logo
homeIcon
  1. separatorDeti
  2. separatorPOMPO
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti POMPO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Pompo je sieť hračkárstiev z Českej republiky, ktorá sa špecializuje na predaj veľkého výberu detských výrobkov. Medzi ne patria rôzne druhy hračiek pre rôzne vekové kategórie. Spoločnosť má 12 fyzických predajní nachádzajúcich sa na Slovensku a zároveň obchoduje prostredníctvom internetového obchodu.

Často kladené otázky o POMPO

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti POMPO?

V Pompo môžete ušetriť peniaze využitím všetkých jej ponúk, akcií a veľkých zliav na vybrané produkty. Okrem toho ponúka službu bezplatného doručenia pri nákupe nad určitú cenu. Okrem toho vám navrhuje, aby ste sa prihlásili na odber noviniek a stali sa členom Pompo klubu, aby ste získali exkluzívne výhody.

Zľavy, ktoré poskytuje POMPO

Ponuky 365 vám prináša najlepšie katalógy, zľavy a propagačné akcie zo všetkých vašich obľúbených obchodov.

Objavte úžasné spôsoby, ako ušetriť peniaze na potravinách, elektronike, nábytku, oblečení, náradí, záhradníckych produktoch, kozmetike, športovom oblečení, hračkách a mnohých ďalších. Máme jednu z najväčších zbierok katalógov od tých najlepších obchodov a značiek na Slovensku.

Ponuky 365 vám pomôže nájsť najlepšie dostupné ponuky, ktoré vám ušetria čas a peniaze. Nájdite najnovšie zľavy a príležitosti v obchodoch vo vašom okolí. Navštívte Ponuky 365 ešte dnes a objavte nové spôsoby, ako si užiť nakupovanie.

Príbeh spoločnosti POMPO: o spoločnosti POMPO?

História spoločnosti Pompo siaha do roku 1990, keď jej zakladateľ a jeho spoločník komercializovali plastové hračky v obchodnom dome Kotva v Prahe. O 7 rokov neskôr sa však Vladimír Šůla rozhodol založiť sieť predajní Pompo.

V súčasnosti spoločnosť Pompo riadi Jakub, syn zakladateľa. Je charakteristická dovozom výrobkov z Európy, Ameriky a Ázie a má najširšiu sieť hračkárstiev v Českej republike. Na Slovensku zatiaľ firma pôsobí prostredníctvom 12 predajní a internetového obchodu.

Je POMPO momentálne otvorený?

Predajne Pompo otvárajú svoje brány v rôznych časoch. Vo všeobecnosti tak robia od pondelka do nedele od 9 do 21 h. Sú však aj také, ktoré zatvárajú skôr.

Ako nakupovať produkty POMPO online

V Pompo je možné nakupovať priamo v internetovom obchode a ušetriť peniaze využitím všetkých jeho skvelých zliav a akcií. Okrem toho poskytuje bezplatné doručenie pri nákupe nad určitú cenu a možnosť kliknutia a vyzdvihnutia z vybranej predajne.

Aké značky nájdem v spoločnosti POMPO?

Spoločnosť Pompo komercializuje rozsiahly zoznam značiek. Len niektoré z nich zahŕňajú Lego, Baby Moov, Dantoy, Mattel, Spin Master, Fisher Price, Dickie Toys, Simba, Avatar, Avent, Csy, Edukid, Dona a mnoho ďalších.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti POMPO

Medzi hlavných konkurentov Pompo na Slovensku patria Hračky pre deti, Dráčik, Alltoys a ďalší.

Koľko obchodov POMPO je v celej krajine?

Spoločnosť Pompo má na Slovensku 12 predajní. Ak chcete vedieť, ktorá je najbližšie k vám, navštívte stránku https://**Pompo**.sk/prodejny/.

Exkluzívne výhody spoločnosti POMPO

Najlepší spôsob, ako získať exkluzívne výhody v Pompo, je vytvoriť si účet v internetovom obchode. Okrem toho sledovaním sociálnych sietí, prihlásením sa na odber noviniek a členstvom vo vernostnom programe môžete byť informovaní o najnovších novinkách a ponukách.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.