REKLAMA

Lacné kuchynské spotrebiče, ktoré šetria čas a peniaze

Moderné životné tempo znamená, že na domáce práce máme čoraz menej času. Pracujeme dlhé hodiny mimo domu a kým sa vrátime domov, sme už dosť unavení na to, aby sme varili, prali alebo umývali podlahy. Vďaka technologickému pokroku existujú spotrebiče, ktoré nám umožňujú šetriť čas a peniaze v kuchyni a nie sú také drahé. Ide o to venovať pozornosť ponukám a zľavám. Vo veľkých reťazcoch so spotrebičmi na Slovensku nájdete širokú ponuku tovaru, ktorý vám uľahčí každodenný život. Venujte pozornosť nasledujúcemu zoznamu.

Kuchynský robot

2.jpg

V zime nie je nič chutnejšie ako jesť cestoviny s omáčkou. Ak ste príliš leniví na krájanie a mletie zeleniny, v DATARTE si môžete kúpiť kuchynský robot Tefal Double Force za 119 EUR. Môžete v ňom miesiť, krájať, mlieť, strúhať, mixovať alebo pripravovať všetky druhy krémov a omáčok. Tento model má veľkú 3-litrovú misu a 2-litrovú nádobu na mixovanie. Myslite na svoje pohodlie a na to, koľko práce vám ušetrí.

Mikrovlnná rúra

3.jpg

Je zima a vy máte chuť prísť domov a dať si horúcu polievku. Riešením je mikrovlnná rúra. Stačí polievku niekoľko minút ohrievať v mikrovlnnej rúre a je to. Nemusíte špiniť kuchyňu a stačí len stlačiť tlačidlo. V Planeo Elektro stojí mikrovlnná rúra Philco PMD 1730S 79,90 €. Medzi jej funkcie patrí: Vnútorný objem 17 litrov, sklenený otočný tanier s priemerom 24,5 centimetra, šesť úrovní výkonu a funkcia rozmrazovania. Je to skvelá príležitosť.

Hriankovač

4.jpg

Ak máte zvyšky chleba a nechcete ich vyhodiť, dobrou voľbou je pripraviť toasty. A čo je lepšie ako kúpiť elektrický hriankovač. Ľahko sa používa a teplé hrianky budete mať za chvíľu. V predajni Nay Elektrodom stojí hriankovač Orava HR-111 29,99 €. Ak si chcete predĺžiť záruku na tri roky, musíte si priplatiť 6 €. Je to veľmi užitočný spotrebič, ktorý využijú aj vaše deti, keď prídu zo školy.

Elektrická kanvica

5.jpg

Zapnutie sporáka a čakanie na ohriatie vody je strata času. Pri elektrických kanviciach si môžete naprogramovať teplotu vody a kanvica sa sama zapne bez toho, aby ste museli kontrolovať čas. Na DATART nájdete plastové elektrické kanvice len za 17,90 €. Ide o rýchlovarnú kanvicu ETA Lorinka 6599 90000 sivo-biela, ktorá je jednou z najúspornejších na trhu.

Umývačka riadu

6.jpg

Jednou z najväčších nočných môr v kuchyni je umývanie riadu. Našťastie však existujú umývačky riadu. Ušetria nám prácu, umývací prostriedok aj peniaze. Ak máte v kuchyni voľné miesto, je to vždy dobrá investícia. Široký sortiment umývačiek riadu nájdete v niektorom z troch vyššie uvedených obchodov.

Ponuky 365vám prináša všetky zľavové katalógy zo všetkých obchodov s domácimi spotrebičmi na Slovensku. Pozorne si prezrite prospekty a vyberte si tie najlepšie a najlacnejšie kuchynské potreby, ktoré vám uľahčia život.

Lacné kuchynské spotrebiče, ktoré šetria čas a peniaze

5 základných záhradných nástrojov za menej ako 25 eur

Nemusíte byť odborníkom na záhradníctvo, aby vám váš dvor závideli v okolí. Stačí vám niekoľko záhradných nástrojov, aby ste udržiavali trávnik čistý a rastliny živé. Na Slovensku existuje niekoľko veľkých obchodov, ktoré sa výhradne venujú predaju záhradkárskych potrieb a ponúkajú poradenstvo, ak s týmto biznisom práve začínate. Zima je vhodným obdobím na doplnenie zásob všetkého potrebného, aby ste boli dobre pripravení na jar, najlepšie obdobie na záhradkárčenie. Nemusíte si vyčleniť veľký rozpočet. Tu je päť základných záhradných nástrojov za menej ako 25 dolárov. Ide o to využiť ponuky a zľavy a vyťažiť z nich čo najviac.

