logo
homeIcon
  1. separatorLeták Kondela
  2. separatorPonuky
  3. separatorPlatný do 31. 8. 2024
REKLAMA

Špeciálna ponuka Kondela

Platný od 10. júna 2024 do 31. augusta 2024

Katalóg nábytku a doplnkov  - 1
next
REKLAMA
REKLAMA

Najnovšia brožúra Kondelaje tu!

Nová brožúra Kondelaje platná od 10. júna 2024 do 31. augusta 2024. S viac ako 284 ponukami, akciami a zľavami nájdete úžasné spôsoby, ako ušetriť peniaze na Domov a záhrada produktoch.

Nájdite Kondela obchod vo vašom okolí a využite všetky výhody, aby ste získali najlepšiu hodnotu za svoje peniaze. Zabudnite na rastúce ceny a vysokú infláciu. Moja Ponuky 365, vám prináša nízke ceny a jedinečné zľavy v Kondelaa mnohých ďalších Domov a záhrada obchodoch po celej krajine.

Ponuky 365 vám prináša aktualizované brožúry, týždenné inzeráty a letáky, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze v obchodoch Ostatné, Kutilstvo a železiarstvo, Supermarkety, Elektronika, Domácnosť a nábytok, Obchodné domy, Zdravie a krása, Šport a rekreácia, Móda, Deti a mnohých ďalších obchodoch a produktoch.

Každý deň máme čerstvé letáky, takže sa nezabudnite čoskoro vrátiť, aby ste našli ešte viac Kondela ponúk!

Navštívte Ponuky 365 a začnite šetriť ešte dnes.

REKLAMA
Kondela
Platí do 31. 8.
Domov a záhrada

Kondela Leták reklama od 10. júna 2024 do 31. augusta 2024

brochure.sideBrochureStore.text

Kondela Letáky
REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.