homeIcon
  1. separatorŠport
  2. separatorSPORTISIMO
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti SPORTISIMO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti SPORTISIMO

Sportisimo je česká sieť predajní zameraná na predaj oblečenia a športových potrieb. Spoločnosť má dlhoročnú históriu na trhu a okrem Českej republiky má silné zastúpenie aj na Slovensku, kde prevádzkuje širokú sieť predajní.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti SPORTISIMO?

V Sportisimonájdu zákazníci široký sortiment oblečenia a športových potrieb pre mužov, ženy a deti, ako sú mikiny, nohavice, trekingová obuv, zimná obuv, termoprádlo, vychádzková obuv, fitness doplnky, zimné rukavice, zjazdové lyže, korčule a mnoho ďalšieho.

Bude mať SPORTISIMO ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o SPORTISIMO

Príbeh spoločnosti SPORTISIMO: o spoločnosti SPORTISIMO?
Open

História spoločnosti Sportisimo sa začala písať v roku 1999 založením spoločnosti v Českej republike. Odvtedy spoločnosť prešla silným procesom expanzie a stala sa jedným z najpreferovanejších predajcov športových potrieb na českom trhu. O niekoľko rokov neskôr spoločnosť Sportisimovstúpila na slovenský trh. Sintra pristála na Slovensku v roku 2008 otvorením svojich prvých predajní v regiónoch Nitra a Poprad.

V súčasnosti Sportisimopôsobí na Slovensku prostredníctvom celkovo 47 predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny a má aj internetový obchod.

Aké značky nájdem v spoločnosti SPORTISIMO?
Open

Sportisimopredáva výrobky známych značiek ako Adidas, Atomic, Alpine Pro, Alpina Sports, Aqua Marina, Arcore, Arena, Ares, Asics, Adidas, Atomic, Alpine Pro, Alpina Sports, Aqua Marina, Arcore, Arena, Ares, Asics, Azimut, Bergun, Bliz, Birki, Calvin Klein, Columbia, Disney, Diesel, DC, Craft, Garmin, Klimatex, Lacoste, La Siesta, Lamax, Lange, Salmiro, SH+, Shimano, Sigma, Venum, Victor, Vist, Volcom, Ziener, Zray, Zefal, Yonex a ďalšie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti SPORTISIMO?
Open

Ušetriť peniaze na Sportisimoje možné využitím ponúk a akcií uverejnených na jeho oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode Sportisimosa nachádza sekcia Ponuky, v ktorej zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Okrem toho sa zákazníci môžu stať členmi SportisimoKlubu a využívať veľké zľavy a výhody.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SPORTISIMO
Open

Spoločnosť Sportisimokonkuruje na Slovensku ďalším sieťam obchodov zameraných na predaj športového oblečenia a doplnkov, ako sú okrem iného Intersport, Exisport, A3 Sport, Sports Direct, Bauer.

Exkluzívne výhody spoločnosti SPORTISIMO
Open

Sportisimoponúka svojim zákazníkom široký sortiment športových produktov, od veľkého počtu značiek a za veľmi výhodné ceny. Okrem toho prostredníctvom SportisimoKlubu, vernostného programu spoločnosti Sportisimo, môžu zákazníci využívať výhody pri každom nákupe. Spoločnosť Sportisimodisponuje odbornými predajcami a exkluzívnym zákazníckym servisom.

Zľavy, ktoré poskytuje SPORTISIMO
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Sportisimo na Slovensku má. Všetko, čo potrebujete pre šport a fitness, nájdete v Sportisimo. Pozrite sa na Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám Sportisimo ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.sportisimo.sk/

REKLAMA
REKLAMA