logo
homeIcon
  1. separatorKozmetika
  2. separatorTETA DROGERIE

Najnovšie ponuky spoločnosti TETA DROGERIE

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Teta Drogerie je česká sieť lekární. Sídlo spoločnosti Teta Drogerie s dlhoročnou históriou na trhu sa nachádza v Prahe v Českej republike. Teta Drogerie má silné zastúpenie aj na Slovensku.

Často kladené otázky o TETA DROGERIE

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TETA DROGERIE?

Ušetriť peniaze v Teta Drogerie je veľmi jednoduché, ak využijete ponuky zverejnené na ich oficiálnych stránkach. Na Ponuky 365 nájdete aj všetky ponuky a akcie v Teta Drogerie. Teta Drogerie zase často spúšťa akcie a ponuky sezónne a v špeciálne dni. Prihlásením sa k odberu noviniek alebo sledovaním Teta Drogerie na sociálnych sieťach je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Zľavy, ktoré poskytuje TETA DROGERIE

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky od Teta Drogerie. Objavte aktuálne ponuky najlepšie zľavy, ktoré má tento obchod pre vás pripravené. Získajte tie najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak chcete kvalitné kozmetické produkty, Teta Drogerie je to pravé miesto. Porovnajte ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento reťazec ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.tetadrogerie.sk/

Príbeh spoločnosti TETA DROGERIE: o spoločnosti TETA DROGERIE?

Spoločnosť Teta Drogerie bola založená v roku 1992 v Českej republike dvoma študentmi. Od svojich začiatkov sa spoločnosť Teta Drogerie zameriava na poskytovanie farmaceutických a kozmetických výrobkov najvyššej kvality svojim zákazníkom.

V nasledujúcich rokoch zažila spoločnosť Teta Drogerie silný proces obchodnej expanzie s pridaním veľkého množstva výrobkov a otvorením nových predajní. Na Slovensku pristála Teta Drogerie v roku 2000 a odvtedy sa stala veľmi uznávaným obchodom na slovanskom trhu.

Je TETA DROGERIE momentálne otvorený?

Predajne Teta Drogerie na Slovensku sú otvorené od pondelka do soboty od 8.00 do 19.00 hod. Niektoré predajne môžu meniť otváracie a zatváracie hodiny podľa svojej polohy.

Ako nakupovať produkty TETA DROGERIE online

Teta Drogerie má exkluzívny internetový obchod. V internetovom obchode Teta Drogerie môžu zákazníci nájsť veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny.

Aké značky nájdem v spoločnosti TETA DROGERIE?

Teta Drogerie predáva výrobky známych značiek, ako sú Ameté, Bacto Stop, Dental Max Ellie, Flore, Happy Kids, Happy Mimi, Helios Herb, Innese, Q Clean, Q Home, Q Power, Q Soft, Sirios, TIP Line, VIX a mnoho ďalších.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TETA DROGERIE

Teta Drogerie konkuruje na Slovensku iným sieťam predajní, ako sú napríklad Dr. Max, Dm Drogerie a ďalšie.

Koľko obchodov TETA DROGERIE je v celej krajine?

Teta Drogerie pôsobí na Slovensku prostredníctvom viac ako 700 predajní, ktoré sa okrem iného nachádzajú v Bratislave, Ružinove, Podunajských Biskupiciach.

Exkluzívne výhody spoločnosti TETA DROGERIE

Zákazníci môžu v Teta Drogerie využívať veľké výhody, pretože nakupujú online a výrobky dostanú až domov. V prípade akýchkoľvek nepríjemností s niektorým zo svojich výrobkov umožňuje Teta Drogerie vrátenie a výmenu. Všetky výrobky predávané spoločnosťou Teta Drogerie sú bezpečné na ľudské použitie a sú testované v autorizovaných laboratóriách.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v TETA DROGERIE

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v TETA DROGERIE

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Kozmetika? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 10 Kozmetika obchodov v Slovakia vrátane TETA DROGERIE a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.