REKLAMA

Týždenné ponuky TESCO

TESCO logo
Najnovšie ponuky  TESCOundefined
Najnovšie ponuky TESCOundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti TESCO

TESCO logo
Ponuka TESCO
Ponuka TESCO
8. 7. 2022 - 13. 7. 2022
Otvoriť leták
TESCO logo
Ponuka TESCO
Ponuka TESCO
8. 7. 2022 - 13. 7. 2022
Otvoriť leták
TESCO logo
Ponuka TESCO
Ponuka TESCO
30. 6. 2022 - 7. 7. 2022
Otvoriť leták
TESCO logo
Ponuka TESCO
Ponuka TESCO
30. 6. 2022 - 7. 7. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti TESCO

Tesco je britský reťazec supermarketov s dlhou históriou na trhu a silným zastúpením v mnohých krajinách sveta. Tesco pôsobí na Slovensku, kde má širokú sieť supermarketov rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Príbeh spoločnosti TESCO: o spoločnosti TESCO?

História spoločnosti Tesco sa začala písať v roku 1919, keď ju založil Jack Cohen, syn Avroama Kohena, poľského obchodníka, ktorý sa koncom 19. storočia usadil v Spojenom kráľovstve. Od svojich začiatkov bolo cieľom spoločnosti dodávať svojim zákazníkom výrobky masovej spotreby.

Spoločnosť sa rozrástla akvizíciou ďalších obchodov, a tak expandovala nielen v Spojenom kráľovstve, ale aj do ďalších krajín. V roku 2008 sa spoločnosť Tesco stala štvrtým najväčším maloobchodným predajcom na svete.

Na Slovensku Tesco pristálo v roku 2010 otvorením Tesco Express v Bratislave. V súčasnosti spoločnosť Tesco pôsobí na Slovensku prostredníctvom takmer 10 obchodov rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti TESCO?

V Tescu zákazníci nájdu široký sortiment potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru, ako sú ovocie a zelenina, čerstvé mäso, hydina a ryby, mlieko a mliečne výrobky, chlieb a pečivo, trvanlivé potraviny, nápoje, nápoje, čistiace prostriedky pre domácnosť, kozmetika a výrobky osobnej starostlivosti, domáce potreby, špeciálne a zdravé potraviny a mnoho ďalšieho.

Aké značky nájdem v spoločnosti TESCO?

Tesco predáva výrobky známych značiek, ako sú Snickers, Twix, Milka, Ariel, Perwoll, Woolite, Babička, Tvaroh, Rajo, Hellmann's, Tatra, Karička, Galbani, Bambino, Leerdammer, Liptov, Lučina, Amundsen, Chivas Regal, Metaxa, Karpatské a ďalšie. Predávajú aj výrobky pod vlastnou značkou Tesco.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TESCO?

Ušetriť peniaze v Tescu je možné využitím ponúk a akcií zverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. Zákazníci môžu získať kartu Clubcard a prostredníctvom nej využívať zľavy a exkluzívne výhody pri každom nákupe. Tesco svojim zákazníkom ponúka aj finančné plány na ich nákupy. Prihlásením sa k odberu informačného bulletinu je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TESCO

Tesco na Slovensku konkuruje iným reťazcom supermarketov, ako sú napríklad Lidl, Kraj a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti TESCO

Tesco ponúka svojim zákazníkom širokú škálu produktov za veľmi výhodné ceny. Okrem toho ponúka aj služby mobilných telefónov. Zákazníci si môžu kúpiť výrobky v internetovom obchode a nechať si ich doručiť až domov.

Zľavy, ktoré poskytuje TESCO

Ponuky 365 brings you all the offers and promotions that Tesco has for you in Slovakia. When it comes to supermarket shopping, you'll find everything you're looking for and more at Tesco. Check out Ponuky 365 and start saving money today with Tesco.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://tesco.sk/