homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorORSAY
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti ORSAY

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti ORSAY

Orsayje nemecký maloobchodný predajca módy špecializujúci sa na dámsku módu. Spoločnosť má 620 predajní vo viac ako 26 európskych krajinách. Ich obchodný model je založený na ekologickom dizajne, módnej inklúzii a celkovo jednoduchom, ale elegantnom štýle.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti ORSAY?

Orsay je predovšetkým maloobchodná spoločnosť s oblečením pre ženy a dospievajúcich. Majú aj kolekciu plus size a kolekciu pre udržateľný rozvoj. Predávajú šaty, topánky, doplnky, nohavice, svetre, svetríky, topy, overaly, sukne, džínsy, šortky, ponožky, oblečenie na spanie, saká a pletené oblečenie a parfumy.

Bude mať ORSAY ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o ORSAY

Príbeh spoločnosti ORSAY: o spoločnosti ORSAY?
Open

Spoločnosť **Orsay **bola založená v roku 1975 nemeckým textilným výrobcom z Willstättu. Spoločnosť sa rýchlo rozšírila po celej krajine a do roku 1996 mala viac ako 35 prevádzok. V roku 1998 spoločnosť otvorila svoju prvú mimobratislavskú predajňu v Českej republike a v roku 2002 už bola spoločnosť Orsay úspešná v celej kontinentálnej Európe.

Od začiatku bola spoločnosť Orsay módnou spoločnosťou výlučne pre ženy, ktorá poskytovala široký sortiment doplnkov, obuvi, šperkov a oblečenia.

Na Slovensku spoločnosť Orsay ponúka možnosť nákupu v predajni aj online, pričom predajne sú vo významných lokalitách a online akcie je možné zasielať po celej krajine.

Aké značky nájdem v spoločnosti ORSAY?
Open

Spoločnosť Orsay predáva a distribuuje svoje vlastné výrobky. Ich kolekcie sú vytvorené vlastnými dizajnérmi, tak aby poskytovali dostupné ceny a vysokokvalitné oblečenie z udržateľných materiálov. Spoločnosť každoročne vydáva kolekcie jar-leto a jeseň-zima.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti ORSAY?
Open

Orsay ponúka mnoho spôsobov, ako ušetriť. Môžete sa prihlásiť na odber ich newslettera, aby ste získali najnovšie ponuky a propagačné akcie; môžete čakať na sezónne výpredaje alebo si nainštalovať ich aplikáciu, aby ste získali zľavy a doručenie zdarma.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti ORSAY
Open

Hlavnými konkurentmi spoločnosti Orsay sú C&A, Zara, H&M, Bonprix, Takko a Mango. Spoločnosť konkuruje aj miestnym maloobchodným predajcom módy, ktorí sa líšia v závislosti od krajiny.

Exkluzívne výhody spoločnosti ORSAY
Open

Môžete si nainštalovať ich aplikáciu alebo si vytvoriť účet, aby ste získali exkluzívne zľavy a bezplatnú dopravu pri nákupe. Môžete tiež prejsť do sekcie so zľavami na ich webovej stránke, kde nájdete najnovšie propagačné akcie, alebo sa prihlásiť na odber ich informačného bulletinu.

Zľavy, ktoré poskytuje ORSAY
Open

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry Orsay. Objavte aktuálne ponuky, ktoré pre vás tento obchod má, a zistite najlepšie zľavy v mieste konania Orsay vo vašom okolí. Získajte tie najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a zistite, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak chcete kvalitné oblečenie za dostupné ceny, Orsay je to pravé miesto. Porovnajte si ceny medzi jednotlivými predajňami a využite všetky akcie, ktoré pre vás táto sieť obchodov hneď pripravila.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.orsay.com/sk-sk/

REKLAMA
REKLAMA