logo

Najnovšie ponuky spoločnosti KAUFLAND

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ostatné ponuky spoločnosti Supermarkety

REKLAMA

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti KAUFLAND?

V Kauflande zákazníci nájdu široký sortiment potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru, ako je čerstvé mäso, hydina a ryby, ovocie a zelenina, mrazené potraviny, lahôdky, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje, káva a čaj, krmivo pre domáce zvieratá, čistiace prostriedky pre domácnosť, hygienické potreby a prostriedky osobnej starostlivosti, oblečenie, autopríslušenstvo, kancelárske potreby a mnoho ďalšieho.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KAUFLAND

Kaufland na Slovensku konkuruje iným reťazcom hypermarketov a supermarketov, ako sú Tesco, Fresh, Coop jednota , Lild a ďalšie.

REKLAMA

Ostatné značky Supermarkety

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.