logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorORSAY
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti ORSAY

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti ORSAY

Orsayje nemecký maloobchodný predajca módy špecializujúci sa na dámsku módu. Spoločnosť má 620 predajní vo viac ako 26 európskych krajinách. Ich obchodný model je založený na ekologickom dizajne, módnej inklúzii a celkovo jednoduchom, ale elegantnom štýle.

Často kladené otázky o ORSAY

Príbeh spoločnosti ORSAY: o spoločnosti ORSAY?
close

Spoločnosť Orsay bola založená v roku 1975 nemeckým textilným výrobcom z Willstättu. Spoločnosť sa rýchlo rozšírila po celej krajine a do roku 1996 mala viac ako 35 prevádzok. V roku 1998 spoločnosť otvorila svoju prvú mimobratislavskú predajňu v Českej republike a v roku 2002 už bola spoločnosť Orsay úspešná v celej kontinentálnej Európe.

Od začiatku bola spoločnosť Orsay módnou spoločnosťou výlučne pre ženy, ktorá poskytovala široký sortiment doplnkov, obuvi, šperkov a oblečenia.

Na Slovensku spoločnosť Orsay ponúka možnosť nákupu v predajni aj online, pričom predajne sú vo významných lokalitách a online akcie je možné zasielať po celej krajine.

Aké značky nájdem v spoločnosti ORSAY?
close

Spoločnosť Orsay predáva a distribuuje svoje vlastné výrobky. Ich kolekcie sú vytvorené vlastnými dizajnérmi, tak aby poskytovali dostupné ceny a vysokokvalitné oblečenie z udržateľných materiálov. Spoločnosť každoročne vydáva kolekcie jar-leto a jeseň-zima.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti ORSAY?
close

Orsay ponúka mnoho spôsobov, ako ušetriť. Môžete sa prihlásiť na odber ich newslettera, aby ste získali najnovšie ponuky a propagačné akcie; môžete čakať na sezónne výpredaje alebo si nainštalovať ich aplikáciu, aby ste získali zľavy a doručenie zdarma.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti ORSAY
close

Hlavnými konkurentmi spoločnosti Orsay sú C&A, Zara, H&M, Bonprix, Takko a Mango. Spoločnosť konkuruje aj miestnym maloobchodným predajcom módy, ktorí sa líšia v závislosti od krajiny.

Exkluzívne výhody spoločnosti ORSAY
close

Môžete si nainštalovať ich aplikáciu alebo si vytvoriť účet, aby ste získali exkluzívne zľavy a bezplatnú dopravu pri nákupe. Môžete tiež prejsť do sekcie so zľavami na ich webovej stránke, kde nájdete najnovšie propagačné akcie, alebo sa prihlásiť na odber ich informačného bulletinu.

Zľavy, ktoré poskytuje ORSAY
close

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry Orsay. Objavte aktuálne ponuky, ktoré pre vás tento obchod má, a zistite najlepšie zľavy v mieste konania Orsay vo vašom okolí. Získajte tie najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a zistite, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak chcete kvalitné oblečenie za dostupné ceny, Orsay je to pravé miesto. Porovnajte si ceny medzi jednotlivými predajňami a využite všetky akcie, ktoré pre vás táto sieť obchodov hneď pripravila.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.orsay.com/sk-sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.