logo
REKLAMA

Rozpočet na čierny piatok: stratégie, ako rozložiť peniaze

Nie ste sami, kto sa pripravuje na nákupy počas Čierneho piatku. Takmer polovica spotrebiteľov v novom prieskume na Slovensku uviedla, že plánuje nakupovať počas sviatkov práve kvôli tejto udalosti. Všetci hľadáme zľavy na sviatočné darčeky a možno aj nejaké položky pre seba. Výdavky na Čierny piatok sa však môžu rýchlo vymknúť spod kontroly, ak sa pri nákupných plánoch neuplatnia aspoň niektoré kontrolné mechanizmy. Aby ste sa vyhli ďalšiemu zadlžovaniu na kreditných kartách alebo zničeniu svojich úspor, prinášame vám niekoľko tipov na šetrenie peňazí.

Vytvorenie zoznamu

Tak ako vám zostavenie nákupného zoznamu pomôže ušetriť peniaze v obchode s potravinami, zostavenie zoznamu položiek, ktoré plánujete kúpiť na Čierny piatok, vám môže zabrániť, aby ste sa nechali rozptýliť všetkými skvelými ponukami a zľavami, ktoré sú k dispozícii rôznorodých reťazcov. Pred Čiernym piatkom si nájdite čas na napísanie zoznamu darčekov pre svojich priateľov a rodinu. Potom sa zaviažte, že sa ho budete držať a nebudete zoznam prekračovať, aby ste sa vyhli impulzívnym nákupom.

Pred veľkým dňom preskúmajte ceny

Preskúmanie cien pred vytiahnutím kreditnej karty na Čierny piatok má niekoľko výhod. Budete totiž môcť porovnať ceny u rôznych predajcov. Prieskum v predstihu vám tiež umožní nájsť jednodňové výpredaje alebo iné ponuky, ktoré by mohli prekonať niektoré z cien na Čierny piatok.

Stanovte si limit výdavkov

Ak ešte nemáte rozpočet na vianočné darčeky, teraz je ten správny čas vytvoriť si ho, aby ste sa vyhli nadmerným výdavkom. Mali by ste si však stanoviť aj limit, koľko miniete počas Čierneho piatku. Ak napríklad plánujete väčšinu sviatočných nákupov uskutočniť na Čierny piatok, stanovenie limitu 500 USD a jeho dodržiavanie vám môže zabrániť nadmernému míňaniu na kreditnej karte, keď budete mať nákupnú horúčku.

Nastavte si časový limit

Nič nie je lepšie ako celodenné osobné nakupovanie, počas ktorého vzniká astronomický dlh na kreditnej karte, poháňaný sviatočnou hudbou, trblietavou reklamou, strategicky rozmiestnenými výrobkami v uličkách a pokladniach. Predtým, ako sa vyberiete do obchodov, stanovte si časový limit niekoľkých hodín. Tak budete mať väčšiu šancu obmedziť nákupy na to, čo je na vašom zozname. To isté platí aj pri nakupovaní cez internet, kde je ešte jednoduchšie nechať sa uniesť nákupmi na kreditnú kartu, ktoré vás budú v januári prenasledovať.

Využívajte odmeny na kreditných kartách

Ak ste na kreditných kartách nazbierali odmeny za vrátenie peňazí, využite ich na nákup tovaru na Čierny piatok. Takto môžete odmeny za vrátenie peňazí uplatniť pri ďalšej platbe kreditnou kartou. Alebo ak na kreditnej karte nemáte odmeny, ale máte kreditnú kartu so štedrým programom odmien, použite túto kartu na nákupy na Čierny piatok a odmeny uplatnite pri ďalšom výpise.

Ponuky 365 vám prináša všetky zľavové katalógy vašich obľúbených obchodov na Slovensku. Pri nakupovaní buďte rozumní a neutrácajte viac, ako by ste mali. Čierny piatok je skvelá nákupná udalosť, ale mali by ste si svoje peniaze natiahnuť.

 

- 3 min

Share
Rozpočet na čierny piatok: stratégie, ako rozložiť peniaze

Najlepšie produkty Decathlon pre každý šport a aktivitu

Ak uvažujete o začatí tréningovej rutiny, musíte si kúpiť správne vybavenie. Nemôžete nosiť len tak nejaké staré tenisky alebo oblečenie, ktoré ste vyhodili, pretože sa na ňom urobili diery alebo sa roztiahlo. Oblečenie bude závisieť od športu, ktorý praktizujete. Nemusíte investovať veľa peňazí ani sa zadlžovať, pretože chcete viesť zdravší život. Pandémia Covid podnietila mnohých Slovákov, aby sa začali venovať športu ako spôsobu úniku z väzenia. To, čo sa začalo takmer ako improvizovaný plán, sa nakoniec stalo pre mnohých občanov koníčkom. V tomto sprievodcovi vám odporúčame najlepšie výrobky značky Decathlon na každý šport a aktivitu.

Bežecká obuv

Existujú rôzne typy obuvi, ale nie všetky sú ideálne na cvičenie. Ktoré sú pre vás najlepšie? Odporúčame tenisky, ktoré vám poskytnú vysokú úroveň podpory a zároveň sú flexibilné. Ak je obuv tvrdá, spôsobí pľuzgiere a nebudete chcieť pokračovať v cvičení. Na druhej strane, ak si kúpite kvalitné tenisky, ako sú tie, ktoré sa predávajú v Decathlone, nebudete sa musieť obávať prípadných zranení.

Pančuchové nohavice

Neexistuje pohodlnejší odev na cvičenie ako pár pančúch. Prispôsobí sa vášmu telu, je pružné a umožňuje vám všetky druhy pohybu. Jednu vec treba mať na pamäti, a to hrúbku pančúch. Ak je látka príliš tenká, riskujete, že odhalíte spodnú bielizeň. Odporúčame nosiť hrubší klin, najmä v zime. V lete môže byť príliš horúco.

Uterák na ruky

Ak sa chystáte do posilňovne, vždy je najlepšie mať so sebou uterák na ruky. Nie je príjemné deliť sa o takýto osobný predmet, ktorý bude nasiaknutý potom. Aj keď je na Slovensku jeseň, v telocvični vládne teplá atmosféra a určite sa zapotíte. V obchodoch ako Decathlon nájdete všetky druhy uterákov v rôznych farbách a veľkostiach. Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Existujú rýchloschnúce uteráky na ruky, ktoré sú dobrou voľbou, aby ste si neimpregnovali tašku nepríjemným zápachom.

Termoska

Kedysi bolo bežné nosiť do posilňovne starú fľašu od minerálky. Teraz sa do módy dostali termosky, ktoré udržia vodu studenú celé hodiny. Hlavné športové značky uviedli na trh vlastné termosky a tie sa rýchlo stali módou. Odporúča sa nosiť si vlastnú fľašu a nezdieľať ju.

Sledujte

Drvivá väčšina inteligentných hodiniek obsahuje systém na meranie krokov, stresu alebo kalórií, a dokonca majú vnútorné zariadenie na meranie kvality spánku. Prispôsobujú sa aj rôznym typom tréningu. Môžete si kúpiť základné hodinky a prepojiť ich s mobilným telefónom. Je to mimoriadne užitočné zariadenie na cvičenie.

Ponuky 365 vám prináša všetky katalógy zliav z obľúbených športových obchodov na Slovensku. Pozrite si ponuky, kúpte si, čo potrebujete, a začnite cvičiť hneď teraz. Poponáhľajte sa!

 

- 3 min

Share
Najlepšie produkty Decathlon pre každý šport a aktivitu

Mountfield: popredná značka záhradnej techniky

Nemusíte byť záhradný expert, aby vám vašu záhradu závideli v okolí. Stačí vám niekoľko kľúčových nástrojov, aby ste udržali trávnik upravený a rastliny živé. Na Slovensku existuje niekoľko veľkých obchodov, ktoré sa výhradne venujú predaju záhradkárskych potrieb a ponúkajú poradenstvo, ak práve začínate. V oblasti záhradnej techniky je však bezpochyby vedúcou značkou Mountfield. Jeseň je vhodný čas na to, aby ste sa zásobili všetkým, čo potrebujete, aby ste boli dobre pripravení na nadchádzajúcu zimu, ktorá je pre záhradkárstvo najnáročnejším obdobím a bude pre nás predstavovať najväčšiu výzvu. Nemusíte si vyčleniť veľký rozpočet. Tu je niekoľko lacných záhradníckych potrieb, ktoré nájdete v Mountfielde. ide len o to, aby ste využili výhodné ponuky a zľavy.

Sekera

V Mountfielde môžete získať sekery za 21 €. Je to jeden z najpredávanejších tovarov v obchode. Medzi jej špecifikácie patrí kovaná hlava, sklolaminátová rukoväť s protišmykovým držadlom a háčik na rukoväť pre jednoduché skladovanie. Za dvojnásobnú cenu vám ponúkajú sekeru Trojan s čepeľou z vysokokarbónovej ocele.

