logo

Najnovšie ponuky spoločnosti METRO

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ostatné ponuky spoločnosti Supermarkety

REKLAMA

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti METRO?

Metro ponúka široký sortiment produktov ako sú čerstvé ovocie a zelenina, konzervy, varené jedlá, nealkoholické nápoje, pivo, víno, hovädzie mäso, hydina, vegánske a vegetariánske jedlá, snacky, bio potraviny, mrazené potraviny, chlieb a pekárenské výrobky, lahôdky & pripravená medovina, ryby, morské plody, čistiace prostriedky a zákusky.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti METRO

Metro konkuruje miestnym a medzinárodným značkám. Ich konkurentmi sú Billa, CBA, Coop Jednota, Delia, Fresh, Kraj, Lidl, Tesco, Kaufland, Bauhaus, Asko, Obi, Merkury, Kinekus a Sconto.

REKLAMA

Ostatné značky Supermarkety

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.