REKLAMA

Týždenné ponuky PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO logo
Najnovšie ponuky  PLANEO ELEKTROundefined
Najnovšie ponuky PLANEO ELEKTROundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO logo
Ponuka PLANEO ELEKTRO
Ponuka PLANEO ELEKTRO
5. 7. 2022 - 11. 7. 2022
Otvoriť leták
PLANEO ELEKTRO logo
Ponuka PLANEO ELEKTRO
Ponuka PLANEO ELEKTRO
21. 6. 2022 - 4. 7. 2022
Otvoriť leták
PLANEO ELEKTRO logo
Ponuka PLANEO ELEKTRO
Ponuka PLANEO ELEKTRO
14. 6. 2022 - 20. 6. 2022
Otvoriť leták
PLANEO ELEKTRO logo
Ponuka PLANEO ELEKTRO
Ponuka PLANEO ELEKTRO
31. 5. 2022 - 13. 6. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti PLANEO ELEKTRO

PLANEO Elektro je maloobchodný predajca elektroniky v Slovenskej republike. Spoločnosť sa špecializuje na domácu elektroniku, spotrebiče, televíznu, foto a audio techniku. Má jeden z najväčších katalógov na trhu a viac ako 100 predajní v krajine.

Príbeh spoločnosti PLANEO ELEKTRO: o spoločnosti PLANEO ELEKTRO?

PLANEO Elektro je súčasťou spoločnosti Fast Plus, ktorá vznikla v roku 1997 s cieľom poskytovať miestnym občanom špičkové elektronické zariadenia a domáce spotrebiče. V priebehu rokov spoločnosť rástla a rozširovala svoj katalóg, pričom zavádzala nové kategórie, značky a produkty.

Začiatkom roku 2000 začala spoločnosť PLANEO Elektro expandovať po celej krajine, otvárať nové pobočky a svoje online trhovisko, kde mali zákazníci prístup k celému katalógu a mohli si nákupy nechať posielať priamo domov

Dnes spoločnosť PLANEO Elektro zamestnáva stovky miestnych pracovníkov vo svojich predajniach, obchodných kanceláriách, na online trhu a vo viacerých skladoch. Zároveň sú jedným z najväčších obchodov s elektronikou na Slovensku.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti PLANEO ELEKTRO?

Spoločnosť PLANEO Elektro ponúka široký sortiment výrobkov. Nájdete tu smartfóny, inteligentné hodinky, fotoaparáty, profesionálne kamery, GPS systémy, káble, príslušenstvo, notebooky, televízory, Bluetooth reproduktory, práčky, sušičky, sporáky, mikrovlnné rúry, vyžínače, kosačky, odšťavovače, kosačky, elektrické náradie a mnoho ďalšieho tovaru.

Aké značky nájdem v spoločnosti PLANEO ELEKTRO?

PLANEO Elektro ponúka širokú škálu značiek, ako sú AEG, Beko, Catler, ERGO, GP Webpay, Cofidis Pay, Electrolux, Fieldmann, Philco, Sage, Samsung, Sencor, SodaStream, Whirlpool a ďalšie.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti PLANEO ELEKTRO?

PLANEO Elektro ponúka nízke ceny a široký výber produktov. Akcie a výpredaje nájdete na ich webovej stránke. Prihláste sa na odber ich noviniek, aby ste z nakupovania vyťažili čo najviac.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti PLANEO ELEKTRO

PLANEO Elektro konkuruje miestnym aj medzinárodným obchodom. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria GM Electronics, IT Tech, Alza, Mediamarkt, Techsavers, Tectronic, Ethos, Trade Technology a Play Electronics.

Exkluzívne výhody spoločnosti PLANEO ELEKTRO

Môžete sa prihlásiť na odber newslettera spoločnosti PLANEO Elektro a získať zľavy na nákupy online a v predajni alebo si vytvoriť účet a získať prístup k niektorým exkluzívnym online ponukám. Nové ponuky a propagačné akcie hľadajte na ich webovej stránke.

Zľavy, ktoré poskytuje PLANEO ELEKTRO

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry PLANEO Elektro. Objavte aktuálne ponuky, ktoré pre vás tento obchod má, a zistite najlepšie zľavy v predajni PLANEO Elektro vo vašom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a zistite, čo vám táto obľúbená organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte kvalitnú techniku, PLANEO Elektro je to správne miesto. Porovnajte si ceny medzi jednotlivými predajňami a využite všetky akcie, ktoré pre vás táto sieť predajní pripravila hneď teraz.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.planeo.sk/