Záhradnícke rukavice

Ďalšou nevyhnutnou položkou, ak plánujete doma pracovať na záhrade, sú rukavice. Pár rukavíc je nevyhnutný, aby ste sa pri strihaní ruží vyhli porezaniu, poškriabaniu alebo tŕňom. V Mountfielde sú k dispozícii rukavice za 9,99 €. Vďaka nitrilovému povrchu vás ochránia pred vlhkosťou a sú ideálne pre smartfóny. Nebudú sa vám šmýkať a počas práce v záhrade budete môcť prijať akýkoľvek hovor.

Hadica

Mountfield má pre vás tie najlepšie ponuky hadíc. Za 137 € môžete získať 20-metrovú zaťahovaciu hadicu na vodu. Toto zariadenie je vybavené flexibilnou PVC hadicou, ktorá sa zasúva do jej tela. Po vytiahnutí sa zastaví v akejkoľvek polohe a rýchle potiahnutie za hadicu umožní jej zasunutie.

Motyka

Motyka je ďalším nástrojom, ktorý musíme mať v našej malej záhrade. Môžete použiť svoju starú metlu a za pár dolárov si kúpiť bodovú motyčku bez násady. Ak si priplatíte o niečo viac, získate rotačnú motyčku Stihl. V Mountfielde je široká dostupnosť motyčiek. Vyberte si podľa svojich potrieb a rozpočtu a vezmite si tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Stihl je jednou z najdôležitejších značiek na trhu a v priebehu rokov zaraďuje do ponuky stále viac produktov.

Prerezávacia píla

Ak vám nožnice nestačia, môžete sa rozhodnúť pre prerezávaciu pílu. V spoločnosti Mounfield nájdete aj všetky druhy vyvetvovacích píl. Naša odporúčaná? Tú, ktorá má hustotu 7 zubov na palec a je určená na rezanie tenkých až stredne hrubých konárov v tvrdom a mäkkom mokrom dreve. Ak musíte orezávať veľmi staré stromy s hrubými konármi, odporúčame vám kúpiť väčšiu a výkonnejšiu pílu. Zabránite tak zničeniu zariadenia.

Ponuky 365 vám prináša všetky zľavové katalógy popredných záhradkárskych obchodov na Slovensku. Mountfield patrí k tým najlepším!

 

- 3 min

Share
Mountfield: popredná značka záhradnej techniky

Verejná doprava na Slovensku: sprievodca pre frustrovaných

Slovensko je relatívne malá krajina, ktorú môžete precestovať z jedného konca na druhý bez zbytočných prestupov. Ak sa rozhodnete navštíviť jeho hlavné mesto, Bratislavu, veľkú časť prehliadky budete môcť absolvovať pešo.

Na druhej strane, ak ste vyčerpaní silným letným slnkom a nechce sa vám chodiť pešo, poukážeme tu na hlavné prostriedky verejnej dopravy, aby ste sa na výlete nesklamali.

Komunikačný systém je pomerne dobrý a spája prakticky všetky časti mesta. Pozostáva z električiek, trolejbusov a autobusov a má dve tarifné zóny.

Najužitočnejšie sú dve linky: 93 (spája hlavnú železničnú stanicu s centrom mesta) a 61, ktorá vás za bežnú cenu lístka odvezie na letisko. Ďalšou linkou, ktorú treba zvážiť, je 208, ktorá spája Hrad so Slavínom (cesta pešo môže byť trochu únavná, ale nie je príliš ďaleko).

Nákup lístkov a cestovného

Pri používaní verejnej dopravy v Bratislave majte na pamäti, že lístok si nemôžete kúpiť pri nástupe do autobusu, musíte si ho kúpiť vopred. Vodiči lístky nepredávajú. Cestovný lístok sa kupuje v automatoch na staniciach.

Systém je jednoduchý a stačí si len vybrať druh cestovného, ktorý chcete. V automatoch si môžete kúpiť aj turistické lístky platné 24 hodín. Vydaný cestovný lístok môžete použiť kedykoľvek a po nastúpení do autobusu, električky alebo trolejbusu a musíte ho potvrdiť v jednom z automatov vo vnútri. Ak to neurobíte, je to, akoby ste nemali lístok.

Po validácii lístka máte 60 minút (90 minút, ak je to v noci alebo cez víkend) na to, aby ste urobili toľko prestupov, koľko chcete. A posledná vec, ak pri príchode autobusu uvidíte ľudí, ktorí nastupujú zadnými dverami, nepanikárte, je to normálne.

Taxíky

Taxíky v Bratislave nie sú prehnane drahé: počiatočné cestovné sa pohybuje od 0,80 do 1,50 eura a cena za kilometer od 0,30 do 1,20 eura.

Hoci vzhľadom na veľkosť mesta a to, ako dobre funguje verejná doprava, ich pravdepodobne nebudete potrebovať. Pomerne zaujímavou vecou týkajúcou sa taxíkov v slovenskom hlavnom meste je, že budú lacnejšie, ak si ich vopred zavoláte, ako keď ich privoláte na ulici.

Lode a vlaky

Do mesta sa dá dostať aj loďou. Bratislavský prístav spája mesto s medzinárodnou lodnou dopravou, najmä s prepojením zo Severného mora do Čierneho mora cez kanál Rýn-Mohan-Dunaj. Okrem toho turistické linky premávajúce v bratislavskom prístave zahŕňajú trasy na Devín, do Viedne a ďalších miest.

Ponuky 365 vám prináša všetky zľavové katalógy vašich obľúbených obchodov na Slovensku. Ak cestujete po krajine, budú vám skvelým pomocníkom, aby ste sa vyhli nadmerným výdavkom. Choďte do toho!

 

- 2 min

Share
Verejná doprava na Slovensku: sprievodca pre frustrovaných

Ako si vytvoriť denný režim, ktorý vám bude vyhovovať

Kľúčom k vytvoreniu denného režimu, ktorý vám bude vyhovovať, je ranné cvičenie, zdravé stravovanie a dobrá starostlivosť o pleť. V nespočetných obchodoch na Slovensku nájdete všetky potrebné výrobky. Čo sa týka starostlivosti o pleť, nemusíte míňať veľa peňazí. Ide len o to, aby ste do svojej každodennej rutiny zaradili niekoľko produktov, ktoré často zanedbávame, pretože na to nemáme čas. Ak chcete zlepšiť svoju kozmetickú rutinu bez toho, aby ste ohrozili svoj rozpočet, vyskúšajte produkty, ktoré uvádzame nižšie. Vďaka nim bude vaša pleť vyzerať oveľa omladenejšie a nájdete ich v kozmetike v najlepších obchodoch v krajine.

Čistiace krémy

Produkty na čistenie tváre sú rozmanité. Neexistuje jeden konkrétny výrobok, ktorý by spĺňal všetky vlastnosti a vyhovoval rôznym typom pleti. Niektoré môžu byť nadmerne odmasťujúce a iné veľmi kyslé alebo zásadité. Zásadný bude výber krému podľa typu vašej pleti a je dôležité, aby mal jemnú textúru, aby nedošlo k podráždeniu tváre. Odporúča sa doplniť ho hydratačným tonikom.

Opaľovací krém

Neustále vystavovanie sa slnečným lúčom škodí zdraviu pokožky. Ak pracujete v plážovom rezorte a takmer stále ste vonku, používanie kvalitného opaľovacieho krému bude kľúčom k tomu, aby ste sa vyhli spáleniu. Svetlá pokožka je oveľa citlivejšia, a to aj na extrémny chlad. Používanie ochrany v zime udrží vašu tvár hydratovanú. Existujú opaľovacie krémy s rôznymi faktormi, opaľovacie krémy pre deti a dokonca aj kompaktné opaľovacie krémy.

Micelárna voda

Stačí namočiť vatový tampón a jemnými krúživými pohybmi si ním pretrieť tvár vrátane očných viečok a pier. Po odstránení všetkých nečistôt a make-upu opláchnite pleť teplou alebo studenou vodou.
Opláchnutie micelárnou vodou nie je povinné, hoci sa odporúča, aby ste odstránili všetky zvyšné nečistoty. Slúži tiež na tonizáciu a hydratáciu pleti.

Balzam na pery

Balzam na pery je skvelým spojencom vašej pleti a má viacero využití. Môžete ho použiť na korekciu make-upu, odstránenie líčidiel alebo na dokonalé obočie. Ako? Ak balzam na pery votriete do vírov obočia, uvidíte, že sú zapečatené a dobre upravené. Hoci jeho hlavný účinok sa spája s korekciou a opravou suchosti pier spôsobenej vystavením slnku, vetru alebo chladu.

Odličovacie obrúsky

Sú našimi najlepšími spojencami, ak máme málo času. Používajú sa na rýchle odstránenie make-upu, ale len povrchové, pretože neodstránia 100 % zvyškov. Na hĺbkové čistenie bude potrebný ďalší doplnok. Odporúčame vám umyť si tvár veľkým množstvom vody a mydla, aby ste sa uistili, že ste odstránili všetky nečistoty, a použiť tonikum na tvár a hydratačný krém.

