REKLAMA

Týždenné ponuky OKAY

OKAY logo
Najnovšie ponuky  OKAYundefined
Najnovšie ponuky OKAYundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti OKAY

OKAY logo
Ponuka OKAY
Ponuka OKAY
5. 7. 2022 - 11. 7. 2022
Otvoriť leták
OKAY logo
Ponuka OKAY
Ponuka OKAY
28. 6. 2022 - 4. 7. 2022
Otvoriť leták
OKAY logo
Ponuka OKAY
Ponuka OKAY
14. 6. 2022 - 20. 6. 2022
Otvoriť leták
OKAY logo
Ponuka OKAY
Ponuka OKAY
7. 6. 2022 - 13. 6. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti OKAY

Okay je elektronický obchod s pobočkami na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť sa špecializuje na špičkovú domácu aj kancelársku techniku a široký výber nábytku a matracov. Spoločnosť je tiež jedným z najväčších elektronických obchodov v Českej republike.

Príbeh spoločnosti OKAY: o spoločnosti OKAY?

Spoločnosť Okay vznikla v roku 1994 v Českej republike, aby obyvateľom ponúkla prístup k najmodernejším a najpokročilejším spotrebičom, počítačom, televízorom a video zariadeniam. V priebehu rokov spoločnosť rozšírila svoj katalóg o nábytok, matrace, príslušenstvo a lamelové rošty.

V priebehu roku 2000 spoločnosť Okay expandovala ďalej do krajiny, až nakoniec prekročila hranice Slovenska, kde v súčasnosti vlastní rozsiahlu sieť predajní vo veľkých mestách, ako aj optimalizované online trhovisko, kde majú zákazníci prístup ku kompletnému katalógu.

Dnes je spoločnosť Okay jedným z najúspešnejších e-shopov v Českej republike a na Slovensku.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti OKAY?

Spoločnosť Okay ponúka široký sortiment výrobkov. Nájdete tu inteligentné telefóny, inteligentné hodinky, fotoaparáty, profesionálne kamery, GPS systémy, káble, príslušenstvo, notebooky, televízory, Bluetooth reproduktory, práčky, sušičky, sporáky, mikrovlnné rúry, zastrihávače, pohovky, matrace, hodiny, uteráky, skrine, zásuvky, skrine, konferenčné stolíky, jedálenské stoly, otomany a mnoho ďalšieho tovaru.

Aké značky nájdem v spoločnosti OKAY?

Spoločnosť Okay ponúka širokú škálu značiek, ako sú Samsung, LG, Phillips, Hisense, TCL, Sony, Strong, Tesla, Vivax, Bosch, Kärcher, Monix, Eroson, Concept, Apple, Asus, Cubot, Aligator, Alcatel, CPA, Xiaomi, Oppo, Huawei a mnoho ďalších značiek.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti OKAY?

Spoločnosť Okay ponúka nízke ceny a široký výber produktov. Akcie a výpredaje nájdete na ich webovej stránke. Prihláste sa k odberu ich buletínu, aby ste získali čo najlepšie skúsenosti s nakupovaním.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti OKAY

Spoločnosť Okay konkuruje miestnym aj medzinárodným obchodom. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria GM Electronics, IT Tech, Alza, Mediamarkt, Techsavers, Tectronic, Ethos, Trade Technology a Play Electronics.

Exkluzívne výhody spoločnosti OKAY

Môžete sa prihlásiť k odberu noviniek Okay a získať zľavy na nákupy online a v obchode alebo si vytvoriť účet a získať prístup k niektorým exkluzívnym online ponukám. Nové ponuky a propagačné akcie hľadajte na ich webovej stránke.

Zľavy, ktoré poskytuje OKAY

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry Okay. Objavte aktuálne ponuky, ktoré pre vás tento obchod má, a zistite najlepšie zľavy v prevádzke Okay vo vašom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a zistite, čo vám táto obľúbená organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte kvalitnú techniku a nábytok, Okay je to správne miesto. Porovnajte si ceny medzi jednotlivými predajňami a využite všetky akcie, ktoré pre vás táto sieť predajní hneď pripravila.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.okay.sk/