logo
homeIcon
  1. separatorKozmetika
  2. separatorBENU LEKÁREÑ
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti BENU LEKÁREÑ

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Benu Lekáreň je sieť predajní z Nemecka, ktorá patrí do skupiny PHOENIX a venuje sa predaju výrobkov pre zdravie vrátane zdravotníckeho, kozmetického a elektronického tovaru. Na Slovensku však túto firmu zastupuje spoločnosť PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. so sídlom v Bratislave.

Často kladené otázky o BENU LEKÁREÑ

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti BENU LEKÁREÑ?

V Benu Lekáreň môžete ušetriť, ak využijete všetky jej ponuky, akcie, veľké zľavy na vybrané produkty a program vernosti. Okrem toho ponúka službu bezplatného doručenia pri nákupe nad určitú cenu. Okrem toho vám odporúča prihlásiť sa na odber noviniek, aby ste získali exkluzívne výhody.

Zľavy, ktoré poskytuje BENU LEKÁREÑ

Ponuky 365 vám prináša najlepšie katalógy, zľavy a propagačné akcie zo všetkých vašich obľúbených obchodov.

Objavte úžasné spôsoby, ako ušetriť peniaze na potravinách, elektronike, nábytku, oblečení, náradí, záhradníckych produktoch, kozmetike, športovom oblečení, hračkách a mnohých ďalších. Máme jednu z najväčších zbierok katalógov od tých najlepších obchodov a značiek na Slovensku.

Ponuky 365 vám pomôže nájsť najlepšie dostupné ponuky, ktoré vám ušetria čas a peniaze. Nájdite najnovšie zľavy a príležitosti v obchodoch vo vašom okolí. Navštívte Ponuky 365 ešte dnes a objavte nové spôsoby, ako si užiť nakupovanie.

Príbeh spoločnosti BENU LEKÁREÑ: o spoločnosti BENU LEKÁREÑ?

Spoločnosť Benu Lekáreň bola založená v Nemecku. Od roku 2016 je však súčasťou medzinárodnej spoločnosti skupiny PHOENIX, ktorú na Slovensku zastupuje najväčší slovenský distribútor liekov: PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.

V súčasnosti je táto spoločnosť najväčšou sieťou lekární v kontinentálnej Európe. Hoci na Slovensku pôsobí prostredníctvom 165 predajní po celej krajine a prostredníctvom internetového obchodu.

Je BENU LEKÁREÑ momentálne otvorený?

Predajne Benu Lekáreň otvárajú svoje brány v podobných hodinách. Vo všeobecnosti tak robia od pondelka do nedele od 8.00 do 20.00 hod. Sú však aj také, ktoré zatvárajú skôr alebo neskôr a v nedeľu nepracujú. Všetko závisí od lokality.

Ako nakupovať produkty BENU LEKÁREÑ online

V Benu Lekáreň je možné nakupovať priamo v internetovom obchode a ušetriť peniaze využitím všetkých jeho zliav, ponúk a akcií. Taktiež poskytuje bezplatné doručovacie služby podľa báz a možnosť klikni a vyzdvihni si tovar v najbližšej predajni.

Aké značky nájdem v spoločnosti BENU LEKÁREÑ?

Benu Lekáreň obchoduje s množstvom značiek, ako sú Oral-B, Roche, Phillips, Addermis, Alfa, Allergika, Nanny, Allnature, Allskin, Eucerin, Alpecin, Wellion, Alpenkräuter, Altermed, Frontpro, Drontal, Aléeda a Amorolfin a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti BENU LEKÁREÑ

Medzi hlavných konkurentov Benu Lekáreň na Slovensku patria Dm Drogerie, 101 Drogerie, Fann Parfumérie a ďalší.

Koľko obchodov BENU LEKÁREÑ je v celej krajine?

Spoločnosť Benu Lekáreň má 165 predajní po celom Slovensku. Ak chcete nájsť tú, ktorá je vám najbližšie, navštívte stránku https://www.benulekaren.sk/lekarne.

Exkluzívne výhody spoločnosti BENU LEKÁREÑ

Najlepší spôsob, ako ušetriť peniaze v Benu Lekáreň, je vytvoriť si účet v internetovom obchode. Okrem toho sledovaním sociálnych sietí, prihlásením sa na odber noviniek a do programu vernosti môžete získať najnovšie novinky a ponuky.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.