Ponuky 365 vám prináša najlepšie katalógy so všetkými ponukami z vašich obľúbených obchodov s kozmetikou na Slovensku. Získajte zdravé návyky a veďte lepší život. Teraz je ten správny čas. Už nestrácajte čas. Začnite so všetkým už toto leto.

 

- 3 min

Share
Ako si vytvoriť denný režim, ktorý vám bude vyhovovať

Najlepšie športové oblečenie pre každý typ tréningu

Keď sa rozhodnete trénovať, musíte si vybrať najlepšie športové oblečenie pre každý typ tréningu. Faktom je, že výrobcovia používajú športové tkaniny na navrhovanie tréningového oblečenia, ktoré sa prispôsobuje určitým disciplínam. Na futbal, beh alebo cyklistiku to nebude rovnaké.

Ak ste uprostred nákupného procesu, aby ste sa so športovým oblečením mohli pochváliť v najlepších telocvičniach na Slovensku alebo jednoducho preto, že sa chcete pri športovaní cítiť pohodlne, zanecháme vám zoznam tipov pred prvým nákupom.

Legíny, ktoré nosíte na jogu, takmer určite nie sú najlepšou voľbou na jazdenie na koni, a to isté platí aj pre obuv. Pre väčšie pohodlie a voľnosť pohybu sa musíme riadiť údajmi, aké vhodné oblečenie a tenisky máme používať.

Napriek tomu, že každý šport je pre naše telo cnostný, oblečenie nemusí byť.

Typ športu

Ako sme už spomenuli, každé oblečenie je špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovalo maximálne pohodlie v závislosti od športu. Pravdepodobne ste už počuli, že na tréning je najlepšie voľné oblečenie. Nie je to však celkom pravda, pretože to do veľkej miery závisí od typu cvičenia, ktoré praktizujete.

Ak sa napríklad rozhodnete pre tradičný tréning alebo beh, bude najlepšie zvoliť vrecovité oblečenie, ktoré vám umožní lepšiu pohyblivosť. Ak však chcete cvičiť jogu alebo pilates, mali by ste mať na pamäti, že ich pozície si vyžadujú väčšiu flexibilitu, takže budete musieť zvoliť priliehavejšie a pružnejšie oblečenie.

Počet kusov oblečenia

Keď navštívite obchody ako Decathlon, Intersport alebo Sportisimo, je bežné, že vám ponúkajú športové oblečenie na cvičenie. Niektoré z nich majú všetko od vrchných dielov až po pančuchy, ale koľko vrstiev oblečenia naozaj potrebujete na cvičenie?

Odpoveď na túto otázku spočíva v tom, kde, kedy a v akom ročnom období cvičíte. Keďže je leto a ak cvičíte vonku, je dôležité, aby ste mali hlavnú vrstvu oblečenia, ktorá zabráni nadmernému poteniu. Budete tiež musieť zaradiť nepremokavú vrstvu, ktorá vás ochráni pred vonkajšími vplyvmi, ako je dážď alebo slnko.

Typ oblečenia

Existuje bavlnené športové oblečenie, ktoré okrem toho, že funguje ako bežné oblečenie, je dobrou voľbou na cvičenie. Tajomstvo spočíva v tom, aby ste si vedeli vybrať látky správnej hrúbky. Ak však trávite väčšinu dňa tréningom alebo ste profesionálny športovec, vyberte si polyesterové tkaniny.

V obchodoch so športovým oblečením nájdete aj množstvo možností tričiek a šortiek na cvičenie. V tomto zmysle odporúčame zvoliť šortky, ak potrebujete voľnosť v nohách, najmä ak sa chystáte behať. Existujú aj určité prísady, ktorými sú textilné výrobky ošetrené, aby sa zabránilo šíreniu choroboplodných zárodkov a nepríjemných pachov.

Ponuky 365 má najnovšie katalógy vašich obľúbených športových značiek. V nami odporúčaných obchodoch nájdete to najlepšie a najpohodlnejšie športové oblečenie na tréning v lete. Nemáte žiadne výhovorky! Choďte von a cvičte.

 

- 3 min

Share
Najlepšie športové oblečenie pre každý typ tréningu

10 spôsobov, ako znížiť účet za potraviny

Koľkokrát odchádzate z domu s myšlienkou kúpiť konkrétne produkty a vraciate sa s taškami plnými nepotrebných vecí? Nehovoriac o výdavkoch navyše. Veľké slovenské supermarkety ako Lidl, Tesco, Kaufland a Klas ponúkajú vo svojich fyzických aj virtuálnych predajniach zľavy a akcie, ktoré si nemôžete nechať ujsť. Aby ste si mohli naplánovať... tu je 10 spôsobov, ako znížiť svoj účet za potraviny

Urobte si zoznam podľa sekcií

Premyslite si sekcie supermarketu a čo budete v každej z nich potrebovať. Rozhodnite sa, ktoré druhy mäsa, ovocia alebo mrazených potravín budete kupovať. Tento tip je užitočný pri online nakupovaní. Je to dvojitá výhra: ušetríte čas aj peniaze.

Eliminujte nepotrebné výrobky

Keď už máte zoznam, pozrite sa naň ešte raz a prehodnoťte svoje nákupy. Budete potrebovať toľko občerstvenia? Pre koho kupujete toľko sušienok? Spotrebujete všetky tie čerstvé výrobky pred uplynutím doby spotreby?

Nenakupujte hladní

Keď idete do supermarketu hladní, kupujete to, čo v skutočnosti nepotrebujete. Chuť do jedla výrazne ovplyvňuje náš výber, najmä keď si prezeráme uličky so sušienkami a sladkosťami.

Venujte pozornosť zľavám

Môžete si vopred vyhľadať špeciálne ponuky, zapísať si zľavy a akcie a pozrieť si prospekty jednotlivých supermarketov. Na internete je k dispozícii mnoho predplatných a dokonca aj aplikácií do mobilných telefónov, ktoré zasielajú upozornenia s najnovšími ponukami.

Kupujte sezónne ponuky

Dátum spotreby výrobkov môže byť dôležitý pre úsporu. Keď sa blíži koniec platnosti výrobku, supermarkety majú tendenciu znížiť jeho cenu. Aby ste sa vyhli plytvaniu, môžete si kúpiť tieto výrobky, ktoré majú zvyčajne etikety s inou farbou, aby upozornili spotrebiteľa.

Porovnanie cien

V súčasnosti takmer všetky supermarkety umožňujú nakupovanie online a podrobne uvádzajú ceny svojich výrobkov. Takto môžeme porovnávať a vyberať najlacnejšie výrobky.

Nebuďte verní jednej značke

Ak chcete naozaj ušetriť, dajte si možnosť experimentovať s výpredajovými výrobkami, generickými značkami alebo využite rôzne zľavy. Možno dokonca objavíte nového favorita.

Zabudnite na nákupný košík

Ak sa nechystáte kúpiť viac ako tucet výrobkov, vyhnite sa noseniu nákupného vozíka a zvoľte si radšej príručný košík alebo nákupnú tašku. Prečo? Veľké vozíky nabádajú k tomu, aby ste ich naplnili vecami. Okrem toho sa vyhnete pokušeniu blúdiť uličkami.

Naplánujte si jedlo

Naplánujte si jedlá na niekoľko nasledujúcich dní, aby ste vedeli, aké potraviny budete potrebovať mať v chladničke a v skrini: ak plánujete kúpiť mrazené výrobky alebo sa chystáte variť na vyprážanie.

Vyberte si najlepší deň v týždni

Urobte si poriadok a porovnajte ceny. Zistite, v ktoré dni máte v jednotlivých supermarketoch zľavy pomocou bankových kariet a zľavových kariet.

Ponuky 365 má najnovšie katalógy zliav všetkých supermarketov na Slovensku. Choďte do obchodov a využite ponuky a zľavy, ktoré ponúkajú.

 

- 3 min

Share
10 spôsobov, ako znížiť účet za potraviny

Nákup kosačky na trávu: výber správneho modelu pre váš dvor

Bežné kosenie podporuje rast nových výhonkov, ktoré nakoniec vytvoria hustú vrstvu. Všeobecne platí, že by sa mal kosiť vždy, keď dorastie do 30 % požadovanej výšky. Ak však nemáte kosačku a chcete investovať do jej kúpy, postupujte podľa našich tipov na kúpu správneho produktu. Vo veľkých obchodoch na Slovensku, ako napr. Kinekus, Mountfield, OBI a Hecht nájdete širokú škálu kosačiek na trávu a za cenu, ktorá vás skutočne prekvapí. Nemusíte cestovať po celej krajine, aby ste našli svojho dokonalého spojenca v oblasti kosenia trávy, stačí si pozrieť akcie v týchto reťazcoch.

V závislosti od veľkosti záhrady

Ako prvé kritérium si musíme uvedomiť dôležitosť výberu kosačky vhodnej pre záhradu každého používateľa. Ak je napríklad naša záhrada veľká a my si vyberieme malú kosačku, kosenie trávnika nám bude trvať dlho alebo si prinajmenšom bude vyžadovať veľkú fyzickú námahu. Na malú záhradu s rozlohou približne 200 metrov štvorcových odporúčame ručnú tlačenú kosačku, malý vyžínač alebo zametací stroj s hrabľami. Na veľkú záhradu sú ideálne samohybné stroje.

