REKLAMA

Týždenné ponuky SPORTISIMO

SPORTISIMO logo
Najnovšie ponuky  SPORTISIMOundefined
Najnovšie ponuky SPORTISIMOundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti SPORTISIMO

SPORTISIMO logo
Ponuka SPORTISIMO
Ponuka SPORTISIMO
4. 7. 2022 - 9. 7. 2022
Otvoriť leták
SPORTISIMO logo
Ponuka SPORTISIMO
Ponuka SPORTISIMO
29. 6. 2022 - 4. 7. 2022
Otvoriť leták
SPORTISIMO logo
Ponuka SPORTISIMO
Ponuka SPORTISIMO
30. 6. 2022 - 5. 7. 2022
Otvoriť leták
SPORTISIMO logo
Ponuka SPORTISIMO
Ponuka SPORTISIMO
21. 6. 2022 - 26. 6. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti SPORTISIMO

Sportisimo je česká sieť predajní zameraná na predaj oblečenia a športových potrieb. Spoločnosť má dlhoročnú históriu na trhu a okrem Českej republiky má silné zastúpenie aj na Slovensku, kde prevádzkuje širokú sieť predajní.

Príbeh spoločnosti SPORTISIMO: o spoločnosti SPORTISIMO?

História spoločnosti Sportisimo sa začala písať v roku 1999 založením spoločnosti v Českej republike. Odvtedy spoločnosť prešla silným procesom expanzie a stala sa jedným z najpreferovanejších predajcov športových potrieb na českom trhu. O niekoľko rokov neskôr spoločnosť Sportisimo vstúpila na slovenský trh. Sintra pristála na Slovensku v roku 2008 otvorením svojich prvých predajní v regiónoch Nitra a Poprad.

V súčasnosti Sportisimo pôsobí na Slovensku prostredníctvom celkovo 47 predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny a má aj internetový obchod.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti SPORTISIMO?

V Sportisimo nájdu zákazníci široký sortiment oblečenia a športových potrieb pre mužov, ženy a deti, ako sú mikiny, nohavice, trekingová obuv, zimná obuv, termoprádlo, vychádzková obuv, fitness doplnky, zimné rukavice, zjazdové lyže, korčule a mnoho ďalšieho.

Aké značky nájdem v spoločnosti SPORTISIMO?

Sportisimo predáva výrobky známych značiek ako Adidas, Atomic, Alpine Pro, Alpina Sports, Aqua Marina, Arcore, Arena, Ares, Asics, Adidas, Atomic, Alpine Pro, Alpina Sports, Aqua Marina, Arcore, Arena, Ares, Asics, Azimut, Bergun, Bliz, Birki, Calvin Klein, Columbia, Disney, Diesel, DC, Craft, Garmin, Klimatex, Lacoste, La Siesta, Lamax, Lange, Salmiro, SH+, Shimano, Sigma, Venum, Victor, Vist, Volcom, Ziener, Zray, Zefal, Yonex a ďalšie.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti SPORTISIMO?

Ušetriť peniaze na Sportisimo je možné využitím ponúk a akcií uverejnených na jeho oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode Sportisimo sa nachádza sekcia Ponuky, v ktorej zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Okrem toho sa zákazníci môžu stať členmi Sportisimo Klubu a využívať veľké zľavy a výhody.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SPORTISIMO

Spoločnosť Sportisimo konkuruje na Slovensku ďalším sieťam obchodov zameraných na predaj športového oblečenia a doplnkov, ako sú okrem iného Sports Direct, Bauer.

Exkluzívne výhody spoločnosti SPORTISIMO

Sportisimo ponúka svojim zákazníkom široký sortiment športových produktov, od veľkého počtu značiek a za veľmi výhodné ceny. Okrem toho prostredníctvom Sportisimo Klubu, vernostného programu spoločnosti Sportisimo, môžu zákazníci využívať výhody pri každom nákupe. Spoločnosť Sportisimo disponuje odbornými predajcami a exkluzívnym zákazníckym servisom.

Zľavy, ktoré poskytuje SPORTISIMO

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Sportisimo na Slovensku má. Všetko, čo potrebujete pre šport a fitness, nájdete v Sportisimo. Pozrite sa na Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám Sportisimo ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.sportisimo.sk/