logo
homeIcon
  1. separatorDomov a záhrada
  2. separatorSCONTO NÁBYTOK
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti SCONTO NÁBYTOK

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Sconto Nábytok je nemecká sieť predajní zameraná na predaj nábytku. Spoločnosť pôsobí nielen v Nemecku, ale aj v ďalších európskych krajinách, napríklad na Slovensku, kde má širokú sieť predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Často kladené otázky o SCONTO NÁBYTOK

Príbeh spoločnosti SCONTO NÁBYTOK: o spoločnosti SCONTO NÁBYTOK?
close

História spoločnosti Sconto Nábytok sa začala písať v roku 1990 založením spoločnosti v nemeckom Bavorsku. Od svojich začiatkov si spoločnosť kládla za cieľ ponúkať svojim zákazníkom široký sortiment nábytku za veľmi výhodné ceny. Úspech značky bol ohlasný a v priebehu niekoľkých rokov sa rozšírila po celom Nemecku otvorením veľkého počtu predajní. Dostala sa aj do ďalších európskych krajín, napríklad do Českej republiky a na Slovensko.

Na Slovensku Sconto Nábytok pristál koncom 90. rokov a prvá predajňa značky sa nachádzala v Bratislave. V roku 2006 spustila spoločnosť v krajine svoj internetový obchod. V súčasnosti spoločnosť Sconto Nábytok pôsobí na Slovensku prostredníctvom štyroch veľkých predajní, ktoré sa nachádzajú v Bratislavskom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji.

Aké značky nájdem v spoločnosti SCONTO NÁBYTOK?
close

Spoločnosť Sconto Nábytok je výrobcom nábytku a bytových doplnkov, a preto predáva výrobky pod vlastnou značkou.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti SCONTO NÁBYTOK?
close

Ušetriť peniaze v hoteli Sconto Nábytok je možné využitím ponúk a propagačných akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode Sconto Nábytok vždy zverejňujú produkty s veľkými zľavami. Okrem toho je možné prihlásením sa na odber noviniek získať aktuálne informácie o najnovších akciách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SCONTO NÁBYTOK
close

Sconto Nábytok konkuruje na Slovensku ďalším obchodným reťazcom, ako sú napríklad Mobelix, Meblik,JYSK,Bauhaus, IKEA, Favi, Lightpark, Möbel Hoff a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti SCONTO NÁBYTOK
close

Sconto Nábytok ponúka svojim zákazníkom vysokokvalitný nábytok za veľmi výhodné ceny. Okrem toho si zákazníci môžu nakúpiť v internetovom obchode a svoju objednávku dostať až domov. Sconto Nábytok ponúka exkluzívny zákaznícky servis sedem dní v týždni.

Zľavy, ktoré poskytuje SCONTO NÁBYTOK
close

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás má Sconto Nábytok na Slovensku. Najkvalitnejší nábytok za najlepšiu cenu nájdete v Sconto Nábytok. Pozrite sa na Ponuky 365 a objavte všetko, čo Sconto Nábytok ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.sconto.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.