Podľa uvedeného kritéria

Kosačky na trávu môžu byť samohybné alebo s ručným pohonom. V prvom prípade sa pohyb uskutočňuje pomocou motora, ktorý ťahom kolies posúva kosačku dopredu. Zatiaľ čo v druhom prípade, ako si môžeme predstaviť, si vyžaduje fyzickú námahu používateľa.

Podľa výkonu

Výkon je premenná veličina, ktorá je prítomná len v benzínových alebo elektrických kosačkách. Čím vyšší je výkon, tým efektívnejšie bude náš stroj pracovať. Výkon kosačiek na trávu sa meria vo wattoch. Vo všeobecnosti sa domáce stroje pohybujú v rozmedzí od 1200 W do 1800 W. Ak má záhrada, ktorú chcete pokosiť, rozlohu do 200 metrov štvorcových, na riadne vykonanie práce vám bude stačiť stroj s výkonom 1200 W. Keď je záhrada väčšia, mali by sa zvážiť stroje s výkonom 1600 W.

V závislosti od údržby

Ak nemáte čas alebo chuť vykonávať údržbu kosačky, nemali by ste si kupovať benzínovú kosačku a mali by ste si vybrať elektrickú alebo žaciu kosačku. Kosačka na trávu s pojazdom si nevyžaduje žiadne zapojenie do zásuvky a žiadne dobíjanie batérie alebo paliva. Je podobná zariadeniam používaným v dávnych dobách, ale s určitým technologickým pokrokom, ktorý umožňuje presné kosenie. Sú ideálne pre malé záhrady a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu.

Nová robotická kosačka

Ak sa vám zdá kosenie trávnika príliš ťažkopádne alebo naň nemáte dostatok času, môžete si kúpiť robota. Na Slovensko sa dostali pred niekoľkými rokmi a už sú obľúbené vo viacerých záhradách. Existujú modely, ktoré majú bluetooth pripojenie k mobilnému telefónu a GPS na programovanie dní alebo hodín kosenia, hodín používania, rýchlosti rastu trávnika a mnoho ďalšieho.

Ponuky 365 vám prináša všetky zľavové katalógy vašich obľúbených obchodov na Slovensku, ktoré vám veľmi uľahčia nákup kosačky na trávu. Nestrácajte čas a pozrite si všetky akcie a ponuky.

 

- 3 min

Share
Nákup kosačky na trávu: výber správneho modelu pre váš dvor

Ako sa orientovať v kozmetickej uličke: ako si vybrať správnu kozmetickú značku

V posledných rokoch sa kozmetika stala nevyhnutnou súčasťou nášho každodenného života. A nehovoríme len o nosení dokonalého make-upu alebo hľadaní správnych produktov, ktoré nasledujú každý trend krásy, ale aj o starostlivosti o pleť a spotrebe zodpovedných výrobkov za dobrú cenu. Veľké značky vyrábajú kozmetiku a krémy s použitím kvalitných produktov, s inovatívnymi účinnými látkami a skutočnými účinkami. Ale aj keď si myslíte, že ich trhová hodnota na Slovensku je smiešna, v ich katalógoch nájdete dostupné ceny. Ako si vybrať tú správnu kozmetickú značku? Preskúmajte a dozviete sa niečo o histórii a vývoji výrobkov každej z nich, aby ste sa rozhodli pre tú najlepšiu. Všetky z nich využívajú najnovšie technológie na zlepšenie výsledku konečného produktu a netestujú na zvieratách.

Avon

S cieľom dosiahnuť vyššie príjmy a osloviť čoraz viac nových spotrebiteľov otvorila spoločnosť vlastný digitálny obchod. Avon sa vždy vyznačoval katalógovým predajom, veľkou silou spoločnosti. Avon ponúka výrobky na starostlivosť o pleť, kozmetiku, parfumy a výrobky osobnej starostlivosti, ako sú maskary, očné tiene, rúže, púdre, korektory, podkladové krémy, hydratačné krémy a séra. Značka bola vždy známa svojimi parfémami, z ktorých mnohé prešli skúškou času.

Mary Kay

V ponuke Mary Kay nájdete širokú škálu kozmetických výrobkov: výrobky na starostlivosť o pleť, čistiace a peelingové prípravky, hydratačné krémy, masky, esencie a oleje, toniká a osviežujúce prípravky, odličovače, očné linky a pleťové masky, púdre na líčenie, rúže, lesky na pery. Je to značka, ktorá sa preslávila svojimi krémami. V ich katalógoch sú krémy na ruky s ružami a mandarínkami za 14€ a krémy na tvár s ochranou proti slnku za 23€.

Oriflame

Oriflame je považovaná za jednu z najvýznamnejších kozmetických značiek v Európe. Nájdete tu parfumy, telové spreje, korektory, púdre, očné tiene, maskary, lesky na pery, rúže, šampóny, kondicionéry, kefky, odličovače, telové mlieka, masky, hodinky, kabelky a mnoho ďalšieho.

Yves Rocher

Yves Rocher ponúka svojim zákazníkom široký sortiment kozmetických a skrášľovacích výrobkov, ako sú čistiace a odličovacie prípravky na tvár, micelárna voda, odličovacie mlieko, odličovacie obrúsky, denné a nočné krémy, opaľovacie krémy, šampóny, kondicionéry, masky a séra, vlasové prípravky, výživné krémy a gély do kúpeľa. Z jej rozsiahleho katalógu vyniká veľmi široká ponuka produktov na líčenie tváre, pier, očí a nechtov. V ponuke sú balzamy na pery za 2€, vysúvacie a vodeodolné ceruzky na oči za 8€ a tyčinka na začervenanie za 4€. Každý typ pleti je iný, rovnako ako farba a starostlivosť, ktorú potrebuje. Preto je výber kozmetického výrobku rozhodnutím, ktoré môže priaznivo ovplyvniť estetiku a vitalitu pleti alebo na druhej strane spôsobiť vážne škody, od začervenania až po škvrny a akné tretieho stupňa. Preto je dôležité vyberať kozmetické výrobky od zavedených a popredných značiek.

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavové katalógy vašich obľúbených kozmetických značiek na Slovensku. Na to, aby ste mali krásnu pleť alebo tvár, nie je potrebné míňať veľa peňazí.

 

- 3 min

Share
Ako sa orientovať v kozmetickej uličke: ako si vybrať správnu kozmetickú značku

Lacné kuchynské spotrebiče, ktoré šetria čas a peniaze

Moderné životné tempo znamená, že na domáce práce máme čoraz menej času. Pracujeme dlhé hodiny mimo domu a kým sa vrátime domov, sme už dosť unavení na to, aby sme varili, prali alebo umývali podlahy. Vďaka technologickému pokroku existujú spotrebiče, ktoré nám umožňujú šetriť čas a peniaze v kuchyni a nie sú také drahé. Ide o to venovať pozornosť ponukám a zľavám. Vo veľkých reťazcoch so spotrebičmi na Slovensku nájdete širokú ponuku tovaru, ktorý vám uľahčí každodenný život. Venujte pozornosť nasledujúcemu zoznamu.

Kuchynský robot

V zime nie je nič chutnejšie ako jesť cestoviny s omáčkou. Ak ste príliš leniví na krájanie a mletie zeleniny, v DATARTE si môžete kúpiť kuchynský robot Tefal Double Force za 119 EUR. Môžete v ňom miesiť, krájať, mlieť, strúhať, mixovať alebo pripravovať všetky druhy krémov a omáčok. Tento model má veľkú 3-litrovú misu a 2-litrovú nádobu na mixovanie. Myslite na svoje pohodlie a na to, koľko práce vám ušetrí.

Mikrovlnná rúra

Je zima a vy máte chuť prísť domov a dať si horúcu polievku. Riešením je mikrovlnná rúra. Stačí polievku niekoľko minút ohrievať v mikrovlnnej rúre a je to. Nemusíte špiniť kuchyňu a stačí len stlačiť tlačidlo. V Planeo Elektro stojí mikrovlnná rúra Philco PMD 1730S 79,90 €. Medzi jej funkcie patrí: Vnútorný objem 17 litrov, sklenený otočný tanier s priemerom 24,5 centimetra, šesť úrovní výkonu a funkcia rozmrazovania. Je to skvelá príležitosť.

Hriankovač

Ak máte zvyšky chleba a nechcete ich vyhodiť, dobrou voľbou je pripraviť toasty. A čo je lepšie ako kúpiť elektrický hriankovač. Ľahko sa používa a teplé hrianky budete mať za chvíľu. V predajni Nay Elektrodom stojí hriankovač Orava HR-111 29,99 €. Ak si chcete predĺžiť záruku na tri roky, musíte si priplatiť 6 €. Je to veľmi užitočný spotrebič, ktorý využijú aj vaše deti, keď prídu zo školy.

