homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorPEPCO
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti PEPCO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti PEPCO

Pepcoje poľský maloobchodný reťazec s oblečením, ktorý sa špecializuje na kolekcie rôznych značiek a dostupné ceny. . S viac ako 1300 predajňami v 9 európskych krajinách sa Pepco považuje za významného hráča v európskom maloobchode s módou.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti PEPCO?

Spoločnosť Pepco ponúka široký sortiment produktov. Nájdete tu nohavice, sukne, košele, šortky, tielka, tričká, pyžamá, svetre, mikiny, podprsenky, spodnú bielizeň, uteráky, deky, hrnce, panvice, strieborný riad, kuchynský riad, kvety, sviečky, školské potreby, bytové dekorácie, sklo, športové oblečenie, elektronické zariadenia, zrkadlá a mnoho ďalšieho tovaru.

Bude mať PEPCO ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o PEPCO

Príbeh spoločnosti PEPCO: o spoločnosti PEPCO?
Open

Spoločnosť Pepco vznikla v roku 1999 v Poľsku ako pobočka britskej spoločnosti Brown & Jackson. Spoločnosť bola vytvorená s cieľom konkurovať miestnym a medzinárodným maloobchodným predajcom oblečenia v krajine a poskytovať cenovo dostupnú alternatívu a rozsiahly katalóg prémiových značiek.

V roku 2004 spoločnosť British Brown & Jackson kúpila juhoafrická spoločnosť Pepkor. Počas akvizície spoločnosť zmenila svoj názov na Pepco a začala kampaň na zmenu značky, v rámci ktorej zmenila svoj názov a logo.

V roku 2013 spoločnosť Pepco expandovala do Českej republiky a na Slovensko. V roku 2015 otvorila nové prevádzky v Rumunsku a Maďarsku a nakoniec dosiahla 9 krajín, v ktorých v súčasnosti vlastní a prevádzkuje viac ako 1300 predajní.

Aké značky nájdem v spoločnosti PEPCO?
Open

Spoločnosť Pepco ponúka širokú škálu značiek v závislosti od kategórie, o ktorú máte záujem. Väčšinu značiek predávaných v Pepco spoločnosť dováža a ponúka vo svojich kategóriách ako súčasť svojich kolekcií, napríklad Nová Kolekcia, Japandi, Zombi Dash a ďalšie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti PEPCO?
Open

Spoločnosť Pepco ponúka nízke ceny a široký výber výrobkov v predaji v závislosti od ročného obdobia. Akcie a výpredaje nájdete na ich webovej stránke. Prihláste sa k odberu ich informačného bulletinu, aby ste z nakupovania vyťažili čo najviac.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti PEPCO
Open

Spoločnosť Pepco konkuruje miestnym aj medzinárodným obchodom. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria Kompot, Slowatch, Eurovea, Stará tržnica, Slávica Design Store, Aupark, Diagram a ArtAttack Shop.

Exkluzívne výhody spoločnosti PEPCO
Open

Môžete sa prihlásiť na odber noviniek spoločnosti Pepco a získať zľavy na nákupy online a v obchode alebo si vytvoriť účet a získať prístup k niektorým exkluzívnym online ponukám.

Zľavy, ktoré poskytuje PEPCO
Open

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry Pepco. Objavte aktuálne ponuky, ktoré pre vás tento obchod má, a zistite, aké najlepšie zľavy ponúka Pepco vo vašom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a zistite, čo vám táto obľúbená organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte kvalitné oblečenie a domáce potreby, Pepcoje to pravé miesto. Porovnajte si ceny medzi jednotlivými predajňami a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento obchodný reťazec hneď pripravil.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://pepco.sk/

REKLAMA
REKLAMA