logo
homeIcon
  1. separatorOstatné
  2. separatorTUPPERWARE
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti TUPPERWARE

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Tupperware je nadnárodná značka amerického pôvodu, ktorá sa zaoberá multilevel marketingom a špecializuje sa na predaj plastových nádob na skladovanie potravín. Spoločnosť má silné zastúpenie na Slovensku, ako aj v mnohých ďalších krajinách sveta. Na Slovensku má Tupperware nezávislých konzultantov rozmiestnených po celej krajine.

Často kladené otázky o TUPPERWARE

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TUPPERWARE?

Ušetriť peniaze v spoločnosti Tupperware je veľmi jednoduché, ak využijete ponuky a akcie uverejnené na jej oficiálnej webovej stránke. Internetový obchod Tupperware má sekciu "Ponuky", kde zákazníci nájdu zľavy na široký výber výrobkov. Taktiež kontaktovaním konzultantov spoločnosti Tupperware je možné dozvedieť sa o nových ponukách.

Zľavy, ktoré poskytuje TUPPERWARE

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás spoločnosť Tupperware Slovakia pripravila. Aby ste lepšie uchovali svoje potraviny a uľahčili si úlohy v kuchyni, Tupperware má všetko, čo potrebujete. Pozrite si Ponuky 365 a začnite šetriť peniaze s Tupperware ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.tupperware.sk/sk/index

Príbeh spoločnosti TUPPERWARE: o spoločnosti TUPPERWARE?

História spoločnosti Tupperware sa začala písať v roku 1946, keď ju v meste South Grafton v štáte Massachusetts založil Earl Tupper. V roku 1951 sa zakladateľ a jeho manželka rozhodli presunúť sídlo spoločnosti do mesta Kissimmee na Floride, kde získali viac ako 1 000 akrov pôdy. V roku 1958 Earl Tupper spoločnosť predal.

V nasledujúcich desaťročiach začala spoločnosť Tupperwaresvoju medzinárodnú expanziu a dostala sa do mnohých krajín sveta vrátane Slovenska.

Na Slovensku pristála spoločnosť Tupperware koncom 90. rokov 20. storočia a odvtedy je vedúcou značkou na slovenskom trhu. V súčasnosti má Tupperware rozsiahlu sieť nezávislých poradcov po celej krajine.

Aké značky nájdem v spoločnosti TUPPERWARE?

Spoločnosť Tupperware je celosvetovým výrobcom plastových nádob a kuchynského riadu, a preto predáva výrobky pod vlastnou značkou.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TUPPERWARE

Tupperware na Slovensku konkuruje iným značkám, ako sú Cosmoplast, Joseph Joseph, Keeper, Kitchen Craft,

Exkluzívne výhody spoločnosti TUPPERWARE

Tupperware Slovakia ponúka svojim zákazníkom záruku medzinárodnej kvality svojich výrobkov, ktorá je podložená dlhoročnými skúsenosťami na svetovom trhu. Taktiež je možné stať sa Tupperware konzultantom a zarobiť si tak peniaze z predaja výrobkov. Spoločnosť Tupperware má exkluzívne oddelenie služieb zákazníkom.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.