REKLAMA

Týždenné ponuky TAKKO

Najnovšie ponuky TAKKO
REKLAMA

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky od TAKKO

Ostatné ponuky spoločnosti Oblečenie

BONPRIX logo
Ponuka BONPRIX

Ponuka BONPRIX

Platí do 12. 10.
Otvoriť leták
ORSAY logo
Katalóg ORSAY

Katalóg ORSAY

Katalóg 2022
Otvoriť leták
KIK logo
Katalóg KIK

Katalóg KIK

Katalóg 2022
Otvoriť leták
H&M logo
Katalóg H&M

Katalóg H&M

Katalóg 2022
Otvoriť leták

Ostatné značky Oblečenie

BONPRIX
BONPRIX
PEPCO
PEPCO
ORSAY
ORSAY
KIK
KIK
H&M
H&M
DEICHMANN
DEICHMANN
GATE
GATE
TCHIBO
TCHIBO
CCC
CCC
BONPRIX
BONPRIX
PEPCO
PEPCO
ORSAY
ORSAY
KIK
KIK
H&M
H&M
DEICHMANN
DEICHMANN
GATE
GATE
TCHIBO
TCHIBO
CCC
CCC

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti TAKKO

Takko je nemecká sieť diskontných predajní zameraná na predaj oblečenia a módnych doplnkov, ktorú založila skupina Hettlage. Spoločnosť má dlhú históriu na európskom trhu. Okrem Nemecka je spoločnosť Takko prítomná v mnohých ďalších krajinách vrátane Slovenska.

Často kladené otázky o TAKKO

Príbeh spoločnosti TAKKO: o spoločnosti TAKKO?
Open

História spoločnosti Takko sa začala v roku 1982, keď ju v Nemecku založila skupina Hettlage Group. Spoločnosť bola známa pod názvom Modea a prvý obchod sa nachádzal v nemeckom meste Rheda-Wiedenbrück. V roku 1990 spoločnosť prevzala skupina Tengelmann a v roku 1999 sa premenovala na Takko Modemarkt GmbH & Co. KG. V roku 2000 spoločnosť Takko prešla silným procesom expanzie s otvorením veľkého počtu predajní v Nemecku a ďalších európskych krajinách.

Na Slovensku pristála spoločnosť Takko v roku 2000 a odvtedy sa stala uznávanou značkou na slovenskom trhu v segmente módy. V súčasnosti spoločnosť Takko pôsobí v krajine prostredníctvom viac ako 50 strategicky rozmiestnených predajní.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti TAKKO?
Open

V Takko zákazníci nájdu široký sortiment oblečenia a módnych doplnkov pre ženy, mužov a deti, ako sú topy, tričká, blúzky, svetre a pulóvre, spodná bielizeň, šaty a sukne, plážové oblečenie, ponožky, pančuchy, džínsy, čiapky, opasky a mnoho ďalšieho.

Aké značky nájdem v spoločnosti TAKKO?
Open

Spoločnosť Takko je výrobcom módneho oblečenia a doplnkov, a preto predáva výrobky pod vlastnou značkou.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TAKKO?
Open

Ušetriť peniaze v Takko je možné využitím ponúk a akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode spoločnosti Takko sa nachádza sekcia "Výpredaj", kde zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Zapojením sa do vernostného programu spoločnosti Takko VIP získajú zákazníci exkluzívne výhody a zľavy na každý nákup. Prihlásením sa k odberu noviniek je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TAKKO
Open

Takko na Slovensku konkuruje iným obchodným reťazcom, ako sú napríklad Cinderella, Pippilotta, C&A a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti TAKKO
Open

Takko ponúka svojim zákazníkom kvalitné módne oblečenie a doplnky za veľmi výhodné ceny. Okrem toho si zákazníci môžu zakúpiť výrobky v internetovom obchode a nechať si ich doručiť až domov. S Takko VIP zákazníci získavajú výhody pri každom nákupe. Takko umožňuje výmenu a vrátenie tovaru v prípade akýchkoľvek nepríjemností s ich výrobkami.

Zľavy, ktoré poskytuje TAKKO
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Takko na Slovensku má. Ak chcete vyzerať moderne, všetko, čo potrebujete, nájdete v Takko. Pozrite sa na Ponuky 365 a objavte svet Takko.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.takko.com/sk-sk/

REKLAMA