REKLAMA

Týždenné ponuky POTRAVINY KORUNA

POTRAVINY KORUNA logo
Najnovšie ponuky  POTRAVINY KORUNAundefined
Najnovšie ponuky POTRAVINY KORUNAundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti POTRAVINY KORUNA

POTRAVINY KORUNA logo
Ponuka POTRAVINY KORUNA
Ponuka POTRAVINY KORUNA
18. 6. 2022 - 7. 7. 2022
Otvoriť leták
POTRAVINY KORUNA logo
Ponuka POTRAVINY KORUNA
Ponuka POTRAVINY KORUNA
4. 6. 2022 - 16. 6. 2022
Otvoriť leták
POTRAVINY KORUNA logo
Ponuka POTRAVINY KORUNA
Ponuka POTRAVINY KORUNA
21. 5. 2022 - 2. 6. 2022
Otvoriť leták
POTRAVINY KORUNA logo
Ponuka POTRAVINY KORUNA
Ponuka POTRAVINY KORUNA
7. 5. 2022 - 19. 5. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti POTRAVINY KORUNA

Potraviny KORUNA je slovenská sieť supermarketov, ktorá sa špecializuje na zľavy a akcie. S viac ako 11 predajňami po celej krajine a stovkami miestnych zamestnancov je Potraviny KORUNA jednou z najlepších možností pre tých, ktorí hľadajú kvalitné značky a nízke ceny.

Príbeh spoločnosti POTRAVINY KORUNA: o spoločnosti POTRAVINY KORUNA?

Spoločnosť Potraviny KORUNA vznikla v roku 1998 s cieľom poskytnúť alternatívu k veľkým obchodným reťazcom. Ich obchodný model je založený na ponuke nízkych cien a širokého výberu značiek a kategórií. Spoločnosť je súčasťou skupiny, ktorá vlastní aj spoločnosti Libex, MEC3 Ice Cream a Predmier Bakery. V priebehu rokov spoločnosť expandovala do všetkých väčších metropolitných oblastí v krajine vrátane mnohých štvrtí v Bratislave. Vytvorila strategickú sieť predajní a skladov, ktoré spoločne zabezpečujú prijateľné ceny takmer každého ponúkaného tovaru. S 15-ročnými skúsenosťami na trhu Potraviny KORUNA zamestnávajú viac ako 450 ľudí a majú viac ako 27 tisíc zákazníkov s kartou po celej krajine.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti POTRAVINY KORUNA?

Potraviny KORUNA ponúkajú široký sortiment výrobkov, ako je čerstvé ovocie a zelenina, konzervované potraviny, varené jedlá, nealkoholické nápoje, pivo, víno, hovädzie mäso, hydina, vegánske a vegetariánske potraviny, pochutiny, biopotraviny, mrazené potraviny, chlieb a pečivo, lahôdky a hotové medoviny, ryby, morské plody, čistiace prostriedky a dezerty.

Aké značky nájdem v spoločnosti POTRAVINY KORUNA?

Potraviny KORUNA ponúka mnoho značiek. Medzi nimi môžete nájsť Aloe Vera, Bambino, ENSA, Banány, Borovička, Borth Carpathia, Bostavan Gold, Venezia, Loyd, 7 Days, Deli, Figaro, Hubert Club, Jojo, Kofila, Mixle Pixle, Majka a mnoho ďalších značiek.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti POTRAVINY KORUNA?

V Potravinách KORUNA môžete ušetriť mnohými spôsobmi. Môžete si predplatiť leták pre týždenné úspory, zaregistrovať sa na webovej stránke pre exkluzívne zľavy a prečítať si všetko o ich dodacích podmienkach.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti POTRAVINY KORUNA

Potraviny KORUNA konkurujú miestnym a medzinárodným značkám. Ich konkurentmi sú Billa, CBA, Coop Jednota, Delia, Fresh, Kraj, Lidl, Tesco, Kaufland, Metro, Bauhaus, Asko, Obi, Merkury, Kinekus a Sconto.

Exkluzívne výhody spoločnosti POTRAVINY KORUNA

Najlepší spôsob, ako získať exkluzívne výhody v Potravinách KORUNA, je stať sa zákazníkom. Môžete sa zaregistrovať priamo na ich webovej stránke a získať prístup k najlepším ponukám, akciám a zľavám ihneď po registrácii.

Zľavy, ktoré poskytuje POTRAVINY KORUNA

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry Potraviny KORUNA. Objavte aktuálne ponuky, ktoré pre vás tento obchod má, a zistite najlepšie zľavy v predajni Potraviny KORUNA vo vašom okolí. Získajte tie najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a zistite, čo vám táto obľúbená organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte tie najlepšie ponuky supermarketov, Potraviny KORUNA sú tým správnym miestom. Porovnajte si ceny medzi jednotlivými predajňami a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento obchodný reťazec hneď pripravil.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: http://www.potravinykoruna.sk/