REKLAMA

Týždenné ponuky TESCOMA

TESCOMA logo
Najnovšie ponuky  TESCOMAundefined
Najnovšie ponuky TESCOMAundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti TESCOMA

TESCOMA logo
Katalóg TESCOMA
Katalóg TESCOMA
Katalóg 2022
Otvoriť leták
TESCOMA logo
Ponuka TESCOMA
Ponuka TESCOMA
19. 4. 2022 - 1. 5. 2022
Otvoriť leták
TESCOMA logo
Katalóg TESCOMA
Katalóg TESCOMA
Katalóg 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti TESCOMA

Tescoma je česká sieť predajní zameraná na predaj potrieb a domácich potrieb. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Zlíne v Českej republike, Tescoma pôsobí aj na Slovensku, kde má spoločnosť bohaté skúsenosti a dobré meno.

Príbeh spoločnosti TESCOMA: o spoločnosti TESCOMA?

História spoločnosti Tescoma sa začala písať v roku 1992 založením spoločnosti a otvorením prvej dielne v malej prenajatej garáži v meste Zlín. Spoločnosť začala vyrábať riad, ktorý si rýchlo získal obľubu medzi spotrebiteľmi. V nasledujúcich desaťročiach prešla spoločnosť silným procesom expanzie a svojimi výrobkami oslovila veľké množstvo krajín po celom svete.

Na Slovensku Tescoma zakotvila koncom 90. rokov a odvtedy sa stala prestížnou značkou na slovenskom trhu. V súčasnosti Tescoma predáva svoje výrobky na Slovensku prostredníctvom siete oficiálnych predajní a nezávislých distribútorov.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti TESCOMA?

V Tescome zákazníci nájdu širokú škálu výrobkov, ako sú kuchynské potreby, mlynčeky a mixéry, strúhadlá, krájače, lisy a odšťavovače, luskáčiky na orechy, hrnce, taniere, panvice, cedidlá, kliešte, naberačky, mixéry, pekáče, lyžice, vidličky, nože a mnoho ďalších.

Aké značky nájdem v spoločnosti TESCOMA?

Spoločnosť Tescoma je výrobcom kuchynského náradia a kuchynských potrieb, a preto predáva výrobky pod vlastnou značkou.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TESCOMA?

Ušetriť peniaze v Tescoma je možné využitím ponúk a akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode spoločnosti Tescoma sa nachádza sekcia "Špeciálne ponuky", kde zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Prihlásením sa k odberu noviniek alebo sledovaním spoločnosti Tescoma na sociálnych sieťach je možné získať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TESCOMA

Tescoma na Slovensku konkuruje ďalším spoločnostiam zameraným na predaj riadu a kuchynských výrobkov ako sú napríklad Shevimpex, Profikuchar, Kinekus a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti TESCOMA

Spoločnosť Tescoma ponúka svojim zákazníkom širokú škálu výrobkov za veľmi výhodné ceny. Riad spoločnosti Tescoma je uznávaný pre svoju kvalitu a medzinárodnú prestíž a získal niekoľko medzinárodných ocenení za svoj prepracovaný dizajn. Zákazníci si môžu kúpiť výrobky Tescoma v internetovom obchode a dostať ich domov. Tescoma ponúka aj službu telefonického predaja. Spoločnosť ponúka exkluzívny zákaznícky servis a na všetky svoje výrobky poskytuje výrobnú záruku.

Zľavy, ktoré poskytuje TESCOMA

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Tescoma na Slovensku pripravila. Najlepšie navrhnuté a najkvalitnejšie kuchynské potreby, tie nájdete v Tescoma. Pozrite sa na Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám Tescoma ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.tescoma.sk/