Prerezávacie nožnice

2.jpg

V spoločnosti Hornbach si môžete zaobstarať nožnice na konáre za 9,95 €. Je to jeden z najpredávanejších tovarov v obchode. Medzi jeho špecifikácie patrí: nehrdzavejúca oceľ, maximálny strihací výkon 25 mm a obtokový strihací systém. Rukoväť je plastová a mäkká na dotyk. Za dvojnásobnú cenu vám ponúkajú nožnice značky Gardena, ktoré sú špeciálne určené na strihanie kvetov, mladých výhonkov a čerstvého dreva.

Záhradnícke rukavice

3.jpg

Ďalšou povinnou výbavou, ak plánujete záhradníčiť doma, sú rukavice. Pár rukavíc je nevyhnutný, aby ste sa pri strihaní ruží vyhli porezaniu, poškriabaniu alebo tŕňom. Rukavice sú k dispozícii v OBI za 10,99 EUR. Vďaka nitrilovému povrchu vás ochránia pred vlhkosťou a sú ideálne pre smartfóny. Nebudú sa vám šmýkať a počas práce v záhrade budete môcť prijať akýkoľvek hovor.

Konva

4.jpg

IKEA má pre vás tú najlepšiu kanvicu. Za 14,99 € môžete získať päťlitrovú kanvicu z pozinkovanej ocele. Ide o dizajnový kúsok od značky Socker, ktorý je inšpirovaný starými kanvicami na mlieko. Za ďalších 1,99 € môžete získať kvetináč alebo vedro na vodu, ktoré sa dá použiť aj ako kvetináč. Všetky kúsky sú od rovnakého dizajnéra: Sarah Fager.

Motyka

5.jpg

Motyka je ďalším nástrojom, ktorý musíme mať v našej malej záhrade. Môžete použiť tyč zo starej metly a kúpiť si motyčku so špicatou špičkou bez násady za 3,89 € v spoločnosti Kinekus. Ak zaplatíte o 6 € viac, získate motyčku s násadou. V tomto obchode je široká dostupnosť motyk. Vyberte si podľa svojich potrieb a rozpočtu a kúpte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Prerezávacia píla

6.jpg

Ak vám nožnice nestačia, môžete si vybrať prerezávaciu pílu. V spoločnosti Kinekus nájdete aj všetky druhy vyvetvovacích píl. Naša odporúčaná? Prerezávacia píla na drevo Ingco. Koľko stojí? 9,90 €. Má hustotu 7 zubov na palec a je určená na rezanie tenkých až stredne hrubých konárov vo vlhkom tvrdom a mäkkom dreve.

Ponuky 365 vám prináša všetky zľavové katalógy z vašich obľúbených obchodov na Slovensku. Ak premýšľate o tom, že by ste sa postarali o svoju záhradu, ste na správnom mieste. Nepremeškajte svoju šancu. Choďte do toho!

5 základných záhradných nástrojov za menej ako 25 eur

Kaufland vs. Lidl. Ktorý supermarket má najlepšie ponuky?

Na Slovensku je široká ponuka supermarketov. Existujú však dva reťazce, ktoré vyčnievajú nad ostatnými svojou rozmanitosťou výrobkov, akciami a silným miestnym publikom: Kaufland a Lidl. Majú pestrý katalóg tovaru, dobré ceny a veľmi lákavé výpredaje. Hoci si každý vyberá konkrétny reťazec, ktorý z dvoch veľkých obchodov ponúka najlepšie zľavy? Je dôležité sledovať denné publikácie, aby ste nepremeškali žiadnu príležitosť a mohli porovnávať. Po vianočných a novoročných sviatkoch, ktoré priniesli veľké výdavky, nie je od veci sledovať akcie a ponuky, ktoré Kaufland a Lidl majú. Aby ste sa dostali na koniec mesiaca bez dlhov a s rezervou, ktorú môžete investovať do osobných vecí alebo vecí do domácnosti, bude potrebné trochu okysliť peňaženku.

Kaufland

2.jpg

V Kauflande zákazníci nájdu široký sortiment výrobkov, ako je čerstvé mäso, hydina a ryby, ovocie a zelenina, mrazené potraviny, lahôdky, nealkoholické nápoje, káva a čaj, krmivo pre domáce zvieratá, čistiace prostriedky, prostriedky osobnej starostlivosti a hygieny, oblečenie, autopríslušenstvo, kancelárske potreby a mnoho ďalšieho. V spoločnosti Kaufland môžete ušetriť mnohými spôsobmi. Na oficiálnej webovej stránke sa môžete zaregistrovať na odber upozornení na produkty, ktoré chcete kúpiť, stačí kliknúť na ikonu upozornenia pod produktom, aby ste dostávali upozornenia na akcie, a Kaufland vám pošle e-mail s príslušnými ponukami a akciami. V internetovom obchode Kaufland nájdete dôležité akcie až do výšky 60 % na vybrané produkty. S kartou Kaufland môžete ušetriť peniaze a využívať skvelé výhody pri každom nákupe.

