logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti SUPER ZOO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Super Zoo je slovenská sieť predajní zameraná na predaj krmív a výrobkov pre domáce zvieratá. S dlhoročnou históriou na slovenskom trhu má Super Zoo viac ako 60 predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch Slovenska.

Často kladené otázky o SUPER ZOO

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti SUPER ZOO?

Ušetriť peniaze v Super Zoo je možné využitím ponúk a akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. Super Zoo pravidelne vydáva časopis, v ktorom zákazníci nájdu veľké množstvo ponúk. Prihlásením sa na odber noviniek je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Zľavy, ktoré poskytuje SUPER ZOO

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Super Zoo na Slovensku má. Všetko, čo hľadáte pre svojho domáceho miláčika, nájdete na jednom mieste, v Super Zoo. Pozrite si Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám Super Zoo ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.superzoo.sk/

Príbeh spoločnosti SUPER ZOO: o spoločnosti SUPER ZOO?

História spoločnosti Super Zoo sa začala písať v roku 2008 založením spoločnosti na Slovensku. Od svojho začiatku mala spoločnosť Super Zoo za cieľ poskytovať svojim zákazníkom širokú škálu vysokokvalitných výrobkov a doplnkov pre domáce zvieratá. Spoločnosť Super Zoo predáva výrobky pre psy, mačky, hlodavce, vtáky, plazy a iné zvieratá.

V súčasnosti spoločnosť Super Zoo pôsobí na Slovensku prostredníctvom celkovo 63 predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti SUPER ZOO?

Spoločnosť Super Zoo predáva výrobky známych značiek, ako sú Eukanuba, Applaws, Ontario, Brit, Prospera, Royal Canin, Alpha Spirit, Animonda, Rinti, Tetra, Hagen, Fluval, Vitakraft, Savic, Versele-Laga, Ferplast, Trixie, Scruffs, Beaphar, Repti Planet, Rasco Premium, Nature Land, Exo-Terra a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SUPER ZOO

Super Zoo na Slovensku konkuruje ďalším sieťam obchodov zameraných na predaj chovateľských potrieb, ako sú napríklad Javolko, Vetis a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti SUPER ZOO

Super Zoo ponúka svojim zákazníkom široký sortiment produktov pre domáce zvieratá, od popredných značiek a za veľmi výhodné ceny. Okrem toho môžu zákazníci nakupovať v internetovom obchode a svoju objednávku si vyzdvihnúť v najbližšej predajni alebo ju dostať domov. Super Zoo má tím odborných predajcov, ktorí sú pripravení poradiť svojim zákazníkom. Spoločnosť má exkluzívny zákaznícky servis po telefóne alebo e-mailom.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.