logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti MAKRO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti MAKRO

Makro je slovenská sieť predajní zameraná na predaj riadu, kuchynského riadu a domácich potrieb. Značka má dlhú históriu na slovenskom trhu a je prítomná aj v Českej republike. Firmu si netreba zamieňať s nemeckým veľkoobchodníkom Makro.

Často kladené otázky o MAKRO

Príbeh spoločnosti MAKRO: o spoločnosti MAKRO?
close

História spoločnosti Makro sa začala písať v roku 1992 založením spoločnosti na Slovensku. Od svojich počiatkov je jej cieľom ponúkať svojim zákazníkom široký sortiment produktov pre domácnosť za veľmi výhodné ceny.

V nasledujúcich desaťročiach po svojom založení spoločnosť prešla silným procesom expanzie otvorením veľkého počtu predajní po celom Slovensku. Po rokoch vstúpila na český trh. V súčasnosti Makro na Slovensku pôsobí s dvomi veľkými predajňami, jednou v Bratislave a druhou v Trnave.

Aké značky nájdem v spoločnosti MAKRO?
close

Makro predáva produkty vlastných značiek a renomovaných značiek ako Belis, Swarovski, Gastro a iné.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti MAKRO?
close

V Makre môžete uštetriť vďaka ponukám a akciam zverejnených na ich oficiálnych stránkach. Makro vydáva každý týždeň letáky a katalógy, kde si zákazníci nájdu svoje nové akcie. V internetovom obchode Makro sú vždy akcie, ktoré môžete využiť. Prihlásením sa na odber noviniek budete neustále informovaní o najnovších akciách a zľavách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MAKRO
close

Makro na Slovensku konkuruje ďalším reťazcom predajní zameraných na predaj domácich produktov ako Alza, Kompass, Super Diskont a pod.

Exkluzívne výhody spoločnosti MAKRO
close

Makro ponúka svojim zákazníkom širokú škálu produktov za veľmi výhodné ceny. Zákazníci môžu navyše nakupovať aj cez internet a nechať si objednávku doručiť až domov. Makroumožňuje rôzne spôsoby platieb a pre svojich zákazníkov má vždy k dispozícií špeciálne ponuky. Na oficiálnej stránke spoločnosti Makro nájdete aj blog, kde zákazníci nájdu tipy, ako nakupovať kvalitný kuchynský riad a iné výrobky do domácnosti. Spoločnosť má exkluzívny zákaznícky servis.

Zľavy, ktoré poskytuje MAKRO
close

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré vám Makro na Slovensku ponúka. Všetko, čo hľadáte pre svoju kuchyňu a domov, nájdete v Makro za tú najlepšiu cenu. Pozrite si Ponuky 365 a šetrite peniaze s Makroešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: http://www.makro.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.