Lidl

3.jpg

Lidl ponúka aj široký sortiment výrobkov: čerstvé mäso, ovocie a zeleninu, ryby, chlieb a pečivo, bezlepkové potraviny, potraviny bez laktózy, kávu, oleje, nápoje, mrazené potraviny, potreby pre domácnosť, čistiace prostriedky a prostriedky osobnej starostlivosti, krmivo pre domáce zvieratá a mnoho ďalšieho. V Lidli môžete ušetriť vďaka ponukám a akciám zverejneným na jeho oficiálnej webovej stránke. Okrem toho Lidl každý týždeň vydáva letáky s ponukami. Stiahnutím mobilnej aplikácie Lidl Plus môžete využívať skvelé zľavy a výhody. Zaujímavou funkciou tohto reťazca je, že si môžete skontrolovať predchádzajúcu cenu a novú zľavnenú cenu každého výrobku, takže budete môcť zistiť, či je hodnota vášho nákupu výhodná alebo nie. V závislosti od položky bude k dispozícii ponuka. Čaká vás veľa príležitostí, ako čo najlepšie využiť úspory v supermarkete. Bude sa musieť pozrieť na ponuky a vybrať si jeden z dvoch veľkých reťazcov s fyzickou prítomnosťou v krajine.

Ponuky 365 vám prináša všetky zľavové katalógy hlavných obchodných reťazcov na Slovensku. Využite možnosť prelistovať si každý z nich a vyhľadajte tie najlepšie ponuky. Ak začnete kontrolovať svoje výdavky na potraviny, budete môcť lepšie vyvážiť svoje financie. Nepremeškajte túto príležitosť a ušetrite čo najviac.

Kaufland vs. Lidl. Ktorý supermarket má najlepšie ponuky?

Cenovo najdostupnejšia kozmetika prémiových značiek

V posledných rokoch sa kozmetika stala nevyhnutnou súčasťou nášho každodenného života. A nehovoríme len o nosení dokonalého make-upu alebo hľadaní správnych produktov, ktoré nasledujú každý kozmetický trend, ale aj o starostlivosti o pleť a spotrebe zodpovedných produktov za dobrú cenu. Veľké značky vyrábajú kozmetiku a krémy z kvalitných produktov, s inovatívnymi účinnými látkami a skutočnými účinkami, a vyrábajú ich úplne zodpovedne. Ale aj keď si myslíte, že ich trhová hodnota je smiešna, v ich katalógoch nájdete prijateľné ceny.

Mary Kay

2.jpg

V ponuke Mary Kaynájdete širokú škálu kozmetických výrobkov: výrobky na starostlivosť o pleť, čistiace a peelingové prípravky, hydratačné krémy, masky, esencie a oleje, toniká a osviežujúce prípravky, odličovače, očné linky a pleťové masky, púdre na líčenie, rúže, lesky na pery. Je to značka, ktorá sa preslávila svojimi krémami. V ich katalógoch sú krémy na ruky s ružami a mandarínkami za 14,5 € a krémy na tvár s ochranou proti slnku za 23 €.

Avon

3.jpg

S myšlienkou dosiahnuť vyššie príjmy a osloviť čoraz viac nových spotrebiteľov spoločnosť otvorila vlastný digitálny obchod. Avon sa vždy vyznačoval katalógovým predajom, ktorý bol vždy jeho veľkou silou. Avon ponúka výrobky na starostlivosť o pleť, kozmetiku, vône a prostriedky osobnej starostlivosti, ako sú maskary, očné tiene, rúže, púdre, korektory, podkladové krémy, hydratačné krémy a séra. Značka bola vždy známa svojimi parfémami, z ktorých mnohé prešli skúškou času. Cena ponúkaných vôní je veľmi priaznivá, nepresahuje 40 eur.

Oriflame

4.jpg

Oriflame sa považuje za jednu z najvýznamnejších kozmetických značiek v Európe. Nájdete tu parfumy, telové spreje, korektory, púdre, očné tiene, maskary, lesky na pery, rúže, šampóny, kondicionéry, kefky, odličovače, telové mlieka, masky, hodinky, kabelky a mnoho ďalšieho. V Oriflame si môžete kúpiť telové peelingy za 9,99 € a exfoliačné rukavice za 5,99 €.

Yves Rocher

5.jpg

Yves Rocher ponúka svojim zákazníkom široký sortiment kozmetických a skrášľujúcich výrobkov, ako sú čistiace a odličovacie prípravky, micelárna voda, odličovacie mlieko, odličovacie prípravky, odličovacie obrúsky, denné a nočné krémy, opaľovacie krémy, šampóny, kondicionéry, masky a séra, výrobky na vlasy, výživné krémy a gély do kúpeľa. Jej produkty na líčenie sa vyznačujú rozsiahlym katalógom s veľmi širokou ponukou v oblasti tváre, pier, očí a nechtov. V ponuke sú balzamy na pery za 2 €, vysúvacie a vodeodolné ceruzky na oči za 8 € a tyčinka na začervenanie za 4,35 €.

