logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorPEPCO

Najnovšie ponuky spoločnosti PEPCO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Pepcoje poľský maloobchodný reťazec s oblečením, ktorý sa špecializuje na kolekcie rôznych značiek a dostupné ceny. . S viac ako 1300 predajňami v 9 európskych krajinách sa Pepco považuje za významného hráča v európskom maloobchode s módou.

Často kladené otázky o PEPCO

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti PEPCO?

Spoločnosť Pepco ponúka nízke ceny a široký výber výrobkov v predaji v závislosti od ročného obdobia. Akcie a výpredaje nájdete na ich webovej stránke. Prihláste sa k odberu ich informačného bulletinu, aby ste z nakupovania vyťažili čo najviac.

Zľavy, ktoré poskytuje PEPCO

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry Pepco. Objavte aktuálne ponuky, ktoré pre vás tento obchod má, a zistite, aké najlepšie zľavy ponúka Pepco vo vašom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a zistite, čo vám táto obľúbená organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte kvalitné oblečenie a domáce potreby, Pepcoje to pravé miesto. Porovnajte si ceny medzi jednotlivými predajňami a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento obchodný reťazec hneď pripravil.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://pepco.sk/

Príbeh spoločnosti PEPCO: o spoločnosti PEPCO?

Spoločnosť Pepco vznikla v roku 1999 v Poľsku ako pobočka britskej spoločnosti Brown & Jackson. Spoločnosť bola vytvorená s cieľom konkurovať miestnym a medzinárodným maloobchodným predajcom oblečenia v krajine a poskytovať cenovo dostupnú alternatívu a rozsiahly katalóg prémiových značiek.

V roku 2004 spoločnosť British Brown & Jackson kúpila juhoafrická spoločnosť Pepkor. Počas akvizície spoločnosť zmenila svoj názov na Pepco a začala kampaň na zmenu značky, v rámci ktorej zmenila svoj názov a logo.

V roku 2013 spoločnosť Pepco expandovala do Českej republiky a na Slovensko. V roku 2015 otvorila nové prevádzky v Rumunsku a Maďarsku a nakoniec dosiahla 9 krajín, v ktorých v súčasnosti vlastní a prevádzkuje viac ako 1300 predajní.

Aké značky nájdem v spoločnosti PEPCO?

Spoločnosť Pepco ponúka širokú škálu značiek v závislosti od kategórie, o ktorú máte záujem. Väčšinu značiek predávaných v Pepco spoločnosť dováža a ponúka vo svojich kategóriách ako súčasť svojich kolekcií, napríklad Nová Kolekcia, Japandi, Zombi Dash a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti PEPCO

Spoločnosť Pepco konkuruje miestnym aj medzinárodným obchodom. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria Kompot, Slowatch, Eurovea, Stará tržnica, Slávica Design Store, Aupark, Diagram a ArtAttack Shop.

Exkluzívne výhody spoločnosti PEPCO

Môžete sa prihlásiť na odber noviniek spoločnosti Pepco a získať zľavy na nákupy online a v obchode alebo si vytvoriť účet a získať prístup k niektorým exkluzívnym online ponukám.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v PEPCO

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v PEPCO

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Móda? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 9 Móda obchodov v Slovakia vrátane PEPCO a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.