REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti SIKO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti SIKO

SIKO je sieť predajní českého pôvodu zameraná na predaj nábytku a vybavenia do kúpeľní a kuchýň. Spoločnosť má silné zastúpenie na Slovensku, kde má širokú sieť predajní a tiež svoje sídlo.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti SIKO?

V predajniach SIKO zákazníci nájdu široký sortiment kúpeľňového nábytku a vybavenia, ako sú sprchové dvere, sprchové boxy, kúpeľňové doplnky, madlá, držiaky na toaletný papier, police a stojany, háčiky a vešiaky. Okrem toho spoločnosť SIKO predáva kuchynské a iné vybavenie do domácnosti, ako sú plastové lišty, sklenené mozaiky, kamenné mozaiky, keramické mozaiky, drezy, doplnky k drezom, osvetlenie do kuchyne, kuchynské odpadkové koše, triediče a mnoho ďalšieho.

Bude mať SIKO ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o SIKO

Príbeh spoločnosti SIKO: o spoločnosti SIKO?
Open

História spoločnosti SIKO sa začala písať v roku 1991, keď ju v Českej republike založila Jaroslava Valová. Spoločnosť SIKO sa rýchlo stala najväčšou predajňou zaoberajúcou sa predajom kúpeľňového vybavenia. V nasledujúcich desaťročiach spoločnosť prešla silným procesom expanzie s otvorením veľkého počtu predajní v Českej republike.

V roku 2013 sa spoločnosť SIKO stala lídrom na slovenskom trhu v oblasti predaja nábytku a vybavenia kúpeľní a kuchýň. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Bratislave. V súčasnosti spoločnosť SIKO pôsobí na Slovensku s viac ako 13 predajňami rozmiestnenými v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti SIKO?
Open

SIKO predáva výrobky známych značiek, ako sú Laufen, Bosch, Grohe, Roth, Siemens, Ravak, Kaldewei, Novaservis, 3M, AB, AEG, Beko, Blanco, Ceracasa, Electrolux, Egeseramik, Exagres, Geotiles, Grund, Geberit, Hansa, Haco, Havos, Hüppe, Inda, Jika, Jokey, Whirlpool a ďalšie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti SIKO?
Open

Ušetriť peniaze v SIKO je možné využitím ponúk a akcií zverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode SIKO sa nachádza sekcia Outlet, kde zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Okrem toho spoločnosť SIKO pravidelne vydáva brožúry a katalógy s ponukami. Prihlásením sa k odberu informačného bulletinu je možné získať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SIKO
Open

Spoločnosť SIKO konkuruje na Slovensku ďalším obchodným reťazcom, ako sú Svet kúpelne, Sanitino, Kupelnasnov,Mobelix,Bauhaus,Blanco, IKEA, Kachličkovo a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti SIKO
Open

Spoločnosť SIKO ponúka svojim zákazníkom širokú škálu výrobkov do kúpeľní a kuchýň za najvýhodnejšiu cenu na trhu. Zákazníci si môžu zakúpiť výrobky v internetovom obchode a nechať si ich doručiť až domov. Spoločnosť SIKOmá zároveň vyškolených odborných predajcov, ktorí zákazníkom poradia.

Zľavy, ktoré poskytuje SIKO
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás SIKO na Slovensku má. Všetko vybavenie, ktoré potrebujete pre svoje kúpeľne a kuchyne, nájdete v SIKO. Pozrite si Ponuky 365 a začnite šetriť peniaze so spoločnosťou SIKO ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.siko.sk/

REKLAMA
REKLAMA