Notino

6.jpg

Nájdete tu parfumy, telové spreje, korektory, púdre, očné tiene, maskary, lesky na pery a na pery, šampóny, kondicionéry, kefy, odličovače, telové mlieka, vegánsky make-up, vegánske hygienické výrobky, esenciálne oleje, krémy na ruky, očné tiene a mnoho ďalšieho. V Notino nájdete šampóny a kondicionéry za 9,50 € od najlepších značiek na trhu. Môžete si vybrať možnosti pre suché, rovné, jemné alebo blond vlasy.

Ponuky 365 vám prináša najlepšie katalógy zliav vašich obľúbených kozmetických značiek. Na to, aby ste mali krásnu pleť alebo starostlivosť o pleť, nemusíte míňať stovky eur.

Cenovo najdostupnejšia kozmetika prémiových značiek

Najlepšie obchody s medzinárodnými značkami oblečenia na Slovensku

Tie najväčšie nákupné centrá, medzinárodné módne obchody a parfumérie sú koncentrované v hlavnom meste. V jeho malebných uliciach žiaria farby letnej kolekcie, ktorá už teraz láka svojimi zľavami a akciami.

Ponúkame vám zhrnutie tých najlepších medzinárodných obchodov s oblečením, ktoré sú na Slovensku. Môžete sa tu zastaviť a vybrať si kvalitné oblečenie za tie najlepšie ceny.

Orsay

2.jpg

Zameriava sa na predaj a distribúciu produktov privátnej značky. Jeho kolekcie vytvárajú exkluzívni dizajnéri a v ponuke má vysokokvalitné oblečenie za dostupné ceny. Orsay je maloobchodný predajca, ktorý sa zameriava na ženy a predáva všetko, od oblečenia až po obuv a doplnky.

Môžete sa prihlásiť na odber ich newslettra a dostávať informácie o najnovších ponukách a akciách, počkať si na sezónne výpredaje alebo si nainštalovať ich aplikáciu, kde máte rôzne zľavy a dopravu zadarmo.

H&M

3.jpg

Taktiež predáva oblečenie a obuv svojej vlastnej značky a súčasťou ich širokého sortimentu je aj posteľná bielizeň, nábytok, riad, osvetlenie a hračky. Jedným z pilierov tejto značky je udržateľnosť a v ich obchodoch nenájdete plastové tašky.

Najlepší spôsob, ako ušetriť je navštíviť e-shop H&M, kde nájdete časovo obmedzené ponuky a najnovšie novinky. Ak sa prihlásite na odber newslettra, získate špeciálne zľavy.

Takko

4.jpg

Zákazníci tu nájdu široký sortiment oblečenia a módnych doplnkov pre ženy, mužov a deti, ako sú tričká, svetre, spodná bielizeň, džínsy, čiapky, opasky a mnoho ďalšieho. Je výrobcom módnych odevov a doplnkov a predáva pod vlastnou značkou.

V Takko môžete ušetriť, ak využijete ponuky a akcie zverejnené na ich webovej stránke. Internetový obchod má oddelenie s výpredajom, kde môžu zákazníci nájsť veľký výber produktov za znížené ceny.

Bonprix

5.jpg

Táto spoločnosť predáva a distribuuje tovar vlastných značiek, ako BPC, Bodyflirt, Rainbow, BPC Selection a John Baner a svoju kolekciu obnovuje na mesačnej báze. Ponúka široký sortiment produktov pre mužov, ženy a deti, od tričiek a topánok až po spodnú bielizeň a doplnky.

Pozrite si Bonprix, kde každý mesiac nájdete špeciálne ponuky a produkty so zľavou až 40% na vybrané položky. Bonprix má v ponuke aj oblečenie za menej ako 10 eur.

Tchibo

6.jpg

Je to značka známa širokým výberom svojich káv, ale v predaji má aj všetky druhy módneho oblečenia a doplnkov pre ženy, mužov a deti. Do širokej škály produktov, ktoré tam môžete nájsť, patria košele, nohavice, džínsy, svetre, topy, spodná bielizeň a dokonca aj domáce dekorácie.

V Tchibo môžete ušetriť vďaka ponukám a akciám zverejneným na ich webovej stránke. Ich e-shop má oddelenie so špeciálnymi ponukami, kde môžete nájsť široký výber produktov za znížené ceny.

Ponuky 365 má tie najlepšie katalógy vašich obľúbených značiek. Pozrite si ich a využite zaujímavé ponuky.

Najlepšie obchody s medzinárodnými značkami oblečenia na Slovensku

5 top trikov, ako ušetriť v supermarkete

Stáva sa vám často, že z domu odchádzate so zámerom kúpiť konkrétne produkty a nakoniec sa vrátite s taškami plnými nepotrebných vecí? Skúste trochu popremýšľať, dôkladne si pripravte zoznam a vyhnite sa nutkavému nakupovaniu.

