logo
homeIcon
  1. separatorŠport
  2. separatorSPORTS DIRECT
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti SPORTS DIRECT

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti SPORTS DIRECT

Sports Direct je britský reťazec obchodov zameraný na predaj športového oblečenia a doplnkov. Okrem Spojeného kráľovstva má spoločnosť silné zastúpenie v mnohých ďalších krajinách sveta vrátane Slovenska. Sports Direct vlastní skupina Frasers Group.

Často kladené otázky o SPORTS DIRECT

Príbeh spoločnosti SPORTS DIRECT: o spoločnosti SPORTS DIRECT?
close

História spoločnosti Sports Direct siaha k počiatkom skupiny Frasers Group, keď ju v roku 1982 založil Mike Ashley. V tom istom roku otvoril v anglickom meste Maidenhead svoj prvý obchod na predaj športových a lyžiarskych potrieb. V 90. rokoch minulého storočia spoločnosť prešla silným procesom expanzie, keď otvorila viac ako 100 predajní po celom Spojenom kráľovstve. V roku 2008 skupina Frasers Group vytvorila značku Sports Direct a začala pod ňou predávať športové oblečenie a doplnky.

Na Slovensku spoločnosť Sports Direct pristála v roku 2008 a odvtedy sa stala prestížnou značkou na slovenskom trhu. V súčasnosti má širokú sieť predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti SPORTS DIRECT?
close

Spoločnosť Sports Direct predáva výrobky známych značiek, ako sú Abbey Camp, AG Jeans, Airfic, Airwalk, Almond Street, Alpina, Adidas, Addison Ross, Acqua, Appl,e Armani, Armani Exchange, Asics, Under Armour, Puma, Benetton, DC, Dunlop, EXG, Everlast, Gillette, Misfits, Musto, Zinc, Nike, X Blades a ďalšie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti SPORTS DIRECT?
close

Ušetriť peniaze v Sports Directje možné využitím ponúk a akcií uverejnených na ich oficiálnych webových stránkach. V internetovom obchode Sports Direct sa nachádza sekcia Outlet, kde zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Prihlásením sa na odber noviniek a sledovaním Sports Direct na sociálnych sieťach je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SPORTS DIRECT
close

Spoločnosť Sports Direct konkuruje na Slovensku iným sieťam obchodov, ako sú napríklad Sportisimo, Intersport,A3 Sport,Exisport,Loap, Oysho a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti SPORTS DIRECT
close

Sports Direct ponúka svojim zákazníkom širokú škálu kvalitných výrobkov za veľmi výhodnú cenu. Zákazníci môžu nakupovať v internetovom obchode a nechať si doručiť objednávku až domov. Sports Direct má exkluzívny zákaznícky servis.

Zľavy, ktoré poskytuje SPORTS DIRECT
close

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Sports Direct na Slovensku má. Pokiaľ ide o športové oblečenie, v Sports Direct nájdete najväčší počet značiek a najlepšie ceny. Pozrite si Ponuky 365 a začnite šetriť peniaze so Sports Direct ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://sk.sportsdirect.com/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2023 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.