logo
homeIcon
  1. separatorOstatné
  2. separatorTESCOMA
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti TESCOMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Tescoma je česká sieť predajní zameraná na predaj potrieb a domácich potrieb. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Zlíne v Českej republike, Tescoma pôsobí aj na Slovensku, kde má spoločnosť bohaté skúsenosti a dobré meno.

Často kladené otázky o TESCOMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti TESCOMA?

Ušetriť peniaze v Tescoma je možné využitím ponúk a akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode spoločnosti Tescoma sa nachádza sekcia "Špeciálne ponuky", kde zákazníci nájdu veľký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Prihlásením sa k odberu noviniek alebo sledovaním spoločnosti Tescoma na sociálnych sieťach je možné získať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Zľavy, ktoré poskytuje TESCOMA

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Tescoma na Slovensku pripravila. Najlepšie navrhnuté a najkvalitnejšie kuchynské potreby, tie nájdete v Tescoma. Pozrite sa na Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám Tescoma ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.tescoma.sk/

Príbeh spoločnosti TESCOMA: o spoločnosti TESCOMA?

História spoločnosti Tescoma sa začala písať v roku 1992 založením spoločnosti a otvorením prvej dielne v malej prenajatej garáži v meste Zlín. Spoločnosť začala vyrábať riad, ktorý si rýchlo získal obľubu medzi spotrebiteľmi. V nasledujúcich desaťročiach prešla spoločnosť silným procesom expanzie a svojimi výrobkami oslovila veľké množstvo krajín po celom svete.

Na Slovensku Tescoma zakotvila koncom 90. rokov a odvtedy sa stala prestížnou značkou na slovenskom trhu. V súčasnosti Tescoma predáva svoje výrobky na Slovensku prostredníctvom siete oficiálnych predajní a nezávislých distribútorov.

Aké značky nájdem v spoločnosti TESCOMA?

Spoločnosť Tescoma je výrobcom kuchynského náradia a kuchynských potrieb, a preto predáva výrobky pod vlastnou značkou.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti TESCOMA

Tescoma na Slovensku konkuruje ďalším spoločnostiam zameraným na predaj riadu a kuchynských výrobkov ako sú napríklad Shevimpex, Profikuchar, Kinekus a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti TESCOMA

Spoločnosť Tescoma ponúka svojim zákazníkom širokú škálu výrobkov za veľmi výhodné ceny. Riad spoločnosti Tescoma je uznávaný pre svoju kvalitu a medzinárodnú prestíž a získal niekoľko medzinárodných ocenení za svoj prepracovaný dizajn. Zákazníci si môžu kúpiť výrobky Tescoma v internetovom obchode a dostať ich domov. Tescoma ponúka aj službu telefonického predaja. Spoločnosť ponúka exkluzívny zákaznícky servis a na všetky svoje výrobky poskytuje výrobnú záruku.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.