Keď chcete ušetriť, dobrou možnosťou je využiť ponuky veľkých supermarketov na Slovensku. Reťazce ako Metro, Billa, Kaufland, Lidl a Coop vo svojich kamenných aj online obchodoch ponúkajú rôzne zľavy a akcie, ktoré si nemôžete nechať ujsť.

Urobte si zoznam podľa oddelení

Sparen-im-Supermarkt-3.jpg

Porozmýšľajte o tom, aké sú v supermarkete oddelenia a čo budete potrebovať v každom z nich. Rozhodnite sa, aké mäso si kúpite, aké potrebujete ovocie alebo mrazené potraviny. V supermarkete ušetríte nielen peniaze, ale aj čas. Tento tip sa vám zíde aj pri online nakupovaní.

Nenakupujte hladní

5-top-trikov-ako-ušetriť-v-supermarkete-3.jpg

Keď idete do supermarketu hladní, nakúpite aj to, čo v skutočnosti nepotrebujete. Keď máme hlad, tak to má veľký vplyv na náš výber, najmä keď prechádzame uličkami so sušienkami a sladkosťami. Odporúčame vám ísť do supermarketu s plným žalúdkom.

Sledujte zľavy

5-top-trikov-ako-ušetriť-v-supermarkete-2.jpg

Ak chcete znížiť výdavky, môžete si vopred vyhľadať špeciálne ponuky, zapísať si, aké sú zľavy a akcie a prezrieť si letáky každého supermarketu. Dnes je na internete k dispozícii veľa možností predplatného a užitočné sú aj aplikácie pre mobilné telefóny, ktoré posielajú oznámenia a upozornenia s najnovšími ponukami.

Keď pôjdete do supermarketu, nezabudnite sledovať akcie a pozorne si prečítajte štítok a názov produktu. Snažte sa využívať naplno aj vernostné karty. Vďaka nim získate prístup k exkluzívnym kupónom a ušetríte na potravinách ešte viac.

Nakupujte produkty pred dátumom spotreby

5-top-trikov-ako-ušetriť-v-supermarkete-4.jpg

Ušetriť dokážete aj nákupom produktov pred dátumom spotreby. Keď sa produkt blíži k dátumu minimálnej trvanlivosti, supermarkety zvyčajne znížia jeho cenu. Ak nechcete, aby došlo k plytvaniu, môžete si kúpiť práve tieto produkty. Zvyčajne sú označené štítkami s inou farbou, aby upozornili spotrebiteľa.

Pred vložením konkrétnej položky do nákupného košíka si vždy skontrolujte jednotkovú cenu, cenu za liter alebo cenu za kilogram.

Porovnávajte ceny

V súčasnosti viacero supermarketov už umožňuje online nakupovanie a detailne uvádza ceny svojich produktov. Takto môžeme produkty porovnávať a vybrať si tie najlacnejšie. Keď si urobíte malý prieskum, budete si môcť vybrať tie najlacnejšie supermarkety vo vašej oblasti. V mnohých reťazcoch kúpite rovnaké produkty s obrovským rozdielom v cene.

Ponuky 365 má tie najlepšie katalógy vašich obľúbených značiek. Na jednom mieste nájdete ten najlepší a najrozmanitejší sortiment slovenských supermarketov. Navštevujte obchody a využívajte akcie a zľavy, ktoré ponúkajú.

5 top trikov, ako ušetriť v supermarkete
REKLAMA

Prečo by ste si mali kúpiť inteligentné hodinky

Inteligentné hodinky sú jedným z najväčších technologických trendov ktorého sme na Slovensku svedkami. Sú novými hviezdami sveta technológií a každý rád investuje do toho aby mohol mať najnovší model. Nemyslíme si, že nahradia mobilné telefóny, ale určite tu zostanú a budú súčasťou našich životov. Pozrime sa na dôvody, prečo by ste si ich mali kúpiť.

Vyššia úroveň konektivity

Na Slovensku žijeme mimoriadne prepojení. Či už prostredníctvom mobilov alebo počítačov, o všetkom sme informovaní, neustále dostávame informácie a upozornenia. V súčasnosti však máme k dispozícii vyššiu úroveň konektivity. S inteligentnými hodinkami budete v kontakte so svojimi sieťami, na správy alebo e-maily odpoviete jedným pohybom zápästia. Kedykoľvek a bez potreby väčšieho pohybu.

Bezpečnosť nie je problém

Niečo, čo treba pri kúpe smart hodiniek na Slovensku zdôrazniť, je že budete mať oveľa väčšiu bezpečnosť. Už sa nemusíte obávať, že by ste svoj mobilný telefón vyťahovali na miestach, kde nechcete. Jednoduchou kontrolou hodiniek získate prístup k takmer všetkým funkciám, ktoré potrebujete keď ste na ulici, v MHD alebo na diskotéke.

