logo
homeIcon
  1. separatorOstatné
  2. separatorTCHIBO

Najnovšie ponuky spoločnosti TCHIBO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Tchibo je nemecký reťazec kaviarní a obchodov špecializovaných na predaj kaviarenských výrobkov, ktorý sa vyznačuje rozmanitosťou nekávových výrobkov s ponukou, ktorá sa mení každý týždeň. Okrem Nemecka je spoločnosť prítomná v mnohých ďalších krajinách sveta vrátane Slovenska.

Často kladené otázky o TCHIBO

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TCHIBO?

Ušetriť peniaze v Tchibo je možné využitím ponúk a akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode spoločnosti Tchibo sa nachádza sekcia "Ponuky", v ktorej zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Spoločnosť Tchibo sa pripája k dňom zliav, takže často spúšťa dôležité propagačné akcie. Ponúkajú tiež dopravu zdarma pri nákupe nad 20 EUR. Prihlásením sa na odber noviniek je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Zľavy, ktoré poskytuje TCHIBO

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás spoločnosť Tchibo na Slovensku pripravila. Najlepšiu vôňu kávy pocítite v Tchibo a okrem toho si možno so sebou vezmete aj niečo iné. Pozrite sa na Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám Tchibo ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.tchibo.sk/

Príbeh spoločnosti TCHIBO: o spoločnosti TCHIBO?

História spoločnosti Tchibo sa začala v roku 1949, keď ju v nemeckom Hamburgu založili Marx Herz a Carl Tchillinghiryan. Sídlo spoločnosti sa stále nachádza na severe Hamburgu. V začiatkoch bolo cieľom spoločnosti Tchibo ponúkať vysokokvalitnú čerstvo praženú zrnkovú kávu.

Spoločnosť Tchibo zakotvila na Slovensku v 90. rokoch 20. storočia, ktoré znamenali proces jej medzinárodnej expanzie a etablovania sa v mnohých ďalších európskych krajinách. V súčasnosti spoločnosť Tchibo pôsobí na Slovensku s viac ako 20 predajňami rozmiestnenými v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti TCHIBO?

Spoločnosť Tchibo je výrobcom kávy, a preto predáva výrobky pod vlastnou značkou.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TCHIBO

Tchibo na Slovensku konkuruje iným značkám, ako sú napríklad D.E. Master Blenders 1753, Mondelez, Nescafé a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti TCHIBO

Spoločnosť Tchibo ponúka svojim zákazníkom vysokokvalitnú kávu za veľmi výhodné ceny. Na rozdiel od iných kaviarenských reťazcov ponúka Tchibo svojim zákazníkom širokú škálu kvalitných výrobkov. Zákazníci si môžu zakúpiť výrobky v internetovom obchode spoločnosti Tchibo a svoju objednávku dostať domov. Spoločnosť Tchibo ponúka exkluzívny zákaznícky servis prostredníctvom telefónu a e-mailu.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v TCHIBO

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v TCHIBO

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Ostatné? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 7 Ostatné obchodov v Slovakia vrátane TCHIBO a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.