REKLAMA

Týždenné ponuky TESCOMA

Najnovšie ponuky  TESCOMA
Najnovšie ponuky TESCOMA

Najnovšie ponuky spoločnosti TESCOMA

REKLAMA

TESCOMA logo
Ponuka TESCOMA

Ponuka TESCOMA

ostávajú 4 dni
Otvoriť leták
TESCOMA logo
Ponuka TESCOMA

Ponuka TESCOMA

Platí do 4. 2.
Otvoriť leták
TESCOMA logo
Ponuka TESCOMA

Ponuka TESCOMA

Platí do 29. 1.
Otvoriť leták
TESCOMA logo
Ponuka TESCOMA

Ponuka TESCOMA

Platí do 23. 1.
Otvoriť leták

Ostatné značky Ostatné

HEJ.SK
HEJ.SK
AUTO KELLY
AUTO KELLY
TCHIBO
TCHIBO
MAKRO
MAKRO
ORION
ORION
TUPPERWARE
TUPPERWARE
HEJ.SK
HEJ.SK
AUTO KELLY
AUTO KELLY
TCHIBO
TCHIBO
MAKRO
MAKRO
ORION
ORION
TUPPERWARE
TUPPERWARE

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti TESCOMA

Tescoma je česká sieť predajní zameraná na predaj potrieb a domácich potrieb. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Zlíne v Českej republike, Tescoma pôsobí aj na Slovensku, kde má spoločnosť bohaté skúsenosti a dobré meno.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti TESCOMA?

V Tescoma zákazníci nájdu širokú škálu výrobkov, ako sú kuchynské potreby, mlynčeky a mixéry, strúhadlá, krájače, lisy a odšťavovače, luskáčiky na orechy, hrnce, taniere, panvice, cedidlá, kliešte, naberačky, mixéry, pekáče, lyžice, vidličky, nože a mnoho ďalších.

REKLAMA

Často kladené otázky o TESCOMA

Príbeh spoločnosti TESCOMA: o spoločnosti TESCOMA?
Open

História spoločnosti Tescoma sa začala písať v roku 1992 založením spoločnosti a otvorením prvej dielne v malej prenajatej garáži v meste Zlín. Spoločnosť začala vyrábať riad, ktorý si rýchlo získal obľubu medzi spotrebiteľmi. V nasledujúcich desaťročiach prešla spoločnosť silným procesom expanzie a svojimi výrobkami oslovila veľké množstvo krajín po celom svete.

Na Slovensku Tescoma zakotvila koncom 90. rokov a odvtedy sa stala prestížnou značkou na slovenskom trhu. V súčasnosti Tescoma predáva svoje výrobky na Slovensku prostredníctvom siete oficiálnych predajní a nezávislých distribútorov.

Aké značky nájdem v spoločnosti TESCOMA?
Open

Spoločnosť Tescoma je výrobcom kuchynského náradia a kuchynských potrieb, a preto predáva výrobky pod vlastnou značkou.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TESCOMA?
Open

Ušetriť peniaze v Tescoma je možné využitím ponúk a akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode spoločnosti Tescoma sa nachádza sekcia "Špeciálne ponuky", kde zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Prihlásením sa k odberu noviniek alebo sledovaním spoločnosti Tescoma na sociálnych sieťach je možné získať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TESCOMA
Open

Tescoma na Slovensku konkuruje ďalším spoločnostiam zameraným na predaj riadu a kuchynských výrobkov ako sú napríklad Shevimpex, Profikuchar, Kinekus a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti TESCOMA
Open

Spoločnosť Tescoma ponúka svojim zákazníkom širokú škálu výrobkov za veľmi výhodné ceny. Riad spoločnosti Tescoma je uznávaný pre svoju kvalitu a medzinárodnú prestíž a získal niekoľko medzinárodných ocenení za svoj prepracovaný dizajn. Zákazníci si môžu kúpiť výrobky Tescoma v internetovom obchode a dostať ich domov. Tescoma ponúka aj službu telefonického predaja. Spoločnosť ponúka exkluzívny zákaznícky servis a na všetky svoje výrobky poskytuje výrobnú záruku.

Zľavy, ktoré poskytuje TESCOMA
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Tescoma na Slovensku pripravila. Najlepšie navrhnuté a najkvalitnejšie kuchynské potreby, tie nájdete v Tescoma. Pozrite sa na Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám Tescoma ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.tescoma.sk/

REKLAMA