REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti TESCO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti TESCO

Tesco je britský reťazec supermarketov s dlhou históriou na trhu a silným zastúpením v mnohých krajinách sveta. Tesco pôsobí na Slovensku, kde má širokú sieť supermarketov rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti TESCO?

V Tescu zákazníci nájdu široký sortiment potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru, ako sú ovocie a zelenina, čerstvé mäso, hydina a ryby, mlieko a mliečne výrobky, chlieb a pečivo, trvanlivé potraviny, nápoje, nápoje, čistiace prostriedky pre domácnosť, kozmetika a výrobky osobnej starostlivosti, domáce potreby, špeciálne a zdravé potraviny a mnoho ďalšieho.

Bude mať TESCO ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o TESCO

Príbeh spoločnosti TESCO: o spoločnosti TESCO?
Open

História spoločnosti Tesco sa začala písať v roku 1919, keď ju založil Jack Cohen, syn Avroama Kohena, poľského obchodníka, ktorý sa koncom 19. storočia usadil v Spojenom kráľovstve. Od svojich začiatkov bolo cieľom spoločnosti dodávať svojim zákazníkom výrobky masovej spotreby.

Spoločnosť sa rozrástla akvizíciou ďalších obchodov, a tak expandovala nielen v Spojenom kráľovstve, ale aj do ďalších krajín. V roku 2008 sa spoločnosť Tesco stala štvrtým najväčším maloobchodným predajcom na svete.

Na Slovensku Tesco pristálo v roku 2010 otvorením Tesco Express v Bratislave. V súčasnosti spoločnosť Tesco pôsobí na Slovensku prostredníctvom takmer 10 obchodov rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti TESCO?
Open

Tesco predáva výrobky známych značiek, ako sú Snickers, Twix, Milka, Ariel, Perwoll, Woolite, Babička, Tvaroh, Rajo, Hellmann's, Tatra, Karička, Galbani, Bambino, Leerdammer, Liptov, Lučina, Amundsen, Chivas Regal, Metaxa, Karpatské a ďalšie. Predávajú aj výrobky pod vlastnou značkou Tesco.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TESCO?
Open

Ušetriť peniaze v Tescu je možné využitím ponúk a akcií zverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. Zákazníci môžu získať kartu Clubcard a prostredníctvom nej využívať zľavy a exkluzívne výhody pri každom nákupe. Tesco svojim zákazníkom ponúka aj finančné plány na ich nákupy. Prihlásením sa k odberu informačného bulletinu je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TESCO
Open

Tesco na Slovensku konkuruje iným reťazcom supermarketov, ako sú napríklad Fresh, Terno, Lidl, Kraj a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti TESCO
Open

Tesco ponúka svojim zákazníkom širokú škálu produktov za veľmi výhodné ceny. Okrem toho ponúka aj služby mobilných telefónov. Zákazníci si môžu kúpiť výrobky v internetovom obchode a nechať si ich doručiť až domov.

Zľavy, ktoré poskytuje TESCO
Open

Ponuky 365 brings you all the offers and promotions that Tesco has for you in Slovakia. When it comes to supermarket shopping, you'll find everything you're looking for and more at Tesco. Check out Ponuky 365 and start saving money today with Tesco.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://tesco.sk/

REKLAMA
REKLAMA