logo
homeIcon
  1. separatorKozmetika
  2. separatorTETA DROGERIE
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti TETA DROGERIE

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Teta Drogerie je česká sieť lekární. Sídlo spoločnosti Teta Drogerie s dlhoročnou históriou na trhu sa nachádza v Prahe v Českej republike. Teta Drogerie má silné zastúpenie aj na Slovensku.

Často kladené otázky o TETA DROGERIE

Príbeh spoločnosti TETA DROGERIE: o spoločnosti TETA DROGERIE?
close

Spoločnosť Teta Drogerie bola založená v roku 1992 v Českej republike dvoma študentmi. Od svojich začiatkov sa spoločnosť Teta Drogerie zameriava na poskytovanie farmaceutických a kozmetických výrobkov najvyššej kvality svojim zákazníkom.

V nasledujúcich rokoch zažila spoločnosť Teta Drogerie silný proces obchodnej expanzie s pridaním veľkého množstva výrobkov a otvorením nových predajní. Na Slovensku pristála Teta Drogerie v roku 2000 a odvtedy sa stala veľmi uznávaným obchodom na slovanskom trhu.

Aké značky nájdem v spoločnosti TETA DROGERIE?
close

Teta Drogerie predáva výrobky známych značiek, ako sú Ameté, Bacto Stop, Dental Max Ellie, Flore, Happy Kids, Happy Mimi, Helios Herb, Innese, Q Clean, Q Home, Q Power, Q Soft, Sirios, TIP Line, VIX a mnoho ďalších.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TETA DROGERIE?
close

Ušetriť peniaze v Teta Drogerie je veľmi jednoduché, ak využijete ponuky zverejnené na ich oficiálnych stránkach. Na Ponuky 365 nájdete aj všetky ponuky a akcie v Teta Drogerie. Teta Drogerie zase často spúšťa akcie a ponuky sezónne a v špeciálne dni. Prihlásením sa k odberu noviniek alebo sledovaním Teta Drogerie na sociálnych sieťach je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TETA DROGERIE
close

Teta Drogerie konkuruje na Slovensku iným sieťam predajní, ako sú napríklad Dr. Max, Dm Drogerie a ďalšie.

Je TETA DROGERIE momentálne otvorený?
close

Predajne Teta Drogerie na Slovensku sú otvorené od pondelka do soboty od 8.00 do 19.00 hod. Niektoré predajne môžu meniť otváracie a zatváracie hodiny podľa svojej polohy.

Koľko obchodov TETA DROGERIE je v celej krajine?
close

Teta Drogerie pôsobí na Slovensku prostredníctvom viac ako 700 predajní, ktoré sa okrem iného nachádzajú v Bratislave, Ružinove, Podunajských Biskupiciach.

Ako nakupovať produkty TETA DROGERIE online
close

Teta Drogerie má exkluzívny internetový obchod. V internetovom obchode Teta Drogerie môžu zákazníci nájsť veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny.

Exkluzívne výhody spoločnosti TETA DROGERIE
close

Zákazníci môžu v Teta Drogerie využívať veľké výhody, pretože nakupujú online a výrobky dostanú až domov. V prípade akýchkoľvek nepríjemností s niektorým zo svojich výrobkov umožňuje Teta Drogerie vrátenie a výmenu. Všetky výrobky predávané spoločnosťou Teta Drogerie sú bezpečné na ľudské použitie a sú testované v autorizovaných laboratóriách.

Zľavy, ktoré poskytuje TETA DROGERIE
close

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky od Teta Drogerie. Objavte aktuálne ponuky najlepšie zľavy, ktoré má tento obchod pre vás pripravené. Získajte tie najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak chcete kvalitné kozmetické produkty, Teta Drogerie je to pravé miesto. Porovnajte ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento reťazec ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.tetadrogerie.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.