homeIcon
  1. separatorOstatné
  2. separatorTUPPERWARE
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti TUPPERWARE

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti TUPPERWARE

Tupperware je nadnárodná značka amerického pôvodu, ktorá sa zaoberá multilevel marketingom a špecializuje sa na predaj plastových nádob na skladovanie potravín. Spoločnosť má silné zastúpenie na Slovensku, ako aj v mnohých ďalších krajinách sveta. Na Slovensku má Tupperware nezávislých konzultantov rozmiestnených po celej krajine.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti TUPPERWARE?

V tupperware zákazníci nájdu širokú škálu plastových nádob a kuchynských potrieb, ako sú nádoby na skladovanie v špajzi, nádoby na skladovanie v chladničke, nádoby na skladovanie v mrazničke, nádoby na prípravu potravín, nádoby na skladovanie v kuchyni, nádoby na skladovanie pre domáce zvieratá, riad na varenie, riad na pečenie, podnosy a panvice, mikrovlnné rúry, nástroje a pomôcky na pečenie, misky na miešanie a odmerky, nože, bloky a súpravy, kuchynské náradie a pomôcky, servírovacie misy, nápoje, výrobky na vonkajšie stolovanie, detské boxy na obed, detské fľaše na pitie a mnoho ďalších.

Bude mať TUPPERWARE ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o TUPPERWARE

Príbeh spoločnosti TUPPERWARE: o spoločnosti TUPPERWARE?
Open

História spoločnosti Tupperware sa začala písať v roku 1946, keď ju v meste South Grafton v štáte Massachusetts založil Earl Tupper. V roku 1951 sa zakladateľ a jeho manželka rozhodli presunúť sídlo spoločnosti do mesta Kissimmee na Floride, kde získali viac ako 1 000 akrov pôdy. V roku 1958 Earl Tupper spoločnosť predal.

V nasledujúcich desaťročiach začala spoločnosť Tupperwaresvoju medzinárodnú expanziu a dostala sa do mnohých krajín sveta vrátane Slovenska.

Na Slovensku pristála spoločnosť Tupperware koncom 90. rokov 20. storočia a odvtedy je vedúcou značkou na slovenskom trhu. V súčasnosti má Tupperware rozsiahlu sieť nezávislých poradcov po celej krajine.

Aké značky nájdem v spoločnosti TUPPERWARE?
Open

Spoločnosť Tupperware je celosvetovým výrobcom plastových nádob a kuchynského riadu, a preto predáva výrobky pod vlastnou značkou.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TUPPERWARE?
Open

Ušetriť peniaze v spoločnosti Tupperware je veľmi jednoduché, ak využijete ponuky a akcie uverejnené na jej oficiálnej webovej stránke. Internetový obchod Tupperware má sekciu "Ponuky", kde zákazníci nájdu zľavy na široký výber výrobkov. Taktiež kontaktovaním konzultantov spoločnosti Tupperware je možné dozvedieť sa o nových ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TUPPERWARE
Open

Tupperware na Slovensku konkuruje iným značkám, ako sú Cosmoplast, Joseph Joseph, Keeper, Kitchen Craft,

Exkluzívne výhody spoločnosti TUPPERWARE
Open

Tupperware Slovakia ponúka svojim zákazníkom záruku medzinárodnej kvality svojich výrobkov, ktorá je podložená dlhoročnými skúsenosťami na svetovom trhu. Taktiež je možné stať sa Tupperware konzultantom a zarobiť si tak peniaze z predaja výrobkov. Spoločnosť Tupperware má exkluzívne oddelenie služieb zákazníkom.

Zľavy, ktoré poskytuje TUPPERWARE
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás spoločnosť Tupperware Slovakia pripravila. Aby ste lepšie uchovali svoje potraviny a uľahčili si úlohy v kuchyni, Tupperware má všetko, čo potrebujete. Pozrite si Ponuky 365 a začnite šetriť peniaze s **Tupperware **ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.tupperware.sk/sk/index

REKLAMA
REKLAMA