homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorMILK AGRO
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti MILK AGRO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti MILK AGRO

Milk AGRO je mliekarenská spoločnosť so sídlom v Slovenskej republike. Spoločnosť vlastní a prevádzkuje sieť maloobchodov a predajní Milk Agro produktov, akými sú smotana, mlieko, maslo, jogurty, sušené výrobky, detské pochutiny a mnoho ďalších.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti MILK AGRO?

Milk AGRO ponúka široký sortiment mliečnych výrobkov akými sú mlieko, chudé mlieko, maslo, diétne jogurty, prírodný biely jogurt, jogurty s dvomi príchuťami, bezlaktózové jogurty, čerstvé syry, tavené syry, raw nátierky, smotana, sušené mlieko, detská smotana dezerty a mnoho ďalších produktov.

Bude mať MILK AGRO ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o MILK AGRO

Príbeh spoločnosti MILK AGRO: o spoločnosti MILK AGRO?
Open

Milk AGRO bolo založené v roku 1991 v metropole slovenského regiónu Šariš, v meste známom produkciou mlieka a prosperujúcim chovom dobytka. Spoločnosť od začiatku zapracovala na skvalitňovaní mliečnej výroby, modernizácii tradičných procesov a ponuke nových druhov produktov.

V roku 1992 spoločnosť Milk AGRO otvorila svoju prvú maloobchodnú predajňu, kde ponúkali svoje produkty priamo svojim zákazníkom. Tento nápad sa v krátkosti stal úspešným a čoskoro sa obchody Milk AGRO objavili po celej krajine. Odvtedy spoločnosť rozšírila svoju ponuku a vytvorila svoj vlastný internetový obchod, ktorý zákazníkom umožňuje stiahnuť si leták a nachádzať obchody v okolí.

Aké značky nájdem v spoločnosti MILK AGRO?
Open

Milk AGRO produkuje, vyrába, distribuuje a predáva vlastný rad produktov. Každý z produktov ponúkaný spoločnosťou sa riadi prísnymi zdravotnými a bezpečnostnými normami, aby sa zabezpečilo, že ich zákazníci dostanú tie najkvalitnejšie dostupné mliečne výrobky.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti MILK AGRO?
Open

Mlieko AGRO ponúka nízke ceny a široký výber produktov. Na svojej webovej stránke ponúkajú rôzne akcie a výpredaje, alebo sa môžete prihlásiť na odber ich newletteru, vďaka čomu z nakupovania vyťažíže maximum.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MILK AGRO
Open

Milk AGRO konkuruje miestnym aj medzinárodným spoločnostiam ako Euromilk, Food and Dairy, Agrotami, Rajo, Koliba, Agromer, Milsy, Agrocoop Imel, MKM Spoločnosť, Rajo, Tami a Milex.

Exkluzívne výhody spoločnosti MILK AGRO
Open

Môžete sa prihlásiť na odber noviniek od Milk AGRO a získať zľavy na nákupy v obchode. Získajte prístup k niektorým z ich exkluzívnych ponúk alebo si prezrite ich sekciu akcií a zistite, čo je práve vo výpredaji.

Zľavy, ktoré poskytuje MILK AGRO
Open

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie zľavy a letáky od Milk AGRO. Objavte aktuálne ponuky, ktoré má tento obchod pre vás pripravené, a spoznajte tie najlepšie zľavy v prevádzke Milk AGRO vo vašom okolí. Získajte najlepšie ponuky s Ponuky 365 práve teraz a objavte, čo vám táto populárna organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte tie najlepšie mliečne výrobky, Milk AGRO je pre vás to pravé miesto. Porovnajte ceny medzi rôznymi obchodmi a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento obchodný reťazec ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.milkagro.sk/

REKLAMA
REKLAMA