Neustále monitorovanie zdravia a fyzickej aktivity

Inteligentné hodinky dostupné na Slovensku sú vybavené množstvom aplikácií alebo funkcií, ktoré umožňujú okamžité a nepretržité monitorovanie vášho zdravia. Tieto hodinky vám okrem iného umožňujú zistiť váš srdcový tep, spálené kalórie, prejdené alebo nabehané kilometre, monitorovanie spánku. Je veľmi užitočné mať údaje o svojej športovej alebo fyzickej aktivite.

Nemôžete si ich nechať ujsť

Väčšina inteligentných hodiniek predávaných v obchodoch s elektronikou na Slovensku majú zabudované GPS. Stalo sa vám niekedy, že ste sa stratili a nevedeli ste ako sa dostať späť? To nebude problém ak si kúpite inteligentné hodinky, pretože vaša poloha je neustále sledovaná a informuje vás o trase ktorú ste prešli, alebo o tom kam máte pokračovať. Pre tých, ktorí chodia na treking alebo beh, je to kľúčový nástroj.

Domáca budúcnosť

Niečo, čo čoskoro začneme zažívať aj na Slovensku, je začlenenie našich zariadení do domáceho života. Mnohé spoločnosti už vyvíjajú zariadenia ktoré sa dajú ovládať z našich smartfónov, takže tento článok sa stane mimoriadne dôležitým.

Sú módne!

To nie je zanedbateľný detail. Na Slovensku budeme čoraz častejšie vidieť ľudí, ktorí používajú inteligentné hodinky, a vy nesmiete byť výnimkou. V súčasnosti si môžete kúpiť výrobky s úžasným dizajnom, ktoré sa hodia ku všetkým outfitom, od športového oblečenia až po oblečenie na vychádzky. Naskočte na vlnu inteligentných hodiniek a oživte svoj vzhľad.

Prečo by ste si mali kúpiť inteligentné hodinky

Najlepšie hračky pre vašu mačku

Na Slovensku je čoraz viac domácností v ktorých žijú mačky. Sú to naši najlepší priatelia a chceme, aby ich čas strávený doma nebol iba sedavý. Preto je vhodné kúpiť im nejaké hračky, ktoré im umožnia fyzickú a kognitívnu aktivitu, ktorá je kľúčová pre ich správny vývoj.

Originálne škrabadlové priestory

Hrou par excellence pre mačky je škrabadlo. V slovenských obchodoch so zvieratami nájdete nekonečné množstvo modelov a formátov. Okrem tradičných podlahových existujú aj veže s až 3 poschodiami škrabadiel a plošín. Môžeme si kúpiť aj škrabadlá, ktoré zakrývajú niektoré plochy našich pohoviek alebo nábytku, aby ich nepoškodili a škrabali len tam, kde je kryt.

V tuneli je to najlepšie

Mačky milujú uzavreté priestory, v ktorých sa môžu zabávať. Na Slovensku sa dá kúpiť veľa rozkladacích tunelov, ktoré zvieraťu umožnia stimulovať jeho divoký a prieskumnícky inštinkt. Existujú tunely s dvoma otvormi, ale v súčasnosti sa predávajú tunely až s 5 otvormi, čo vašu mačku zabaví.

Fontána na vodu

Zaujíma vás, prečo chce vaša mačka vždy piť vodu z kohútika? Je to preto, že milujú pitie vody v pohybe a nie sú až také fanatické, pokiaľ ide o stojatú vodu alebo vodu v miske. Inovatívnou možnosťou je kúpiť si fontánku na vodu z obchodu na Slovensku. Tieto výrobky miešajú vodu a skvelým spôsobom priťahujú pozornosť mačiek. Na výber je mnoho modelov.

Na mačacie mólo

Šplhacie a odvážne schopnosti mačiek sú dobre známe. Ak ste ochotní trochu upraviť vzhľad svojej obývačky alebo domácnosti, môžete umiestniť niekoľko plávajúcich mačacích chodníkov alebo plošín, po ktorých sa vaša mačka môže pohybovať ako veľký prieskumník. V obchodoch s chovateľskými potrebami na Slovensku sú k dispozícii rôzne veľkosti, takže si tieto výbehy môžete prispôsobiť svojmu domovu. Mačky sa budú radi uchyľovať do vzduchu.

Guľôčkové veže

Lopty a valce sú pre mačky veľmi lákavé. Veľmi rady sa naháňajú za týmito okrúhlymi zariadeniami po dome. V súčasnosti existujú sofistikovanejšie výrobky, ktoré sa dodávajú vo formáte veže s loptičkami v korytách ktoré umožňujú mačke hrať sa a premiestňovať ich. Niektoré hračky sú vybavené svetlami a zvukom, aby boli zábavnejšie.

Krabice a hniezdy

Mačky veľmi rady hľadajú uzavreté úkryty, kde si môžu ľahnúť a hrať sa. Často dávajú prednosť jednoduchej krabici pred zložitou hračkou. Krabice v tvaroch, ktoré si vaša mačka obľúbi, dostanete v supermarketoch na Slovensku. Môžete si kúpiť aj látkové hniezda, do ktorých sa mačky môžu schovať.

