logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti DIEGO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Diego je maďarská franšíza zaoberajúca sa predajom podlahových krytín a bytového zariadenia.

Často kladené otázky o DIEGO

Príbeh spoločnosti DIEGO: o spoločnosti DIEGO?
close

Spoločnosť Diego bola založená v roku 1992, rýchlo sa rozrástla a v roku 1997 presťahovala svoje sídlo do mesta Dabas. Spoločnosť pokračovala v medzinárodnej expanzii, v roku 2004 dosiahla rumunský trh a v roku 2007 otvorila svoju prvú predajňu na Slovensku. Dnes franšízu Diego tvorí viac ako 160 predajní, ktoré prevádzkujú profesionáli pripravení poskytnúť svojim zákazníkom odborné poradenstvo.

Aké značky nájdem v spoločnosti DIEGO?
close

Všetky výrobky, ktoré spoločnosť Diego predáva, sú jej vlastných značiek. Filozofiou spoločnosti Diego je prinášať verejnosti kvalitné výrobky za prijateľnú cenu.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti DIEGO?
close

Navštívte internetový obchod Diego a dozviete sa o ich časovo obmedzených ponukách a sezónnych výpredajoch. Najnovšie prírastky nájdete v ich online katalógoch. Najlepšie zľavy získate v sekcii Diego's Outlet.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti DIEGO
close

Spoločnosť Diego konkuruje najmä podobným spoločnostiam, ako sú Ostrolucky, Exterio, Radovan, Tuli, Imperia Design, Koradoor, JFinterier a Halu.

Exkluzívne výhody spoločnosti DIEGO
close

Získajte bezplatne klubovú kartu Diego a využite množstvo výhod ktoré Diego ponúka, napríklad zľavy až do výšky 50 % na vybrané výrobky a 33 % zľavy na ich služby šitia kobercov, šitia záclon, prenájmu čistiacich prostriedkov a doručovania tovaru do domu.

Zľavy, ktoré poskytuje DIEGO
close

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry Diego. Objavte najnovšie ponuky, ktoré pre vás Diego má. Nájdite najlepšie zľavy v predajniach Diego vo vašom okolí. Ušetrite pri ďalšom nákupe laminátových podláh s Diego a Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://diego.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.