REKLAMA

Týždenné ponuky SUPER ZOO

Najnovšie ponuky  SUPER ZOO
Najnovšie ponuky SUPER ZOO

Najnovšie ponuky spoločnosti SUPER ZOO

SUPER ZOO logo
Ponuka SUPER ZOO

Ponuka SUPER ZOO

Platí do 1. 9.
Otvoriť leták
SUPER ZOO logo
Ponuka SUPER ZOO

Ponuka SUPER ZOO

Platí do 1. 7.
Otvoriť leták
SUPER ZOO logo
Ponuka SUPER ZOO

Ponuka SUPER ZOO

Platí do 1. 5.
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti SUPER ZOO

Super Zoo je slovenská sieť predajní zameraná na predaj krmív a výrobkov pre domáce zvieratá. S dlhoročnou históriou na slovenskom trhu má Super Zoo viac ako 60 predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch Slovenska.

Často kladené otázky o SUPER ZOO

Príbeh spoločnosti SUPER ZOO: o spoločnosti SUPER ZOO?
Open

História spoločnosti Super Zoo sa začala písať v roku 2008 založením spoločnosti na Slovensku. Od svojho začiatku mala spoločnosť Super Zoo za cieľ poskytovať svojim zákazníkom širokú škálu vysokokvalitných výrobkov a doplnkov pre domáce zvieratá. Spoločnosť Super Zoo predáva výrobky pre psy, mačky, hlodavce, vtáky, plazy a iné zvieratá.

V súčasnosti spoločnosť Super Zoo pôsobí na Slovensku prostredníctvom celkovo 63 predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti SUPER ZOO?
Open

V Super Zoo zákazníci nájdu široký sortiment výrobkov pre domáce zvieratá, ako napríklad krmivo pre psov, misky, fontány, vložky do misiek, zásobníky na krmivo, tašky a batohy pre psov, búdy, prepravky, klietky, krmivo pre mačky, vitamíny a doplnky pre domáce zvieratá, vodítka, obojky, antiparazitiká, šampóny, pipety a spot-on, spreje a peny, krmivo pre vtáky, doplnky a hračky pre mačky, krmivo pre plazy a mnoho ďalšieho.

Aké značky nájdem v spoločnosti SUPER ZOO?
Open

Spoločnosť Super Zoo predáva výrobky známych značiek, ako sú Eukanuba, Applaws, Ontario, Brit, Prospera, Royal Canin, Alpha Spirit, Animonda, Rinti, Tetra, Hagen, Fluval, Vitakraft, Savic, Versele-Laga, Ferplast, Trixie, Scruffs, Beaphar, Repti Planet, Rasco Premium, Nature Land, Exo-Terra a ďalšie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti SUPER ZOO?
Open

Ušetriť peniaze v Super Zoo je možné využitím ponúk a akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. Super Zoo pravidelne vydáva časopis, v ktorom zákazníci nájdu veľké množstvo ponúk. Prihlásením sa na odber noviniek je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SUPER ZOO
Open

Super Zoo na Slovensku konkuruje ďalším sieťam obchodov zameraných na predaj chovateľských potrieb, ako sú napríklad Javolko, Vetis a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti SUPER ZOO
Open

Super Zoo ponúka svojim zákazníkom široký sortiment produktov pre domáce zvieratá, od popredných značiek a za veľmi výhodné ceny. Okrem toho môžu zákazníci nakupovať v internetovom obchode a svoju objednávku si vyzdvihnúť v najbližšej predajni alebo ju dostať domov. Super Zoo má tím odborných predajcov, ktorí sú pripravení poradiť svojim zákazníkom. Spoločnosť má exkluzívny zákaznícky servis po telefóne alebo e-mailom.

Zľavy, ktoré poskytuje SUPER ZOO
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Super Zoo na Slovensku má. Všetko, čo hľadáte pre svojho domáceho miláčika, nájdete na jednom mieste, v Super Zoo. Pozrite si Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám Super Zoo ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.superzoo.sk/

REKLAMA