logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorGATE
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti GATE

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Gate je slovenská sieť predajní zameraná na predaj dámskeho, pánskeho a detského oblečenia a módnych doplnkov. Gatemá na trhu dlhoročnú históriu a na Slovensku pôsobí prostredníctvom širokej siete predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Často kladené otázky o GATE

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti GATE?

Ušetriť peniaze so spoločnosťou Gate je veľmi jednoduché, ak využijete ponuky a propagačné akcie zverejnené na jej oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode Gate nájdu zákazníci veľký výber produktov so zľavami až do 70 %. Gate zároveň často uvádza sezónne zľavy. Na druhej strane, s vernostnou kartou Gatecard môžu zákazníci využívať skvelé výhody a ušetriť peniaze pri každom nákupe}.

Zľavy, ktoré poskytuje GATE

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a propagačné akcie, ktoré pre vás Gate na Slovensku má. Pokiaľ ide o módu, v Gate nájdete najmodernejšie oblečenie a doplnky. Pozrite si Ponuky 365 a objavte svet Gate.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://gate.shop/

Príbeh spoločnosti GATE: o spoločnosti GATE?

História spoločnosti Gatesiaha do roku 2004, kedy bola založená na Slovensku. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Ružomberku a od začiatku bolo cieľom spoločnosti ponúkať svojim zákazníkom kvalitné oblečenie za veľmi výhodné ceny. V priebehu rokov sa spoločnosť Gate stala uznávanou značkou medzi spotrebiteľmi a dnes je vedúcou značkou v segmente odevov na Slovensku.

V súčasnosti pôsobí spoločnosť Gate na Slovensku prostredníctvom viac ako 30 predajní strategicky rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny. Mimo toho má veľký outlet, kde zákazníci nájdu ich výrobky za zvýhodnené ceny.

Aké značky nájdem v spoločnosti GATE?

Spoločnosť Gate je výrobcom módneho oblečenia a doplnkov, a preto predáva výrobky pod vlastnou značkou.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti GATE

Gate na Slovensku konkuruje iným obchodným reťazcom, ako sú CCC, Takko, H&M, Orsay,Zalando, Rohlik, Glami a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti GATE

Gate ponúka svojim zákazníkom vysokokvalitné oblečenie podľa najnovších svetových módnych trendov a za veľmi výhodné ceny. Zákazníci si môžu zakúpiť výrobky v internetovom obchode a nechať si ich doručiť domov alebo si ich vyzdvihnúť v najbližšej predajni. S kartou Gatecard môžu zákazníci využívať dôležité výhody. Gate má exkluzívny zákaznícky servis.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.