logo

O nás

Ponuky 365 je webová stránka, ktorá obsahuje aktuálne akcie a ponuky zo supermarketov a iných obchodov relevantných pre váš región. Ponuky 365 vám umožňuje nájsť veľké množstvo brožúr a katalógov vašich obľúbených podnikov a objaviť nové obchody zoradené podľa najobľúbenejších kategórií.

Naša stránka je aktualizovaná každý deň, aby poskytovala najnovšie katalógy a týždenné reklamy zo všetkých vašich obľúbených obchodov. Je navrhnutý tak, aby poskytoval rýchle prehliadanie s minimálnym oneskorením a vysokokvalitnými brožúrami.

Ponuky 365 je súčasťou We Are 365. Náš tím tvoria ľudia z celého sveta, ktorí prinášajú svoje skúsenosti, kultúru a nápady, aby vytvorili tie najlepšie stránky pre ich miestnu komunitu.


We Are 365 LLC

hello+sk@weare365.io

800 SE 4th Avenue,

Hallandale Beach, FL 33009

Spojené štáty

.

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.