Najlepšie hračky pre vašu mačku

Lacná kancelária: ušetrite peniaze pri zariaďovaní svojej novej kancelárie

Časy home office sa pomaly vytrácajú a hoci mnohé firmy na Slovensku stále fungujú na hybridnom systéme, v mnohých iných pobočkách sme sa už museli vrátiť do kancelárie. Existuje niekoľko spôsobov, ako si zariadiť kanceláriu a nestratiť pri tom celý kapitál. Tu je niekoľko tipov ako si zriadiť pracovisko a zároveň ušetriť peniaze a udržať si financie.

Použitý nábytok

Všetci chceme mať pri zariaďovaní kancelárie žiarivý nový nábytok. To si však vyžaduje značné investície. V slovenských obchodoch s nábytkom je čoraz viac predajní s použitými položkami a s nejakým detailom ale v dobrom stave. Môžete si pozrieť aj rôzne webové stránky, ktoré predávajú málo používané výrobky.

Nakupujte vo veľkom a získajte veľké zľavy

Na Slovensku je vždy lacnejšie nakupovať vo veľkom. Vopred si premyslite, čo budete potrebovať na celý rok, a urobte jeden alebo dva nákupy ročne. Takto budete môcť nakupovať výrobky za nižšie ceny a vo veľkoobchodoch. Tak bude čas s týmito zásobami správne hospodáriť, aby ste nemuseli chodiť do kníhkupectva a zbytočne veľa míňať.

Nájdite si miesto s dostatkom prirodzeného svetla

Jedným z najväčších výdavkov ktoré budete mať, bude energia. V slovenských kanceláriách je to často najväčší výdavok. Aby ste sa vyhli bolestiam hlavy až vám príde účet, je dobré hľadať kancelárske priestory s dostatkom prirodzeného svetla. Takto nebudete musieť mať stále zapnuté svetlá. Počítače a elektronické zariadenia budú aj tak stáť dosť. Pokiaľ ide o tie posledné, nezabudnite ich vždy vypnúť keď odchádzate, inak budú naďalej spotrebúvať elektrinu a zvyšovať váš účet.

Digitálne radšej než tlačené

Toto je najdôležitejší trend, ktorý na Slovensku vidíme a musíme ho zapracovať. Papier vo všetkých jeho verziách sa vyskytuje čoraz menej. Preto je jednou z úloh preniesť čo najviac do digitálnej sféry. Neprepínať tlač, často sa to rieši pomocou PDF. Ak potrebujete kúpiť papier, snažte sa kupovať recyklovaný papier a na poznámky používajte staré hárky alebo gumy.

Udržateľné kúpeľne

Kúpeľňa je ďalším miestom, ktoré si udržiava zaujímavé fixné náklady. Tu môžeme ušetriť peniaze a zároveň byť šetrnejší k životnému prostrediu. Na Slovensku môžete zájsť do obchodu, ktorý predáva čistiace prostriedky vo veľkom, aby ste mohli nakúpiť zásoby vo veľkom a nemuseli používať veľa nádob. Môžete si tiež kúpiť látkové uteráky namiesto papierových, aby ste znížili svoj vplyv na životné prostredie a ušetrili veľa peňazí.

Lacná kancelária: ušetrite peniaze pri zariaďovaní svojej novej kancelárie

Zdravé nápady pre vaše narodeniny

Príde deň našich narodenín a my nevieme, čím budeme kŕmiť našich hostí. Na Slovensku máme tendenciu zaplniť oslavu múčnymi, vyprážanými jedlami a všeobecne skôr nezdravým jedlom. Ak však tento rok chcete byť inovatívni a vdýchnuť tomu, čo tradične jete na svojej oslave nový nádych, tu je niekoľko možností, ako prevratne obohatiť stôl.

Omáčky so zeleninou

Občerstvenie je pre dobrú narodeninovú oslavu nevyhnutné. Skvelou možnosťou je zájsť na Slovensku do supermarketu alebo zeleninárstve a kúpiť mrkvu, reďkovky, papriku a zeler. Na druhej strane si môžete pripraviť rôzne omáčky: humus, pažítku so syrom, nejaký krém s modrým syrom. Zeleninu nakrájajte na pásiky a máte jednoduchý chod, na ktorom si každý pochutí.

Pečená cícerová kaša

Chcete nahradiť vyprážané oriešky, ktoré sa dodávajú v balíčku? Skvelým nápadom je upiecť si chutnú cícerovú kašu v rúre. Zájdite do miestneho slovenského supermarketu a nájdite zmes korenín, ktorý máte radi. Dajte ich do misky a pridajte citrón. Potom pridajte cícer a upečte ho vo vyhriatej rúre v pekáči vystlanom mastným papierom. Po približne 40 minútach máte skvelú náhradu za podávanie.

