logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorTAKKO
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti TAKKO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Takko je nemecká sieť diskontných predajní zameraná na predaj oblečenia a módnych doplnkov, ktorú založila skupina Hettlage. Spoločnosť má dlhú históriu na európskom trhu. Okrem Nemecka je spoločnosť Takko prítomná v mnohých ďalších krajinách vrátane Slovenska.

Často kladené otázky o TAKKO

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TAKKO?

Ušetriť peniaze v Takko je možné využitím ponúk a akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode spoločnosti Takko sa nachádza sekcia "Výpredaj", kde zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Zapojením sa do vernostného programu spoločnosti Takko VIP získajú zákazníci exkluzívne výhody a zľavy na každý nákup. Prihlásením sa k odberu noviniek je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Zľavy, ktoré poskytuje TAKKO

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Takko na Slovensku má. Ak chcete vyzerať moderne, všetko, čo potrebujete, nájdete v Takko. Pozrite sa na Ponuky 365 a objavte svet Takko.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.takko.com/sk-sk/

Príbeh spoločnosti TAKKO: o spoločnosti TAKKO?

História spoločnosti Takko sa začala v roku 1982, keď ju v Nemecku založila skupina Hettlage Group. Spoločnosť bola známa pod názvom Modea a prvý obchod sa nachádzal v nemeckom meste Rheda-Wiedenbrück. V roku 1990 spoločnosť prevzala skupina Tengelmann a v roku 1999 sa premenovala na Takko Modemarkt GmbH & Co. KG. V roku 2000 spoločnosť Takko prešla silným procesom expanzie s otvorením veľkého počtu predajní v Nemecku a ďalších európskych krajinách.

Na Slovensku pristála spoločnosť Takko v roku 2000 a odvtedy sa stala uznávanou značkou na slovenskom trhu v segmente módy. V súčasnosti spoločnosť Takko pôsobí v krajine prostredníctvom viac ako 50 strategicky rozmiestnených predajní.

Aké značky nájdem v spoločnosti TAKKO?

Spoločnosť Takko je výrobcom módneho oblečenia a doplnkov, a preto predáva výrobky pod vlastnou značkou.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TAKKO

Takko na Slovensku konkuruje iným obchodným reťazcom, ako sú napríklad CCC, H&M, Bonprix, KIK, Cinderella, Pippilotta, C&A a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti TAKKO

Takko ponúka svojim zákazníkom kvalitné módne oblečenie a doplnky za veľmi výhodné ceny. Okrem toho si zákazníci môžu zakúpiť výrobky v internetovom obchode a nechať si ich doručiť až domov. S Takko VIP zákazníci získavajú výhody pri každom nákupe. Takko umožňuje výmenu a vrátenie tovaru v prípade akýchkoľvek nepríjemností s ich výrobkami.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.