logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti SIKO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

SIKO je sieť predajní českého pôvodu zameraná na predaj nábytku a vybavenia do kúpeľní a kuchýň. Spoločnosť má silné zastúpenie na Slovensku, kde má širokú sieť predajní a tiež svoje sídlo.

Často kladené otázky o SIKO

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti SIKO?

Ušetriť peniaze v SIKO je možné využitím ponúk a akcií zverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode SIKO sa nachádza sekcia Outlet, kde zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Okrem toho spoločnosť SIKO pravidelne vydáva brožúry a katalógy s ponukami. Prihlásením sa k odberu informačného bulletinu je možné získať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Zľavy, ktoré poskytuje SIKO

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás SIKO na Slovensku má. Všetko vybavenie, ktoré potrebujete pre svoje kúpeľne a kuchyne, nájdete v SIKO. Pozrite si Ponuky 365 a začnite šetriť peniaze so spoločnosťou SIKO ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.siko.sk/

Príbeh spoločnosti SIKO: o spoločnosti SIKO?

História spoločnosti SIKO sa začala písať v roku 1991, keď ju v Českej republike založila Jaroslava Valová. Spoločnosť SIKO sa rýchlo stala najväčšou predajňou zaoberajúcou sa predajom kúpeľňového vybavenia. V nasledujúcich desaťročiach spoločnosť prešla silným procesom expanzie s otvorením veľkého počtu predajní v Českej republike.

V roku 2013 sa spoločnosť SIKO stala lídrom na slovenskom trhu v oblasti predaja nábytku a vybavenia kúpeľní a kuchýň. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Bratislave. V súčasnosti spoločnosť SIKO pôsobí na Slovensku s viac ako 13 predajňami rozmiestnenými v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti SIKO?

SIKO predáva výrobky známych značiek, ako sú Laufen, Bosch, Grohe, Roth, Siemens, Ravak, Kaldewei, Novaservis, 3M, AB, AEG, Beko, Blanco, Ceracasa, Electrolux, Egeseramik, Exagres, Geotiles, Grund, Geberit, Hansa, Haco, Havos, Hüppe, Inda, Jika, Jokey, Whirlpool a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SIKO

Spoločnosť SIKO konkuruje na Slovensku ďalším obchodným reťazcom, ako sú Svet kúpelne, Sanitino, Kupelnasnov,Mobelix,Bauhaus,Blanco, IKEA, Kachličkovo a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti SIKO

Spoločnosť SIKO ponúka svojim zákazníkom širokú škálu výrobkov do kúpeľní a kuchýň za najvýhodnejšiu cenu na trhu. Zákazníci si môžu zakúpiť výrobky v internetovom obchode a nechať si ich doručiť až domov. Spoločnosť SIKOmá zároveň vyškolených odborných predajcov, ktorí zákazníkom poradia.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.