logo
homeIcon
  1. separatorKozmetika
  2. separator101 DROGERIE
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti 101 DROGERIE

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

101 Drogerie je slovenská sieť predajní so sídlom v Senici na Záhorí, ktorá sa špecializuje na predaj širokého sortimentu potrieb pre domácnosť, osobnú a dentálnu hygienu pre deti, mužov a ženy a okrem iného aj doplnkového krmiva pre domáce zvieratá. Spoločnosť pôsobí prostredníctvom 245 predajní po celom Slovensku.

Často kladené otázky o 101 DROGERIE

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti 101 DROGERIE?

V 101 Drogerie môžete ušetriť peniaze využitím všetkých jej ponúk, akcií a zliav na vybrané produkty. Okrem toho poskytuje na určitý čas doručenie zdarma a navrhuje prihlásiť sa na odber noviniek, aby ste boli informovaní o najnovších informáciách.

Zľavy, ktoré poskytuje 101 DROGERIE

Ponuky 365 vám prináša najlepšie katalógy, zľavy a propagačné akcie zo všetkých vašich obľúbených obchodov.

Objavte úžasné spôsoby, ako ušetriť peniaze na potravinách, elektronike, nábytku, oblečení, náradí, záhradníckych produktoch, kozmetike, športovom oblečení, hračkách a mnohých ďalších. Máme jednu z najväčších zbierok katalógov od tých najlepších obchodov a značiek na Slovensku.

Ponuky 365 vám pomôže nájsť najlepšie dostupné ponuky, ktoré vám ušetria čas a peniaze. Nájdite najnovšie zľavy a príležitosti v obchodoch vo vašom okolí. Navštívte Ponuky 365 ešte dnes a objavte nové spôsoby, ako si užiť nakupovanie.

Príbeh spoločnosti 101 DROGERIE: o spoločnosti 101 DROGERIE?

História spoločnosti 101 Drogerie siaha do roku 1994, keď bola založená, otvorila prvú predajňu v Novom Meste nad Váhom na Slovensku s názvom Emil Krajčík. V priebehu rokov však spoločnosť získavala ďalšie prevádzkarne.

V súčasnosti 101 Drogerie rozvíja svoje obchodné aktivity prostredníctvom 245 fyzických predajní po celom Slovensku a funguje aj s internetovým obchodom.

Je 101 DROGERIE momentálne otvorený?

Predajne 101 Drogerie otvárajú svoje brány v podobných hodinách. Vo všeobecnosti tak robia od pondelka do piatku od 8.00 do 17.00 h a v sobotu od 8.00 do 12.00 h. Sú však aj také, ktoré zatvárajú neskôr a pracujú aj v nedeľu.

Ako nakupovať produkty 101 DROGERIE online

V 101 Drogerie je možné nakupovať priamo v internetovom obchode a ušetriť peniaze využitím všetkých jeho veľkých ponúk a akcií. Okrem toho má dopravu zdarma podľa podmienok a možnosť vyzdvihnutia.

Aké značky nájdem v spoločnosti 101 DROGERIE?

101 Drogerie obchoduje s rozsiahlym zoznamom značiek, medzi ktoré patria Dove, Duracell, Colgate, Escada, Espirit, Essence, Eveline cosmetics, Fa, Garnier, Gillette, Guess, Indulona, Head & Shoulders, Johnson´s, Kleenex, Kotex, Listerine, L'Oréal, Maybelline, Pampers a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti 101 DROGERIE

Medzi hlavných konkurentov 101 Drogerie na Slovensku patria Dm Drogerie, Benu Lekáreň, Fann Parfumérie a ďalší.

Koľko obchodov 101 DROGERIE je v celej krajine?

101 Drogerie má po celom Slovensku približne 245 predajní. Ak chcete nájsť tú, ktorá je vám najbližšie, navštívte stránku https://101drogerie.sk/nase-predajne.

Exkluzívne výhody spoločnosti 101 DROGERIE

Najlepší spôsob, ako získať exkluzívne výhody v 101 Drogerie, je vytvoriť si účet v internetovom obchode. Okrem toho môžete sledovaním sociálnych médií a prihlásením sa na odber noviniek získať informácie o najnovších novinkách a ponukách.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.