homeIcon
  1. separatorKozmetika
  2. separatorYVES ROCHER
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti YVES ROCHER

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky od YVES ROCHER

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti YVES ROCHER

Yves Rocher je francúzska sieť obchodov zameraná na predaj kozmetických a skrášľovacích výrobkov. Yves Rocher má silné zastúpenie na Slovensku a v mnohých krajinách sveta, pričom je poprednou svetovou značkou v segmente kozmetiky.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti YVES ROCHER?

Yves Rocher ponúka svojim zákazníkom širokú škálu kozmetických a skrášľujúcich výrobkov, ako sú čistiace a odličovacie prípravky na tvár, micelárna voda, odličovacie mlieko, odličovacie obrúsky, denný krém, nočný krém, ochranný faktor, šampóny, kondicionéry, masky a séra, vlasové kúry, výživné a regeneračné krémy, koncentrované gély, sprchové gély, telové oleje, hygienické výrobky pre mužov, líčidlá na tvár, pery, oči a nechty a mnoho ďalších.

Bude mať YVES ROCHER ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o YVES ROCHER

Príbeh spoločnosti YVES ROCHER: o spoločnosti YVES ROCHER?
Open

História značky Yves Rocher sa začala vo Francúzsku v roku 1965 založením značky Laboratoires de Biologie Végétale Yves Rocher, miestneho podniku špecializujúceho sa na predaj šalvie na liečbu hemoroidov a kozmetiky na báze prírodných zložiek.

Spoločnosť bola založená v La Gacilly vo francúzskom Bretónsku a prevádzkovala vlastnú botanickú záhradu, z ktorej sa získavali rastlinné prvky na vypracovanie jej výrobkov.

Na Slovensku pristál Yves Rocher v roku 2010 a odvtedy sa stal prestížnou značkou medzi slovenskými spotrebiteľmi. V súčasnosti pôsobí Yves Rocher na Slovensku prostredníctvom takmer 20 predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti YVES ROCHER?
Open

Yves Rocher je výrobcom kozmetických výrobkov, a preto predáva výrobky pod svojou vlastnou značkou.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti YVES ROCHER?
Open

Ušetriť peniaze v Yves Rocher je veľmi jednoduché, ak využijete ponuky a akcie uverejnené na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode **Yves Rocher **sa nachádza sekcia "Akcie", kde zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Taktiež sledovaním značky Yves Rocher na sociálnych sieťach je možné sledovať najnovšie ponuky.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti YVES ROCHER
Open

Yves Rocher na Slovensku konkuruje iným značkám, ako je napríklad Notino, Oriflame, Avon, Mary Kay.

Exkluzívne výhody spoločnosti YVES ROCHER
Open

Yves Rocher ponúka svojim zákazníkom certifikované 100 % prírodné výrobky a výrobky na rastlinnej báze. Okrem toho je zaručené, že výrobky nie sú testované na zvieratách. Zákazníci si môžu výrobky Yves Rocher zakúpiť v internetovom obchode a dostať ich domov alebo si ich vyzdvihnúť na najbližšom predajnom mieste.

Zľavy, ktoré poskytuje YVES ROCHER
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Yves Rocher na Slovensku pripravil. Kozmetika a kozmetické výrobky najvyššej kvality, tie nájdete v Yves Rocher. Pozrite si Ponuky 365 a objavte svet Yves Rocher.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://yves-rocher.sk/

REKLAMA
REKLAMA