homeIcon
  1. separatorOstatné
  2. separatorTCHIBO
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti TCHIBO

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky od TCHIBO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti TCHIBO

Tchibo je nemecký reťazec kaviarní a obchodov špecializovaných na predaj kaviarenských výrobkov, ktorý sa vyznačuje rozmanitosťou nekávových výrobkov s ponukou, ktorá sa mení každý týždeň. Okrem Nemecka je spoločnosť prítomná v mnohých ďalších krajinách sveta vrátane Slovenska.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti TCHIBO?

V Tchibo zákazníci nájdu široký sortiment káv, kávových filtrov, kávy v kapsuliach a mnoho ďalšieho. okrem toho predávajú oblečenie a módne doplnky pre ženy, mužov a deti, ako sú tričká, košele, nohavice, džínsy, svetre, topy, spodnú bielizeň, domáce potreby, ako sú posteľná bielizeň, obliečky, prestieradlá, dekoračné predmety do domácnosti, a mnoho ďalších výrobkov.

Bude mať TCHIBO ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o TCHIBO

Príbeh spoločnosti TCHIBO: o spoločnosti TCHIBO?
Open

História spoločnosti Tchibo sa začala v roku 1949, keď ju v nemeckom Hamburgu založili Marx Herz a Carl Tchillinghiryan. Sídlo spoločnosti sa stále nachádza na severe Hamburgu. V začiatkoch bolo cieľom spoločnosti Tchibo ponúkať vysokokvalitnú čerstvo praženú zrnkovú kávu.

Spoločnosť Tchibo zakotvila na Slovensku v 90. rokoch 20. storočia, ktoré znamenali proces jej medzinárodnej expanzie a etablovania sa v mnohých ďalších európskych krajinách. V súčasnosti spoločnosť Tchibo pôsobí na Slovensku s viac ako 20 predajňami rozmiestnenými v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti TCHIBO?
Open

Spoločnosť Tchibo je výrobcom kávy, a preto predáva výrobky pod vlastnou značkou.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TCHIBO?
Open

Ušetriť peniaze v Tchibo je možné využitím ponúk a akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode spoločnosti Tchibo sa nachádza sekcia "Ponuky", v ktorej zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Spoločnosť Tchibo sa pripája k dňom zliav, takže často spúšťa dôležité propagačné akcie. Ponúkajú tiež dopravu zdarma pri nákupe nad 20 EUR. Prihlásením sa na odber noviniek je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TCHIBO
Open

Tchibo na Slovensku konkuruje iným značkám, ako sú napríklad D.E. Master Blenders 1753, Mondelez, Nescafé a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti TCHIBO
Open

Spoločnosť Tchibo ponúka svojim zákazníkom vysokokvalitnú kávu za veľmi výhodné ceny. Na rozdiel od iných kaviarenských reťazcov ponúka Tchibo svojim zákazníkom širokú škálu kvalitných výrobkov. Zákazníci si môžu zakúpiť výrobky v internetovom obchode spoločnosti Tchibo a svoju objednávku dostať domov. Spoločnosť Tchibo ponúka exkluzívny zákaznícky servis prostredníctvom telefónu a e-mailu.

Zľavy, ktoré poskytuje TCHIBO
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás spoločnosť Tchibo na Slovensku pripravila. Najlepšiu vôňu kávy pocítite v Tchibo a okrem toho si možno so sebou vezmete aj niečo iné. Pozrite sa na Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám Tchibo ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.tchibo.sk/

REKLAMA
REKLAMA