logo
homeIcon
  1. separatorOstatné
  2. separatorAUTO KELLY
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti AUTO KELLY

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Auto Kelly je česká spoločnosť špecializujúca sa na predaj autodielov a príslušenstva. V súčasnosti zamestnáva približne 27 000 ľudí vo viac ako 20 európskych krajinách so sieťou 1 100 pobočiek.

Často kladené otázky o AUTO KELLY

Príbeh spoločnosti AUTO KELLY: o spoločnosti AUTO KELLY?
close

Príbeh spoločnosti Auto Kelly sa začal pred viac ako 25 rokmi v Českej republike. Ide o obchodno-logistickú spoločnosť pôsobiacu na trhu s autodielmi od roku 1994. Spoločnosť Auto Kelly zastrešuje sieť viac ako 280 nezávislých autoservisov Auto Kelly a je členom spoločnosti LKQ Corporation, najväčšieho distribútora v Európe a Severnej Amerike. V súčasnosti sa spoločnosť Auto Kelly stala najväčším domácim dodávateľom náhradných dielov a príslušenstva pre auto-moto v regióne, pričom pôsobí aj na Slovensku a v Bulharsku.

Aké značky nájdem v spoločnosti AUTO KELLY?
close

Zákazníci spoločnosti Auto Kelly môžu v jej katalógu nájsť veľký výber špičkových značiek vrátane Bosch, Hankook, Exide, Starline, Varta, Optima a Era a mnohých ďalších.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti AUTO KELLY?
close

Zákazníci môžu v spoločnosti Auto Kelly ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Obchod ponúka viacero sezónnych akcií a výpredajov na svojej webovej stránke a vo svojich predajniach. Pozrite si ich aktuálne ponuky a získajte zľavu až 50 % na vybraný tovar.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti AUTO KELLY
close

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Auto Kelly patria podobné predajne ako Inter Cars Slovensko, AUTOPELA SLOVAKIA, ELIT, Primauto a Abys.

Exkluzívne výhody spoločnosti AUTO KELLY
close

Zákazníci Auto Kelly's môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Zákazníci sa môžu zaregistrovať a vytvoriť si vlastné konto My Garage na webovej stránke Auto Kelly. Vďaka kontu môžete získať prístup k službe, ktorá má potreby vášho vozidla neustále pod kontrolou: dostávať upozornenia, pohodlne komunikovať so servisom, objednať si servisnú prehliadku, získať zľavu až do výšky 20 %, ako aj mnoho ďalších vernostných výhod.

Zľavy, ktoré poskytuje AUTO KELLY
close

Najnovšie ponuky a propagačné akcie spoločnosti Auto Kelly nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Spoločnosť Auto Kelly je významným dovozcom a distribútorom náhradných dielov, autopríslušenstva a autopríslušenstva. Či už hľadáte novú sadu autoplášťov alebo autobatérií, Auto Kelly sa o vás postará. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od spoločnosti Auto Kelly pomocou služby Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.autokelly.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.