logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti KON-RAD

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Kon-Rad je slovenská sieť supermarketov s dlhou históriou. Kon-Rad má veľké množstvo predajní v najväčších regiónoch Slovenska. Kon-Radsa špecializuje na predaj potravín.

Často kladené otázky o KON-RAD

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti KON-RAD?

Šetrenie v Kon-Rad je možné vďaka ich ponukám a akcií zverejnených na ich oficiálnych stránkach. Kon-Rad vydáva týždenné katalógy a letáky, kde zákazníci môžu nájsť skvelé ponuky. Prihlásením sa k odberu noviniek môžete byť informovaní o najnovších zľavách. Vďaka udržateľnému záväzku voči životnému prostrediu dostávajú zákazníci peniaze aj za vracanie prázdnych plastových fliaš v predajniach Kon-Rad.

Zľavy, ktoré poskytuje KON-RAD

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré má pre vás Kon-Rad na Slovensku. Najširší sortiment potravín nájdete v Kon-Rad. Pozrite sa na Ponuky 365 a začnite šetriť peniaze s Kon-Radom ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://supermarketkonrad.sk/

Príbeh spoločnosti KON-RAD: o spoločnosti KON-RAD?

História spoločnosti Kon-Rad sa začala písať v roku 1990 založením na Slovensku. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Bratislave-Ružinove. . Za prvé 3 roky svojej existencie spoločnosť doviezla viac ako 1000 kamiónov nealko nápojov Radlberger, na ktoré získala exkluzívny kontrakt v bývalom Československu.

V ďalších rokoch Kon-Rad pokračoval v expanzii na Slovensku. Portfólio produktov sa postupne rozširovalo a v súčasnosti má Kon-Rad v ponuke okolo 7 000 položiek potravinárskeho aj nepotravinárskeho tovaru.

V súčasnosti pôsobí Kon-Rad na Slovensku vďaka veľkému množstvu predajní v Bratislave a v iných lokalitách Slovenska.

Aké značky nájdem v spoločnosti KON-RAD?

Kon-Rad predáva produkty uznávaných značiek ako Pepsi, Coca-Cola, Minitky, Rajo, Bánovecký, Monte, Karicka, Hollandia, Tekov, Babicka, Apetit, M&M's, Vitto Vital, Rio Mare, Nescafé, Mistral, Popradská, Birell, Radegast, Pilsner Urquell a iné.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KON-RAD

Kon-Rad súťaží na Slovensku s inými supermarketmi ako Delia, Kraj, Lidl, Terno, Fresh a pod.

Exkluzívne výhody spoločnosti KON-RAD

Kon-Rad ponúka svojim zákazníkom široký sortiment potravinárskych produktov za veľmi výhodné ceny. Na rozdiel od svojich konkurentov sa Kon-Rad špecializuje na predaj potravín a je supermarketom s najširším sortimentom. Spoločnosť sa pevne zaviazala k environmentálnej udržateľnosti a spolupracuje na kampaniach na recykláciu odpadu. Kon-Rad má exkluzívny zákaznícky telefonicky a e-mailový servis. Kon-Rad dovoľuje rôzne spôsoby platby.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.