Elektrická kanvica

Zapnutie sporáka a čakanie na ohriatie vody je strata času. Pri elektrických kanviciach si môžete naprogramovať teplotu vody a kanvica sa sama zapne bez toho, aby ste museli kontrolovať čas. Na DATART nájdete plastové elektrické kanvice len za 17,90 €. Ide o rýchlovarnú kanvicu ETA Lorinka 6599 90000 sivo-biela, ktorá je jednou z najúspornejších na trhu.

Umývačka riadu

Jednou z najväčších nočných môr v kuchyni je umývanie riadu. Našťastie však existujú umývačky riadu. Ušetria nám prácu, umývací prostriedok aj peniaze. Ak máte v kuchyni voľné miesto, je to vždy dobrá investícia. Široký sortiment umývačiek riadu nájdete v niektorom z troch vyššie uvedených obchodov.

Ponuky 365vám prináša všetky zľavové katalógy zo všetkých obchodov s domácimi spotrebičmi na Slovensku. Pozorne si prezrite prospekty a vyberte si tie najlepšie a najlacnejšie kuchynské potreby, ktoré vám uľahčia život.

 

- 3 min

Share
Lacné kuchynské spotrebiče, ktoré šetria čas a peniaze
REKLAMA

5 základných záhradných nástrojov za menej ako 25 eur

Nemusíte byť odborníkom na záhradníctvo, aby vám váš dvor závideli v okolí. Stačí vám niekoľko záhradných nástrojov, aby ste udržiavali trávnik čistý a rastliny živé. Na Slovensku existuje niekoľko veľkých obchodov, ktoré sa výhradne venujú predaju záhradkárskych potrieb a ponúkajú poradenstvo, ak s týmto biznisom práve začínate. Zima je vhodným obdobím na doplnenie zásob všetkého potrebného, aby ste boli dobre pripravení na jar, najlepšie obdobie na záhradkárčenie. Nemusíte si vyčleniť veľký rozpočet. Tu je päť základných záhradných nástrojov za menej ako 25 dolárov. Ide o to využiť ponuky a zľavy a vyťažiť z nich čo najviac.

Prerezávacie nožnice

V spoločnosti Hornbach si môžete zaobstarať nožnice na konáre za 9,95 €. Je to jeden z najpredávanejších tovarov v obchode. Medzi jeho špecifikácie patrí: nehrdzavejúca oceľ, maximálny strihací výkon 25 mm a obtokový strihací systém. Rukoväť je plastová a mäkká na dotyk. Za dvojnásobnú cenu vám ponúkajú nožnice značky Gardena, ktoré sú špeciálne určené na strihanie kvetov, mladých výhonkov a čerstvého dreva.

Záhradnícke rukavice

Ďalšou povinnou výbavou, ak plánujete záhradníčiť doma, sú rukavice. Pár rukavíc je nevyhnutný, aby ste sa pri strihaní ruží vyhli porezaniu, poškriabaniu alebo tŕňom. Rukavice sú k dispozícii v OBI za 10,99 EUR. Vďaka nitrilovému povrchu vás ochránia pred vlhkosťou a sú ideálne pre smartfóny. Nebudú sa vám šmýkať a počas práce v záhrade budete môcť prijať akýkoľvek hovor.

Konva

IKEA má pre vás tú najlepšiu kanvicu. Za 14,99 € môžete získať päťlitrovú kanvicu z pozinkovanej ocele. Ide o dizajnový kúsok od značky Socker, ktorý je inšpirovaný starými kanvicami na mlieko. Za ďalších 1,99 € môžete získať kvetináč alebo vedro na vodu, ktoré sa dá použiť aj ako kvetináč. Všetky kúsky sú od rovnakého dizajnéra: Sarah Fager.

Motyka

Motyka je ďalším nástrojom, ktorý musíme mať v našej malej záhrade. Môžete použiť tyč zo starej metly a kúpiť si motyčku so špicatou špičkou bez násady za 3,89 € v spoločnosti Kinekus. Ak zaplatíte o 6 € viac, získate motyčku s násadou. V tomto obchode je široká dostupnosť motyk. Vyberte si podľa svojich potrieb a rozpočtu a kúpte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Prerezávacia píla

Ak vám nožnice nestačia, môžete si vybrať prerezávaciu pílu. V spoločnosti Kinekus nájdete aj všetky druhy vyvetvovacích píl. Naša odporúčaná? Prerezávacia píla na drevo Ingco. Koľko stojí? 9,90 €. Má hustotu 7 zubov na palec a je určená na rezanie tenkých až stredne hrubých konárov vo vlhkom tvrdom a mäkkom dreve.

Ponuky 365 vám prináša všetky zľavové katalógy z vašich obľúbených obchodov na Slovensku. Ak premýšľate o tom, že by ste sa postarali o svoju záhradu, ste na správnom mieste. Nepremeškajte svoju šancu. Choďte do toho!

 

- 3 min

Share
5 základných záhradných nástrojov za menej ako 25 eur

Kaufland vs. Lidl. Ktorý supermarket má najlepšie ponuky?

Na Slovensku je široká ponuka supermarketov. Existujú však dva reťazce, ktoré vyčnievajú nad ostatnými svojou rozmanitosťou výrobkov, akciami a silným miestnym publikom: Kaufland a Lidl. Majú pestrý katalóg tovaru, dobré ceny a veľmi lákavé výpredaje. Hoci si každý vyberá konkrétny reťazec, ktorý z dvoch veľkých obchodov ponúka najlepšie zľavy? Je dôležité sledovať denné publikácie, aby ste nepremeškali žiadnu príležitosť a mohli porovnávať. Po vianočných a novoročných sviatkoch, ktoré priniesli veľké výdavky, nie je od veci sledovať akcie a ponuky, ktoré Kaufland a Lidl majú. Aby ste sa dostali na koniec mesiaca bez dlhov a s rezervou, ktorú môžete investovať do osobných vecí alebo vecí do domácnosti, bude potrebné trochu okysliť peňaženku.

Kaufland

V Kauflande zákazníci nájdu široký sortiment výrobkov, ako je čerstvé mäso, hydina a ryby, ovocie a zelenina, mrazené potraviny, lahôdky, nealkoholické nápoje, káva a čaj, krmivo pre domáce zvieratá, čistiace prostriedky, prostriedky osobnej starostlivosti a hygieny, oblečenie, autopríslušenstvo, kancelárske potreby a mnoho ďalšieho. V spoločnosti Kaufland môžete ušetriť mnohými spôsobmi. Na oficiálnej webovej stránke sa môžete zaregistrovať na odber upozornení na produkty, ktoré chcete kúpiť, stačí kliknúť na ikonu upozornenia pod produktom, aby ste dostávali upozornenia na akcie, a Kaufland vám pošle e-mail s príslušnými ponukami a akciami. V internetovom obchode Kaufland nájdete dôležité akcie až do výšky 60 % na vybrané produkty. S kartou Kaufland môžete ušetriť peniaze a využívať skvelé výhody pri každom nákupe.

Lidl

Lidl ponúka aj široký sortiment výrobkov: čerstvé mäso, ovocie a zeleninu, ryby, chlieb a pečivo, bezlepkové potraviny, potraviny bez laktózy, kávu, oleje, nápoje, mrazené potraviny, potreby pre domácnosť, čistiace prostriedky a prostriedky osobnej starostlivosti, krmivo pre domáce zvieratá a mnoho ďalšieho. V Lidli môžete ušetriť vďaka ponukám a akciám zverejneným na jeho oficiálnej webovej stránke. Okrem toho Lidl každý týždeň vydáva letáky s ponukami. Stiahnutím mobilnej aplikácie Lidl Plus môžete využívať skvelé zľavy a výhody. Zaujímavou funkciou tohto reťazca je, že si môžete skontrolovať predchádzajúcu cenu a novú zľavnenú cenu každého výrobku, takže budete môcť zistiť, či je hodnota vášho nákupu výhodná alebo nie. V závislosti od položky bude k dispozícii ponuka. Čaká vás veľa príležitostí, ako čo najlepšie využiť úspory v supermarkete. Bude sa musieť pozrieť na ponuky a vybrať si jeden z dvoch veľkých reťazcov s fyzickou prítomnosťou v krajine.

Ponuky 365 vám prináša všetky zľavové katalógy hlavných obchodných reťazcov na Slovensku. Využite možnosť prelistovať si každý z nich a vyhľadajte tie najlepšie ponuky. Ak začnete kontrolovať svoje výdavky na potraviny, budete môcť lepšie vyvážiť svoje financie. Nepremeškajte túto príležitosť a ušetrite čo najviac.

 

- 3 min

Share
Kaufland vs. Lidl. Ktorý supermarket má najlepšie ponuky?

