homeIcon
  1. separatorKozmetika
  2. separatorORIFLAME
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti ORIFLAME

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti ORIFLAME

Oriflame je švédska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na kozmetické výrobky a výrobky osobnej starostlivosti. S viac ako 1 000 originálnymi výrobkami a pobočkami v 60 krajinách sa Oriflame považuje za jednu z najvýznamnejších kozmetických značiek v Európe.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti ORIFLAME?

Oriflame má rozsiahly katalóg kozmetických výrobkov. Nájdete tu parfumy, telové spreje, korektory, púdre, očné tiene, maskary, lesky na pery, rúže, šampóny, kondicionéry, kefky, odličovače, telové mlieka, zubné kefky, pleťové masky, kúpacie čiapky, náušnice, náhrdelníky, hodinky, tašky, okuliare, výrobky pre deti a mnoho ďalšieho tovaru.

Bude mať ORIFLAME ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o ORIFLAME

Príbeh spoločnosti ORIFLAME: o spoločnosti ORIFLAME?
Open

Spoločnosť Oriflame založili v roku 1967 dvaja podnikaví bratia Jonas a Robert af Jochnick, ktorí si v dvojizbovej kancelárii v centre Štokholmu založili vlastnú kozmetickú spoločnosť. Nakoniec bratia pribrali svojho priateľa Bengta Hellstena, ktorý im pomohol uskutočniť ich vysnívanú spoločnosť.

Myšlienkou tohto podniku bolo vytvoriť značku, ktorá by navrhovala kvalitnú kozmetiku a kozmetické výrobky s jedinečným švédskym štýlom, ktorý by vystihoval ich filozofiu pomalého života. Táto myšlienka bola úplne úspešná a čoskoro už Oriflame expandoval po celej Európe a vytvoril sieť zástupcov, ktorí z firmy urobili hit.

Na Slovensku má Oriflame sieť predajcov a vlastné online trhovisko, kde majú zákazníci prístup ku kompletnému katalógu.

Aké značky nájdem v spoločnosti ORIFLAME?
Open

Spoločnosť Oriflame predáva širokú škálu značiek vrátane vlastného radu výrobkov. Nájdete tu značky HairX, Eleo, Swedish Spa, Feet Up, Feminelle, Active, Milk & Honey Gold, Soft Caress, Giordani, Divine, Eclat, Elvie, Ascendant, Amber Elixir a mnoho ďalších.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti ORIFLAME?
Open

V Oriflame môžete ušetriť mnohými spôsobmi. Môžete sa prihlásiť k odberu ich informačného bulletinu, aby ste získali najnovšie ponuky a propagačné akcie. Navštívte ich webovú stránku a získajte zľavy a dopravu zdarma na budúce nákupy.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti ORIFLAME
Open

Hlavnými konkurentmi Oriflame na Slovensku sú Notino, Yves Rocher, Avon, Mary Kay,Beauty Cosmetics, Beauty Shop S.R.O, Ubuy, Notino, Cult Beauty, Divine Cosmetics, H&H a Sephora.

Exkluzívne výhody spoločnosti ORIFLAME
Open

Na ich webovej lokalite si môžete vytvoriť účet a získať exkluzívne zľavy a bezplatnú dopravu pri nákupe. Navštívte ich sekciu príležitostí, kde nájdete špeciálne ponuky.

Zľavy, ktoré poskytuje ORIFLAME
Open

Ponuky 365 vám prináša najlepšie Oriflame zľavy a brožúry. Objavte aktuálne ponuky, ktoré pre vás tento obchod má, a zistite najlepšie zľavy v niektorej z prevádzok Oriflame vo vašom okolí. Získajte tie najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a zistite, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak chcete kvalitné kozmetické výrobky, Oriflame je to správne miesto. Porovnajte si ceny medzi jednotlivými predajňami a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento obchodný reťazec hneď pripravil.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://sk.oriflame.com/

REKLAMA
REKLAMA