logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorPOTRAVINY KORUNA
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti POTRAVINY KORUNA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Potraviny KORUNA je slovenská sieť supermarketov, ktorá sa špecializuje na zľavy a akcie. S viac ako 11 predajňami po celej krajine a stovkami miestnych zamestnancov je Potraviny KORUNA jednou z najlepších možností pre tých, ktorí hľadajú kvalitné značky a nízke ceny.

Často kladené otázky o POTRAVINY KORUNA

Príbeh spoločnosti POTRAVINY KORUNA: o spoločnosti POTRAVINY KORUNA?
close

Spoločnosť Potraviny KORUNA vznikla v roku 1998 s cieľom poskytnúť alternatívu k veľkým obchodným reťazcom. Ich obchodný model je založený na ponuke nízkych cien a širokého výberu značiek a kategórií. Spoločnosť je súčasťou skupiny, ktorá vlastní aj spoločnosti Libex, MEC3 Ice Cream a Predmier Bakery.

V priebehu rokov spoločnosť expandovala do všetkých väčších metropolitných oblastí v krajine vrátane mnohých štvrtí v Bratislave. Vytvorila strategickú sieť predajní a skladov, ktoré spoločne zabezpečujú prijateľné ceny takmer každého ponúkaného tovaru.

S 15-ročnými skúsenosťami na trhu Potraviny KORUNA zamestnávajú viac ako 450 ľudí a majú viac ako 27 tisíc zákazníkov s kartou po celej krajine.

Aké značky nájdem v spoločnosti POTRAVINY KORUNA?
close

Potraviny KORUNA ponúka mnoho značiek. Medzi nimi môžete nájsť Aloe Vera, Bambino, ENSA, Banány, Borovička, Borth Carpathia, Bostavan Gold, Venezia, Loyd, 7 Days, Deli, Figaro, Hubert Club, Jojo, Kofila, Mixle Pixle, Majka a mnoho ďalších značiek.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti POTRAVINY KORUNA?
close

V Potraviny KORUNA môžete ušetriť mnohými spôsobmi. Môžete si predplatiť leták pre týždenné úspory, zaregistrovať sa na webovej stránke pre exkluzívne zľavy a prečítať si všetko o ich dodacích podmienkach.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti POTRAVINY KORUNA
close

Potraviny KORUNA konkurujú miestnym a medzinárodným značkám. Ich konkurentmi sú Billa, CBA, Coop Jednota, Delia, Fresh, Kraj, Lidl, Tesco, Kaufland, Metro, Bauhaus, Asko, Obi, Merkury, Kinekus a Sconto.

Exkluzívne výhody spoločnosti POTRAVINY KORUNA
close

Najlepší spôsob, ako získať exkluzívne výhody v Potraviny KORUNA, je stať sa zákazníkom. Môžete sa zaregistrovať priamo na ich webovej stránke a získať prístup k najlepším ponukám, akciám a zľavám ihneď po registrácii.

Zľavy, ktoré poskytuje POTRAVINY KORUNA
close

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry Potraviny KORUNA. Objavte aktuálne ponuky, ktoré pre vás tento obchod má, a zistite najlepšie zľavy v predajni Potraviny KORUNA vo vašom okolí. Získajte tie najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a zistite, čo vám táto obľúbená organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte tie najlepšie ponuky supermarketov, Potraviny KORUNA sú tým správnym miestom. Porovnajte si ceny medzi jednotlivými predajňami a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento obchodný reťazec hneď pripravil.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: http://www.potravinykoruna.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.