Cenovo najdostupnejšia kozmetika prémiových značiek

V posledných rokoch sa kozmetika stala nevyhnutnou súčasťou nášho každodenného života. A nehovoríme len o nosení dokonalého make-upu alebo hľadaní správnych produktov, ktoré nasledujú každý kozmetický trend, ale aj o starostlivosti o pleť a spotrebe zodpovedných produktov za dobrú cenu. Veľké značky vyrábajú kozmetiku a krémy z kvalitných produktov, s inovatívnymi účinnými látkami a skutočnými účinkami, a vyrábajú ich úplne zodpovedne. Ale aj keď si myslíte, že ich trhová hodnota je smiešna, v ich katalógoch nájdete prijateľné ceny.

Mary Kay

V ponuke Mary Kaynájdete širokú škálu kozmetických výrobkov: výrobky na starostlivosť o pleť, čistiace a peelingové prípravky, hydratačné krémy, masky, esencie a oleje, toniká a osviežujúce prípravky, odličovače, očné linky a pleťové masky, púdre na líčenie, rúže, lesky na pery. Je to značka, ktorá sa preslávila svojimi krémami. V ich katalógoch sú krémy na ruky s ružami a mandarínkami za 14,5 € a krémy na tvár s ochranou proti slnku za 23 €.

Avon

S myšlienkou dosiahnuť vyššie príjmy a osloviť čoraz viac nových spotrebiteľov spoločnosť otvorila vlastný digitálny obchod. Avon sa vždy vyznačoval katalógovým predajom, ktorý bol vždy jeho veľkou silou. Avon ponúka výrobky na starostlivosť o pleť, kozmetiku, vône a prostriedky osobnej starostlivosti, ako sú maskary, očné tiene, rúže, púdre, korektory, podkladové krémy, hydratačné krémy a séra. Značka bola vždy známa svojimi parfémami, z ktorých mnohé prešli skúškou času. Cena ponúkaných vôní je veľmi priaznivá, nepresahuje 40 eur.

Oriflame

Oriflame sa považuje za jednu z najvýznamnejších kozmetických značiek v Európe. Nájdete tu parfumy, telové spreje, korektory, púdre, očné tiene, maskary, lesky na pery, rúže, šampóny, kondicionéry, kefky, odličovače, telové mlieka, masky, hodinky, kabelky a mnoho ďalšieho. V Oriflame si môžete kúpiť telové peelingy za 9,99 € a exfoliačné rukavice za 5,99 €.

Yves Rocher

Yves Rocher ponúka svojim zákazníkom široký sortiment kozmetických a skrášľujúcich výrobkov, ako sú čistiace a odličovacie prípravky, micelárna voda, odličovacie mlieko, odličovacie prípravky, odličovacie obrúsky, denné a nočné krémy, opaľovacie krémy, šampóny, kondicionéry, masky a séra, výrobky na vlasy, výživné krémy a gély do kúpeľa. Jej produkty na líčenie sa vyznačujú rozsiahlym katalógom s veľmi širokou ponukou v oblasti tváre, pier, očí a nechtov. V ponuke sú balzamy na pery za 2 €, vysúvacie a vodeodolné ceruzky na oči za 8 € a tyčinka na začervenanie za 4,35 €.

Notino

Nájdete tu parfumy, telové spreje, korektory, púdre, očné tiene, maskary, lesky na pery a na pery, šampóny, kondicionéry, kefy, odličovače, telové mlieka, vegánsky make-up, vegánske hygienické výrobky, esenciálne oleje, krémy na ruky, očné tiene a mnoho ďalšieho. V Notino nájdete šampóny a kondicionéry za 9,50 € od najlepších značiek na trhu. Môžete si vybrať možnosti pre suché, rovné, jemné alebo blond vlasy.

Ponuky 365 vám prináša najlepšie katalógy zliav vašich obľúbených kozmetických značiek. Na to, aby ste mali krásnu pleť alebo starostlivosť o pleť, nemusíte míňať stovky eur.

 

- 3 min

Share
Cenovo najdostupnejšia kozmetika prémiových značiek

Najlepšie obchody s medzinárodnými značkami oblečenia na Slovensku

Tie najväčšie nákupné centrá, medzinárodné módne obchody a parfumérie sú koncentrované v hlavnom meste. V jeho malebných uliciach žiaria farby letnej kolekcie, ktorá už teraz láka svojimi zľavami a akciami.

Ponúkame vám zhrnutie tých najlepších medzinárodných obchodov s oblečením, ktoré sú na Slovensku. Môžete sa tu zastaviť a vybrať si kvalitné oblečenie za tie najlepšie ceny.

Orsay

Zameriava sa na predaj a distribúciu produktov privátnej značky. Jeho kolekcie vytvárajú exkluzívni dizajnéri a v ponuke má vysokokvalitné oblečenie za dostupné ceny. Orsay je maloobchodný predajca, ktorý sa zameriava na ženy a predáva všetko, od oblečenia až po obuv a doplnky.

Môžete sa prihlásiť na odber ich newslettra a dostávať informácie o najnovších ponukách a akciách, počkať si na sezónne výpredaje alebo si nainštalovať ich aplikáciu, kde máte rôzne zľavy a dopravu zadarmo.

H&M

Taktiež predáva oblečenie a obuv svojej vlastnej značky a súčasťou ich širokého sortimentu je aj posteľná bielizeň, nábytok, riad, osvetlenie a hračky. Jedným z pilierov tejto značky je udržateľnosť a v ich obchodoch nenájdete plastové tašky.

Najlepší spôsob, ako ušetriť je navštíviť e-shop H&M, kde nájdete časovo obmedzené ponuky a najnovšie novinky. Ak sa prihlásite na odber newslettra, získate špeciálne zľavy.

Takko

Zákazníci tu nájdu široký sortiment oblečenia a módnych doplnkov pre ženy, mužov a deti, ako sú tričká, svetre, spodná bielizeň, džínsy, čiapky, opasky a mnoho ďalšieho. Je výrobcom módnych odevov a doplnkov a predáva pod vlastnou značkou.

V Takko môžete ušetriť, ak využijete ponuky a akcie zverejnené na ich webovej stránke. Internetový obchod má oddelenie s výpredajom, kde môžu zákazníci nájsť veľký výber produktov za znížené ceny.

Bonprix

Táto spoločnosť predáva a distribuuje tovar vlastných značiek, ako BPC, Bodyflirt, Rainbow, BPC Selection a John Baner a svoju kolekciu obnovuje na mesačnej báze. Ponúka široký sortiment produktov pre mužov, ženy a deti, od tričiek a topánok až po spodnú bielizeň a doplnky.

Pozrite si Bonprix, kde každý mesiac nájdete špeciálne ponuky a produkty so zľavou až 40% na vybrané položky. Bonprix má v ponuke aj oblečenie za menej ako 10 eur.

Tchibo

Je to značka známa širokým výberom svojich káv, ale v predaji má aj všetky druhy módneho oblečenia a doplnkov pre ženy, mužov a deti. Do širokej škály produktov, ktoré tam môžete nájsť, patria košele, nohavice, džínsy, svetre, topy, spodná bielizeň a dokonca aj domáce dekorácie.

V Tchibo môžete ušetriť vďaka ponukám a akciám zverejneným na ich webovej stránke. Ich e-shop má oddelenie so špeciálnymi ponukami, kde môžete nájsť široký výber produktov za znížené ceny.

Ponuky 365 má tie najlepšie katalógy vašich obľúbených značiek. Pozrite si ich a využite zaujímavé ponuky.

 

- 3 min

Share
Najlepšie obchody s medzinárodnými značkami oblečenia na Slovensku

5 top trikov, ako ušetriť v supermarkete

Stáva sa vám často, že z domu odchádzate so zámerom kúpiť konkrétne produkty a nakoniec sa vrátite s taškami plnými nepotrebných vecí? Skúste trochu popremýšľať, dôkladne si pripravte zoznam a vyhnite sa nutkavému nakupovaniu.

Keď chcete ušetriť, dobrou možnosťou je využiť ponuky veľkých supermarketov na Slovensku. Reťazce ako Metro, Billa, Kaufland, Lidl a Coop vo svojich kamenných aj online obchodoch ponúkajú rôzne zľavy a akcie, ktoré si nemôžete nechať ujsť.

Urobte si zoznam podľa oddelení

Porozmýšľajte o tom, aké sú v supermarkete oddelenia a čo budete potrebovať v každom z nich. Rozhodnite sa, aké mäso si kúpite, aké potrebujete ovocie alebo mrazené potraviny. V supermarkete ušetríte nielen peniaze, ale aj čas. Tento tip sa vám zíde aj pri online nakupovaní.

Nenakupujte hladní

Keď idete do supermarketu hladní, nakúpite aj to, čo v skutočnosti nepotrebujete. Keď máme hlad, tak to má veľký vplyv na náš výber, najmä keď prechádzame uličkami so sušienkami a sladkosťami. Odporúčame vám ísť do supermarketu s plným žalúdkom.

Sledujte zľavy

Ak chcete znížiť výdavky, môžete si vopred vyhľadať špeciálne ponuky, zapísať si, aké sú zľavy a akcie a prezrieť si letáky každého supermarketu. Dnes je na internete k dispozícii veľa možností predplatného a užitočné sú aj aplikácie pre mobilné telefóny, ktoré posielajú oznámenia a upozornenia s najnovšími ponukami.

