logo

Najnovšie ponuky spoločnosti TERNO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Terno je slovenská sieť predajní a supermarketov zameraná na predaj potravín, predovšetkým na zdravú výživu. Firmu vlastní rovnaká skupina ako ostatné značky ako Kraj či Moja. Spoločnosť má širokú sieť malých predajní a veľkých supermarketov rozmiestnených po celej krajine.

Často kladené otázky o TERNO

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TERNO?

Ušetriť peniaze na Terno je možné využitím ponúk a akcií zverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. Okrem toho Terno pravidelne vydáva katalógy a brožúry s veľkým množstvom ponúk. Zákazníci môžu získať aj kartu Terno, prostredníctvom ktorej získavajú zľavy a exkluzívne výhody pri každom nákupe. Prihlásením sa na odber noviniek alebo sledovaním Terna na sociálnych sieťach je možné byť informovaný o najnovších akciách.

Zľavy, ktoré poskytuje TERNO

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré má pre vás Terno na Slovensku. Ak hľadáte zdravé jedlo, v Terno nájdete najširšiu škálu produktov. Pozrite si Ponuky 365 a objavte všetko, čo Terno ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.terno.sk/

Príbeh spoločnosti TERNO: o spoločnosti TERNO?

História spoločnosti Terno sa začala písať v roku 1978 založením spoločnosti na Slovensku. Spolu so zákazníkmi a regionálnymi výrobcami tvorí Terno komunitu, ktorej záleží na zdraví. Preto sa zameriava na čerstvé a zdravšie alternatívy produktov. Od svojich počiatkov bolo cieľom Terna poskytovať svojim zákazníkom širokú škálu zdravých potravín, z ktorých mnohé sú vyrábané z regionálnych produktov.

V súčasnosti Terno pôsobí na Slovensku prostredníctvom siete viac ako 100 predajní rôznych formátov, od malých lokálnych predajní až po veľké supermarkety, ktoré zahŕňajú aj exkluzívne pekárenské výrobky.

Aké značky nájdem v spoločnosti TERNO?

Terno predáva produkty známych značiek ako Franz Josef, Dru, Treska, Kofola, Debrecínka, Tauris, Rajo, Danone, Niva, Ehrmann, Pribinácek, Riso, Perla, Ravita, Mokate, Natur Farm, Orion, Nescafé, Popradský, Nestlé, Milka, Ensa, Calvo, Alpro, Rajec, Toblerone, KitKat, Toma, Semtex, Schweppes, Jacobs atď.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TERNO

Terno na Slovensku konkuruje ďalším sieťam supermarketov ako Delia, Coop, CBA, Billa, Lidl, Tesco a pod.

Exkluzívne výhody spoločnosti TERNO

Terno ponúka svojim zákazníkom široký sortiment potravinárskych produktov za veľmi výhodné ceny. Na rozdiel od svojich konkurentov sa Terno zameriava na zdravé potraviny a regionálne produkty. S kartou Terno môžu zákazníci využívať dôležité výhody.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v TERNO

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v TERNO

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Supermarkety? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 14 Supermarkety obchodov v Slovakia vrátane TERNO a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.