Pečené ovocie alebo semienka

Ďalšou dobrou možnosťou, ktorú môžete ponúknuť v miskách sú semienka alebo orechy. Jedným zo spôsobov je podávať ich len tak ako sú na stole, ale môžete im dodať aj osobitý nádych opražením s trochou korenia a soli. Tento dotyk dodá všetkému novosť, ktorá pozdvihne vaše narodeniny na Slovensku.

Vyrobte si vlastné čipsy

Čipsy, ktoré sa dodávajú vo vreckách, obsahujú veľa nasýtených a ultra spracovaných tukov. Nič z toho nie je pre vaše telo dobré. Prečo si však neupiecť vlastné čipsy? Zemiaky, sladké zemiaky a kapustu si môžete kúpiť v zeleninárstve alebo v supermarkete na Slovensku. Nakrájate ich na tenké plátky, pridáte trochu korenia a vložíte na dlhší čas do rúry. Takto jednoducho môžete nahradiť občerstvenie z balíčkov.

Placky?

Hlavným chodom môže byť toto jedlo, ktoré je velmi obľúbené v Španielsku ale svojich fanúšikov má aj na Slovensku. Placky môže byť zemiaková (treba ju osmažiť), ale môžeme ju aj obmeniť a vybrať si špenátovú alebo mangoldovú omeletu (bez smaženia). V každom prípade sa bude veľmi dobre hodiť k ostatným pochutinám, ktoré pripravujeme.

Ovocná zmes

Skvelou náhradou za sladkosti je ovocie. Neznie to až tak lákavo, ale uvidíte že je to dobré. Môžete si pripraviť malé nákypy s chutným ovocím, ako sú jahody, kivi, pomaranče, banány, ananás alebo čokoľvek, čo máte radi alebo čo dostanete v najbližšom slovenskom supermarkete. Ovocie vždy pomôže udržať tekutiny v tele a osvieži ho.

Zdravé nápady pre vaše narodeniny

Ako mať tie najlepšie kučery

Je známe, že rovné vlasy už nie sú tak populárne ako kedysi. V súčasnosti môžeme na Slovensku vidieť mnoho žien, ktoré sa rozhodli prestať si rovnať vlasy, aby dali priestor svojim kučerám. Tento rastúci trend prišiel s množstvom nových informácií pre nositeľky kučier. Tu je niekoľko tipov, ako si ich udržať krásne.

Chráňte vlhkosť

Prvá vec, na ktorú treba pri starostlivosti o kučery myslieť, je vlhkosť. Keďže sú naše vlasy kučeravé, musia vynaložiť väčšie úsilie aby zostali hydratované. Preto je potrebné myslieť v tomto smere na každý výrobok, ktorý si kúpite v slovenskom supermarkete a nanesiete na vlasy. Hydratácia a výživa našich kučier je nevyhnutelná.

Spoločné umývanie a low poo

Spôsoby umývania a starostlivosti o vlasy už nie sú také ako kedysi. Nové trendy nám ukazujú, že existujú aj iné spôsoby starostlivosti o naše vlasy. Jedným z nich je spoločné umývanie, ktoré je definované umývaním len s kondicionérom. Low poo tiež nadväzuje na túto líniu a priamo znamená žiadne umývanie šampónom. Obe záležitosti sa zameriavajú na nepoužívanie sulfátov (ktoré vymývajú vlasové oleje) a silikónov (ktoré vlasy melírujú a nevyživujú). Preskúmajte, ako sa najlepšie starať o svoje kučery, a kúpte si potrebné produkty v slovenských parfumériách.

Techniky definovania

Keď ste si vybrali spôsob, ako svoje kučery zachovať a starať sa o ne, je čas na definíciu a objem. Na Slovensku sa používa niekoľko techník podľa typu a účelu vašich kučier. Medzi najobľúbenejšie techniky patria: shingling, pulzovanie, mokré plopovanie, prstové natáčanie a ďalšie. Odporúčame vám vyskúšať niekoľko techník a potom si vybrať tú ktorá najlepšie vyhovuje tomu čo chcete dosiahnuť so svojimi vlasmi.

Časté strihanie kučier

Na rozdiel od rovných vlasov, na udržanie a kontrolu kučier je potrebné častejšie chodiť ku kaderníkovi alebo si aspoň častejšie strihať vlasy doma. To vám umožní mať vlasy vždy pod kontrolou a dodať im požadovaný tvar. Kaderníkov s odbornými znalosťami v oblasti kučeravenia vlasov určite nájdete v každom meste na Slovensku.

Ako sa vyspať?

Moment ukladania sa do postele a zaspávania si zaslúži vlastnú sekciu. Tu by sme mali vedieť, že bavlnené obliečky na vankúš sú pre naše vlasy škodlivé, pretože ich trenie spôsobuje poškodenie. Na Slovensku sa odporúča kúpiť si v obchode s dekoratívnymi predmetmi alebo v bazári obliečky z hodvábu alebo saténu. Môžete použiť aj čiapku alebo šatku.

Ako mať tie najlepšie kučery