Keď pôjdete do supermarketu, nezabudnite sledovať akcie a pozorne si prečítajte štítok a názov produktu. Snažte sa využívať naplno aj vernostné karty. Vďaka nim získate prístup k exkluzívnym kupónom a ušetríte na potravinách ešte viac.

Nakupujte produkty pred dátumom spotreby

Ušetriť dokážete aj nákupom produktov pred dátumom spotreby. Keď sa produkt blíži k dátumu minimálnej trvanlivosti, supermarkety zvyčajne znížia jeho cenu. Ak nechcete, aby došlo k plytvaniu, môžete si kúpiť práve tieto produkty. Zvyčajne sú označené štítkami s inou farbou, aby upozornili spotrebiteľa.

Pred vložením konkrétnej položky do nákupného košíka si vždy skontrolujte jednotkovú cenu, cenu za liter alebo cenu za kilogram.

Porovnávajte ceny

V súčasnosti viacero supermarketov už umožňuje online nakupovanie a detailne uvádza ceny svojich produktov. Takto môžeme produkty porovnávať a vybrať si tie najlacnejšie. Keď si urobíte malý prieskum, budete si môcť vybrať tie najlacnejšie supermarkety vo vašej oblasti. V mnohých reťazcoch kúpite rovnaké produkty s obrovským rozdielom v cene.

Ponuky 365 má tie najlepšie katalógy vašich obľúbených značiek. Na jednom mieste nájdete ten najlepší a najrozmanitejší sortiment slovenských supermarketov. Navštevujte obchody a využívajte akcie a zľavy, ktoré ponúkajú.

 

- 3 min

Share
5 top trikov, ako ušetriť v supermarkete

Prečo by ste si mali kúpiť inteligentné hodinky

Inteligentné hodinky sú jedným z najväčších technologických trendov ktorého sme na Slovensku svedkami. Sú novými hviezdami sveta technológií a každý rád investuje do toho aby mohol mať najnovší model. Nemyslíme si, že nahradia mobilné telefóny, ale určite tu zostanú a budú súčasťou našich životov. Pozrime sa na dôvody, prečo by ste si ich mali kúpiť.

Vyššia úroveň konektivity

Na Slovensku žijeme mimoriadne prepojení. Či už prostredníctvom mobilov alebo počítačov, o všetkom sme informovaní, neustále dostávame informácie a upozornenia. V súčasnosti však máme k dispozícii vyššiu úroveň konektivity. S inteligentnými hodinkami budete v kontakte so svojimi sieťami, na správy alebo e-maily odpoviete jedným pohybom zápästia. Kedykoľvek a bez potreby väčšieho pohybu.

Bezpečnosť nie je problém

Niečo, čo treba pri kúpe smart hodiniek na Slovensku zdôrazniť, je že budete mať oveľa väčšiu bezpečnosť. Už sa nemusíte obávať, že by ste svoj mobilný telefón vyťahovali na miestach, kde nechcete. Jednoduchou kontrolou hodiniek získate prístup k takmer všetkým funkciám, ktoré potrebujete keď ste na ulici, v MHD alebo na diskotéke.

Neustále monitorovanie zdravia a fyzickej aktivity

Inteligentné hodinky dostupné na Slovensku sú vybavené množstvom aplikácií alebo funkcií, ktoré umožňujú okamžité a nepretržité monitorovanie vášho zdravia. Tieto hodinky vám okrem iného umožňujú zistiť váš srdcový tep, spálené kalórie, prejdené alebo nabehané kilometre, monitorovanie spánku. Je veľmi užitočné mať údaje o svojej športovej alebo fyzickej aktivite.

Nemôžete si ich nechať ujsť

Väčšina inteligentných hodiniek predávaných v obchodoch s elektronikou na Slovensku majú zabudované GPS. Stalo sa vám niekedy, že ste sa stratili a nevedeli ste ako sa dostať späť? To nebude problém ak si kúpite inteligentné hodinky, pretože vaša poloha je neustále sledovaná a informuje vás o trase ktorú ste prešli, alebo o tom kam máte pokračovať. Pre tých, ktorí chodia na treking alebo beh, je to kľúčový nástroj.

Domáca budúcnosť

Niečo, čo čoskoro začneme zažívať aj na Slovensku, je začlenenie našich zariadení do domáceho života. Mnohé spoločnosti už vyvíjajú zariadenia ktoré sa dajú ovládať z našich smartfónov, takže tento článok sa stane mimoriadne dôležitým.

Sú módne!

To nie je zanedbateľný detail. Na Slovensku budeme čoraz častejšie vidieť ľudí, ktorí používajú inteligentné hodinky, a vy nesmiete byť výnimkou. V súčasnosti si môžete kúpiť výrobky s úžasným dizajnom, ktoré sa hodia ku všetkým outfitom, od športového oblečenia až po oblečenie na vychádzky. Naskočte na vlnu inteligentných hodiniek a oživte svoj vzhľad.

 

- 2 min

Share
Prečo by ste si mali kúpiť inteligentné hodinky

Najlepšie hračky pre vašu mačku

Na Slovensku je čoraz viac domácností v ktorých žijú mačky. Sú to naši najlepší priatelia a chceme, aby ich čas strávený doma nebol iba sedavý. Preto je vhodné kúpiť im nejaké hračky, ktoré im umožnia fyzickú a kognitívnu aktivitu, ktorá je kľúčová pre ich správny vývoj.

Originálne škrabadlové priestory

Hrou par excellence pre mačky je škrabadlo. V slovenských obchodoch so zvieratami nájdete nekonečné množstvo modelov a formátov. Okrem tradičných podlahových existujú aj veže s až 3 poschodiami škrabadiel a plošín. Môžeme si kúpiť aj škrabadlá, ktoré zakrývajú niektoré plochy našich pohoviek alebo nábytku, aby ich nepoškodili a škrabali len tam, kde je kryt.

V tuneli je to najlepšie

Mačky milujú uzavreté priestory, v ktorých sa môžu zabávať. Na Slovensku sa dá kúpiť veľa rozkladacích tunelov, ktoré zvieraťu umožnia stimulovať jeho divoký a prieskumnícky inštinkt. Existujú tunely s dvoma otvormi, ale v súčasnosti sa predávajú tunely až s 5 otvormi, čo vašu mačku zabaví.

Fontána na vodu

Zaujíma vás, prečo chce vaša mačka vždy piť vodu z kohútika? Je to preto, že milujú pitie vody v pohybe a nie sú až také fanatické, pokiaľ ide o stojatú vodu alebo vodu v miske. Inovatívnou možnosťou je kúpiť si fontánku na vodu z obchodu na Slovensku. Tieto výrobky miešajú vodu a skvelým spôsobom priťahujú pozornosť mačiek. Na výber je mnoho modelov.

Na mačacie mólo

Šplhacie a odvážne schopnosti mačiek sú dobre známe. Ak ste ochotní trochu upraviť vzhľad svojej obývačky alebo domácnosti, môžete umiestniť niekoľko plávajúcich mačacích chodníkov alebo plošín, po ktorých sa vaša mačka môže pohybovať ako veľký prieskumník. V obchodoch s chovateľskými potrebami na Slovensku sú k dispozícii rôzne veľkosti, takže si tieto výbehy môžete prispôsobiť svojmu domovu. Mačky sa budú radi uchyľovať do vzduchu.

Guľôčkové veže

Lopty a valce sú pre mačky veľmi lákavé. Veľmi rady sa naháňajú za týmito okrúhlymi zariadeniami po dome. V súčasnosti existujú sofistikovanejšie výrobky, ktoré sa dodávajú vo formáte veže s loptičkami v korytách ktoré umožňujú mačke hrať sa a premiestňovať ich. Niektoré hračky sú vybavené svetlami a zvukom, aby boli zábavnejšie.

Krabice a hniezdy

Mačky veľmi rady hľadajú uzavreté úkryty, kde si môžu ľahnúť a hrať sa. Často dávajú prednosť jednoduchej krabici pred zložitou hračkou. Krabice v tvaroch, ktoré si vaša mačka obľúbi, dostanete v supermarketoch na Slovensku. Môžete si kúpiť aj látkové hniezda, do ktorých sa mačky môžu schovať.

 

- 2 min

Share
Najlepšie hračky pre vašu mačku

Lacná kancelária: ušetrite peniaze pri zariaďovaní svojej novej kancelárie

Časy home office sa pomaly vytrácajú a hoci mnohé firmy na Slovensku stále fungujú na hybridnom systéme, v mnohých iných pobočkách sme sa už museli vrátiť do kancelárie. Existuje niekoľko spôsobov, ako si zariadiť kanceláriu a nestratiť pri tom celý kapitál. Tu je niekoľko tipov ako si zriadiť pracovisko a zároveň ušetriť peniaze a udržať si financie.

Použitý nábytok

Všetci chceme mať pri zariaďovaní kancelárie žiarivý nový nábytok. To si však vyžaduje značné investície. V slovenských obchodoch s nábytkom je čoraz viac predajní s použitými položkami a s nejakým detailom ale v dobrom stave. Môžete si pozrieť aj rôzne webové stránky, ktoré predávajú málo používané výrobky.

