REKLAMA

Týždenné ponuky ORION

Najnovšie ponuky ORION

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky od ORION

Ostatné značky Ostatné

HEJ.SK
HEJ.SK
AUTO KELLY
AUTO KELLY
TCHIBO
TCHIBO
TESCOMA
TESCOMA
MAKRO
MAKRO
TUPPERWARE
TUPPERWARE
HEJ.SK
HEJ.SK
AUTO KELLY
AUTO KELLY
TCHIBO
TCHIBO
TESCOMA
TESCOMA
MAKRO
MAKRO
TUPPERWARE
TUPPERWARE

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti ORION

Orion je jedným z popredných veľkoobchodníkov s domácimi potrebami na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť má širokú ponuku tovaru a kategórií od kuchynských doplnkov až po výrobky na starostlivosť o bielizeň, aby jej zákazníci našli všetko, čo potrebujú.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti ORION?

Spoločnosť Orion ponúka široký sortiment produktov. Nájdete tu pekáče, plechy, formy, poháre, viečka, úložné boxy, sušičky, koše na bielizeň, pohlcovače vlhkosti a zápachu, príbory, cukorničky, taniere, šálky, podnosy, podložky, nože, krájače, lúpače, krájače a mnoho ďalších položiek.

REKLAMA

Často kladené otázky o ORION

Príbeh spoločnosti ORION: o spoločnosti ORION?
Open

Spoločnosť Orion bola založená v roku 1992 v Litomyšli v okrese Nedošín. Myšlienkou podniku bolo vytvoriť lokálnu alternatívu, ktorá by konkurovala medzinárodným spoločnostiam pôsobiacim v oblasti domácnosti a hygieny a supermarketom a maloobchodným predajniam.

To, čo ich odlišovalo, bola kvalita výrobkov a ich úžasne nízke ceny, ako aj ponuky, výpredaje a zľavy, ktoré uľahčovali prístup k rozsiahlemu sortimentu výrobkov.

Časom sa spoločnosť rozšírila aj na Slovensko, kde vytvorila sieť predajní, skladov a vlastný online trh, kde mali zákazníci prístup k tisícom výrobkov z pohodlia domova.

Aké značky nájdem v spoločnosti ORION?
Open

Orion ponúka širokú škálu značiek v závislosti od kategórie, o ktorú máte záujem. Nájdete tu značky ako Morreti, Hobby Life, Bio Xeramic, Maxstar, Silinie a ďalšie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti ORION?
Open

Orion ponúka nízke ceny a široký výber výrobkov v predaji v závislosti od ročného obdobia. Akcie a výpredaje nájdete na ich webovej stránke. Prihláste sa na odber ich newslettera, aby ste získali čo najviac informácií o nakupovaní.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti ORION
Open

Orion konkuruje miestnym aj medzinárodným obchodom. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria Baumax, Hornbach, Bauhaus, Merkury Market, Obi a ďalšie miestne obchody s domácimi potrebami a domácimi spotrebičmi.

Exkluzívne výhody spoločnosti ORION
Open

Môžete sa prihlásiť k odberu noviniek Orion a získať zľavy na nákupy online a v obchode alebo si vytvoriť účet a získať prístup k niektorým exkluzívnym online ponukám. Môžete si tiež prezrieť sekciu Orion Tweaks na ich webovej stránke a zistiť, čo je práve v predaji.

Zľavy, ktoré poskytuje ORION
Open

Ponuky 365 vám prináša najlepšie Orion zľavy a brožúry. Objavte aktuálne ponuky, ktoré pre vás tento obchod má, a zistite, aké najlepšie zľavy ponúka Orion vo vašom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a zistite, čo vám táto obľúbená organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte kvalitné domáce potreby, Orion je to pravé miesto. Porovnajte si ceny medzi jednotlivými predajňami a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento obchodný reťazec hneď pripravil.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://orion.co.at/de/

REKLAMA