homeIcon
  1. separatorOstatné
  2. separatorHEJ.SK
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti HEJ.SK

REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti HEJ.SK

Hej.sk je slovenský predajca elektroniky.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti HEJ.SK?

Hej. sk predáva široký sortiment elektronických výrobkov, práčky, sušičky bielizne, chladničky, stojany na víno, ohrievače vody, umývačky riadu, mikrovlnné rúry, kávovary, vysávače, žehličky, rýchlovarné kanvice, sušiče vlasov, kulmy, elektrické zubné kefky, masážne prístroje, kuchynské roboty, mixéry, odšťavovače, mlynčeky na mäso, elektrické krájače, sušičky ovocia, hriankovače, vaflovače, čističky vzduchu, zastrihávače fúzov, strojčeky na vlasy, audio systémy, soundbary, slúchadlá, prenosné reproduktory, rádiá, MP3 prehrávače, televízory, Blu-ray a DVD prehrávače, notebooky, PC počítače, tablety, herné konzoly, tlačiarne, skenery, routery, IP kamery, digitálne fotoaparáty, objektívy, nositeľné zariadenia, atramentové kazety, tonery, externé batérie, vŕtačky, píly, kompresory, fúkače lístia, šijacie stroje, čističe okien, tlakové hrnce, hoverboardy, segwaty, elektrické bicykle, čelovky, matrace, stolové hry, drony, vzdelávacie hračky a detské opatrovateľky.

Bude mať HEJ.SK ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o HEJ.SK

Príbeh spoločnosti HEJ.SK: o spoločnosti HEJ.SK?
Open

Hej.sk je jedným z najstarších slovenských internetových obchodov a je súčasťou skupiny HP Tronic Zlín. Spoločnosť ponúka kvalitné výrobky za nízke ceny a viaceré súvisiace a popredajné služby. V Hej.sk je k dispozícii odborný personál, ktorý zákazníkovi odpovie na otázky a poradí. Kvalita spoločnosti a dlhodobo vysoký štandard starostlivosti o zákazníka sú certifikované Slovenskou asociáciou pre elektronický obchod.

Aké značky nájdem v spoločnosti HEJ.SK?
Open

Na Hej.sk nájdete všetku elektroniku najlepších značiek ako Electrolux, Amica, Whirlpool, Bosch, Samsung, Siemens, Tesla, Rowenta, DeLonghi, Philips, Panasonic, Hyundai, JBL, Canon, MSI, Apple, LG, Acer, Asus, Dell, Fujifilm, GoPro, Huawei, Xiaomi, Alcatel, Krups, Lenovo, Microsoft, Toshiba, Hoover, Leifheit, Kärcher, GoGEN, Babymoov, Nintendo, Sony, Stanley a TCL.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti HEJ.SK?
Open

Prejdite na webový obchod Hej.sk a dozviete sa o ich časovo obmedzených ponukách. Prihláste sa na odber noviniek Hej.sk a buďte informovaní o ich najnovších prírastkoch. Ušetrite peniaze vďaka ich sekciám Bazár.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti HEJ.SK
Open

Hlavnými konkurentmi Hej.sk sú podobné webové elektronické spoločnosti ako ETA, Nay, BVC, Andrea Shop, Opal Multimedia, ASBIS, Domoss, MobilNET a Agem Computers.

Exkluzívne výhody spoločnosti HEJ.SK
Open

Pripojte sa k VIP programu Hej.sk a získajte špeciálne výhody, exkluzívne zľavy a jedinečné odmeny. Pri platbe použite svoj preukaz ISIC, ITIC alebo Euro<26 a získajte študentskú zľavu.

Hej.sk ponúka doručenie tovaru do 24 hodín od nákupu.

Zľavy, ktoré poskytuje HEJ.SK
Open

Ponuky 365. má všetky najlepšie zľavy a katalógy preHej.sk Nájdite najnovšie výpredaje v Hej.sk vo vašom okolí. Nezmeškajte žiadnu z neuveriteľných akcií Hej.sk s Ponuky 365.. Sledujte najnovšie Hej.sk kupóny, časovo obmedzené akcie a promo kódy s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.hej.sk/

REKLAMA
REKLAMA