Nakupujte vo veľkom a získajte veľké zľavy

Na Slovensku je vždy lacnejšie nakupovať vo veľkom. Vopred si premyslite, čo budete potrebovať na celý rok, a urobte jeden alebo dva nákupy ročne. Takto budete môcť nakupovať výrobky za nižšie ceny a vo veľkoobchodoch. Tak bude čas s týmito zásobami správne hospodáriť, aby ste nemuseli chodiť do kníhkupectva a zbytočne veľa míňať.

Nájdite si miesto s dostatkom prirodzeného svetla

Jedným z najväčších výdavkov ktoré budete mať, bude energia. V slovenských kanceláriách je to často najväčší výdavok. Aby ste sa vyhli bolestiam hlavy až vám príde účet, je dobré hľadať kancelárske priestory s dostatkom prirodzeného svetla. Takto nebudete musieť mať stále zapnuté svetlá. Počítače a elektronické zariadenia budú aj tak stáť dosť. Pokiaľ ide o tie posledné, nezabudnite ich vždy vypnúť keď odchádzate, inak budú naďalej spotrebúvať elektrinu a zvyšovať váš účet.

Digitálne radšej než tlačené

Toto je najdôležitejší trend, ktorý na Slovensku vidíme a musíme ho zapracovať. Papier vo všetkých jeho verziách sa vyskytuje čoraz menej. Preto je jednou z úloh preniesť čo najviac do digitálnej sféry. Neprepínať tlač, často sa to rieši pomocou PDF. Ak potrebujete kúpiť papier, snažte sa kupovať recyklovaný papier a na poznámky používajte staré hárky alebo gumy.

Udržateľné kúpeľne

Kúpeľňa je ďalším miestom, ktoré si udržiava zaujímavé fixné náklady. Tu môžeme ušetriť peniaze a zároveň byť šetrnejší k životnému prostrediu. Na Slovensku môžete zájsť do obchodu, ktorý predáva čistiace prostriedky vo veľkom, aby ste mohli nakúpiť zásoby vo veľkom a nemuseli používať veľa nádob. Môžete si tiež kúpiť látkové uteráky namiesto papierových, aby ste znížili svoj vplyv na životné prostredie a ušetrili veľa peňazí.

 

- 2 min

Share
Lacná kancelária: ušetrite peniaze pri zariaďovaní svojej novej kancelárie

Zdravé nápady pre vaše narodeniny

Príde deň našich narodenín a my nevieme, čím budeme kŕmiť našich hostí. Na Slovensku máme tendenciu zaplniť oslavu múčnymi, vyprážanými jedlami a všeobecne skôr nezdravým jedlom. Ak však tento rok chcete byť inovatívni a vdýchnuť tomu, čo tradične jete na svojej oslave nový nádych, tu je niekoľko možností, ako prevratne obohatiť stôl.

Omáčky so zeleninou

Občerstvenie je pre dobrú narodeninovú oslavu nevyhnutné. Skvelou možnosťou je zájsť na Slovensku do supermarketu alebo zeleninárstve a kúpiť mrkvu, reďkovky, papriku a zeler. Na druhej strane si môžete pripraviť rôzne omáčky: humus, pažítku so syrom, nejaký krém s modrým syrom. Zeleninu nakrájajte na pásiky a máte jednoduchý chod, na ktorom si každý pochutí.

Pečená cícerová kaša

Chcete nahradiť vyprážané oriešky, ktoré sa dodávajú v balíčku? Skvelým nápadom je upiecť si chutnú cícerovú kašu v rúre. Zájdite do miestneho slovenského supermarketu a nájdite zmes korenín, ktorý máte radi. Dajte ich do misky a pridajte citrón. Potom pridajte cícer a upečte ho vo vyhriatej rúre v pekáči vystlanom mastným papierom. Po približne 40 minútach máte skvelú náhradu za podávanie.

Pečené ovocie alebo semienka

Ďalšou dobrou možnosťou, ktorú môžete ponúknuť v miskách sú semienka alebo orechy. Jedným zo spôsobov je podávať ich len tak ako sú na stole, ale môžete im dodať aj osobitý nádych opražením s trochou korenia a soli. Tento dotyk dodá všetkému novosť, ktorá pozdvihne vaše narodeniny na Slovensku.

Vyrobte si vlastné čipsy

Čipsy, ktoré sa dodávajú vo vreckách, obsahujú veľa nasýtených a ultra spracovaných tukov. Nič z toho nie je pre vaše telo dobré. Prečo si však neupiecť vlastné čipsy? Zemiaky, sladké zemiaky a kapustu si môžete kúpiť v zeleninárstve alebo v supermarkete na Slovensku. Nakrájate ich na tenké plátky, pridáte trochu korenia a vložíte na dlhší čas do rúry. Takto jednoducho môžete nahradiť občerstvenie z balíčkov.

Placky?

Hlavným chodom môže byť toto jedlo, ktoré je velmi obľúbené v Španielsku ale svojich fanúšikov má aj na Slovensku. Placky môže byť zemiaková (treba ju osmažiť), ale môžeme ju aj obmeniť a vybrať si špenátovú alebo mangoldovú omeletu (bez smaženia). V každom prípade sa bude veľmi dobre hodiť k ostatným pochutinám, ktoré pripravujeme.

Ovocná zmes

Skvelou náhradou za sladkosti je ovocie. Neznie to až tak lákavo, ale uvidíte že je to dobré. Môžete si pripraviť malé nákypy s chutným ovocím, ako sú jahody, kivi, pomaranče, banány, ananás alebo čokoľvek, čo máte radi alebo čo dostanete v najbližšom slovenskom supermarkete. Ovocie vždy pomôže udržať tekutiny v tele a osvieži ho.

 

- 2 min

Share
Zdravé nápady pre vaše narodeniny

Ako mať tie najlepšie kučery

Je známe, že rovné vlasy už nie sú tak populárne ako kedysi. V súčasnosti môžeme na Slovensku vidieť mnoho žien, ktoré sa rozhodli prestať si rovnať vlasy, aby dali priestor svojim kučerám. Tento rastúci trend prišiel s množstvom nových informácií pre nositeľky kučier. Tu je niekoľko tipov, ako si ich udržať krásne.

Chráňte vlhkosť

Prvá vec, na ktorú treba pri starostlivosti o kučery myslieť, je vlhkosť. Keďže sú naše vlasy kučeravé, musia vynaložiť väčšie úsilie aby zostali hydratované. Preto je potrebné myslieť v tomto smere na každý výrobok, ktorý si kúpite v slovenskom supermarkete a nanesiete na vlasy. Hydratácia a výživa našich kučier je nevyhnutelná.

Spoločné umývanie a low poo

Spôsoby umývania a starostlivosti o vlasy už nie sú také ako kedysi. Nové trendy nám ukazujú, že existujú aj iné spôsoby starostlivosti o naše vlasy. Jedným z nich je spoločné umývanie, ktoré je definované umývaním len s kondicionérom. Low poo tiež nadväzuje na túto líniu a priamo znamená žiadne umývanie šampónom. Obe záležitosti sa zameriavajú na nepoužívanie sulfátov (ktoré vymývajú vlasové oleje) a silikónov (ktoré vlasy melírujú a nevyživujú). Preskúmajte, ako sa najlepšie starať o svoje kučery, a kúpte si potrebné produkty v slovenských parfumériách.

Techniky definovania

Keď ste si vybrali spôsob, ako svoje kučery zachovať a starať sa o ne, je čas na definíciu a objem. Na Slovensku sa používa niekoľko techník podľa typu a účelu vašich kučier. Medzi najobľúbenejšie techniky patria: shingling, pulzovanie, mokré plopovanie, prstové natáčanie a ďalšie. Odporúčame vám vyskúšať niekoľko techník a potom si vybrať tú ktorá najlepšie vyhovuje tomu čo chcete dosiahnuť so svojimi vlasmi.

Časté strihanie kučier

Na rozdiel od rovných vlasov, na udržanie a kontrolu kučier je potrebné častejšie chodiť ku kaderníkovi alebo si aspoň častejšie strihať vlasy doma. To vám umožní mať vlasy vždy pod kontrolou a dodať im požadovaný tvar. Kaderníkov s odbornými znalosťami v oblasti kučeravenia vlasov určite nájdete v každom meste na Slovensku.

Ako sa vyspať?

Moment ukladania sa do postele a zaspávania si zaslúži vlastnú sekciu. Tu by sme mali vedieť, že bavlnené obliečky na vankúš sú pre naše vlasy škodlivé, pretože ich trenie spôsobuje poškodenie. Na Slovensku sa odporúča kúpiť si v obchode s dekoratívnymi predmetmi alebo v bazári obliečky z hodvábu alebo saténu. Môžete použiť aj čiapku alebo šatku.

 

- 2 min

Share
Ako mať tie najlepšie kučery

Ponuky 365 Copyright © 2023 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.