradné stoly a stoličky, bazény, umývadlá, obklady, sprchové kúty, sprchové sety, batérie, skrine, postele, nočné stolíky, rohožky, koberce, farby, kachle, krby, elektrické náradie a mnoho iných produktov.

Bude mať OBI ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o OBI

Príbeh spoločnosti OBI: o spoločnosti OBI?
Open

Spoločnosť OBI bola založená v roku 1970 v Hamburgu v Nemecku. Odvtedy svojho založenia spoločnosť expandovala do mnohých krajín Európy s obchodným modelom rôznych kategórií: domácnosť, technický tovar, stavba a renovácia a záhradné potreby.

Spoločnosť má predajne v Taliansku, Rakúsku, Bosne, Českej republike, Poľsku, Hercegovine, Švajčiarsku, Nemecku, Rusku, Slovinsku, na Slovensku a v Maďarsku a zamestnáva viac ako 45 000 zamestnancov.

Na Slovensku OBI vlastní a prevádzkuje 10 predajní a internetový obchod, kde si zákazníci dokážu vybrať z celého katalógu a exkluzívnych online akcií.

Aké značky nájdem v spoločnosti OBI?
Open

OBI ponúka v závislosti od kategórie široký sortiment značiek. Nájdete u nás značky ako Einhell, Robotic, LUX, Bosch, Worx, Dremel, Black and Decker, Stanley, Makita, CMI, Grohe, BWO, Gardena, Baliv, Phillips, Emos, Wofi, Prism, REV, LEDVANCE a množstvo ďalších.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti OBI?
Open

OBI ponúka v závislosti od ročného obdobia nízke ceny a široký výber produktov vo výpredaji. Na ich webovej stránke môžete nájsť reklamné akcie a výpredaje, alebo sa prihláste na odber ich noviniek emailom, vďaka čomu z z nakupovania vyťažíte maximum.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti OBI
Open

OBI konkuruje miestnym aj medzinárodným predajniam pre domácich kutilov a majstrov. Medzi konkurentov na Slovensku patria napríklad Merkury Market,JYSK, Praktiker, IKEA, RS Bútor a Bauhaus.

Exkluzívne výhody spoločnosti OBI
Open

Môžete sa prihlásiť na odber noviniek od OBI a získať zľavy na nákupy online a v obchode, alebo si vytvorte účet a získajte prístup k niektorým z ich exkluzívnych online ponúk. Taktiež si môžete na ich webovej stránke prezrieť sekciu Ponuky a zistiť, čo je práve v predaji.

Zľavy, ktoré poskytuje OBI
Open

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky z OBI. Objavte aktuálne ponuky, ktoré má tento obchod pre vás pripravené, a vyberte si tie najlepšie zľavy v prevádzke OBI vo vašom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte najlepšie nástroje a materiály pre domácich kutilov, OBI je to pravé miesto. Porovnávajte ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré Vám tento obchodný reťazec ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.obi.sk/

REKLAMA
REKLAMA