REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti MAKRO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti MAKRO

Makro je slovenská sieť predajní zameraná na predaj riadu, kuchynského riadu a domácich potrieb. Značka má dlhú históriu na slovenskom trhu a je prítomná aj v Českej republike. Firmu si netreba zamieňať s nemeckým veľkoobchodníkom Makro.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti MAKRO?

V Makrosi zákazníci nájdu široký sortiment produktov ako sú kuchynské potreby, hrnce, panvice, panvice, čajníky, varné kanvice, formičky, riady, valčeky, taniere, dosky, misky, formy na chlieb, poháre na nápoje, súpravy na koreniny, stojany na obrúsky, príbory, šálky, podnosy, záhradné potreby, tašky, športové potreby, termonauty, truhlice, kanistre, košíky, náradie, nábytok a oveľa viac.

Bude mať MAKRO ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o MAKRO

Príbeh spoločnosti MAKRO: o spoločnosti MAKRO?
Open

História spoločnosti Makro sa začala písať v roku 1992 založením spoločnosti na Slovensku. Od svojich počiatkov je jej cieľom ponúkať svojim zákazníkom široký sortiment produktov pre domácnosť za veľmi výhodné ceny.

V nasledujúcich desaťročiach po svojom založení spoločnosť prešla silným procesom expanzie otvorením veľkého počtu predajní po celom Slovensku. Po rokoch vstúpila na český trh. V súčasnosti Makro na Slovensku pôsobí s dvomi veľkými predajňami, jednou v Bratislave a druhou v Trnave.

Aké značky nájdem v spoločnosti MAKRO?
Open

Makro predáva produkty vlastných značiek a renomovaných značiek ako Belis, Swarovski, Gastro a iné.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti MAKRO?
Open

V Makre môžete uštetriť vďaka ponukám a akciam zverejnených na ich oficiálnych stránkach. Makro vydáva každý týždeň letáky a katalógy, kde si zákazníci nájdu svoje nové akcie. V internetovom obchode Makro sú vždy akcie, ktoré môžete využiť. Prihlásením sa na odber noviniek budete neustále informovaní o najnovších akciách a zľavách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MAKRO
Open

Makro na Slovensku konkuruje ďalším reťazcom predajní zameraných na predaj domácich produktov ako Alza, Kompass, Super Diskont a pod.

Exkluzívne výhody spoločnosti MAKRO
Open

Makro ponúka svojim zákazníkom širokú škálu produktov za veľmi výhodné ceny. Zákazníci môžu navyše nakupovať aj cez internet a nechať si objednávku doručiť až domov. Makroumožňuje rôzne spôsoby platieb a pre svojich zákazníkov má vždy k dispozícií špeciálne ponuky. Na oficiálnej stránke spoločnosti Makro nájdete aj blog, kde zákazníci nájdu tipy, ako nakupovať kvalitný kuchynský riad a iné výrobky do domácnosti. Spoločnosť má exkluzívny zákaznícky servis.

Zľavy, ktoré poskytuje MAKRO
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré vám Makro na Slovensku ponúka. Všetko, čo hľadáte pre svoju kuchyňu a domov, nájdete v Makro za tú najlepšiu cenu. Pozrite si Ponuky 365 a šetrite peniaze s Makroešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: http://www.makro.sk/

REKLAMA
REKLAMA