logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti ORION

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Orion je jedným z popredných veľkoobchodníkov s domácimi potrebami na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť má širokú ponuku tovaru a kategórií od kuchynských doplnkov až po výrobky na starostlivosť o bielizeň, aby jej zákazníci našli všetko, čo potrebujú.

Často kladené otázky o ORION

Príbeh spoločnosti ORION: o spoločnosti ORION?
close

Spoločnosť Orion bola založená v roku 1992 v Litomyšli v okrese Nedošín. Myšlienkou podniku bolo vytvoriť lokálnu alternatívu, ktorá by konkurovala medzinárodným spoločnostiam pôsobiacim v oblasti domácnosti a hygieny a supermarketom a maloobchodným predajniam.

To, čo ich odlišovalo, bola kvalita výrobkov a ich úžasne nízke ceny, ako aj ponuky, výpredaje a zľavy, ktoré uľahčovali prístup k rozsiahlemu sortimentu výrobkov.

Časom sa spoločnosť rozšírila aj na Slovensko, kde vytvorila sieť predajní, skladov a vlastný online trh, kde mali zákazníci prístup k tisícom výrobkov z pohodlia domova.

Aké značky nájdem v spoločnosti ORION?
close

Orion ponúka širokú škálu značiek v závislosti od kategórie, o ktorú máte záujem. Nájdete tu značky ako Morreti, Hobby Life, Bio Xeramic, Maxstar, Silinie a ďalšie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti ORION?
close

Orion ponúka nízke ceny a široký výber výrobkov v predaji v závislosti od ročného obdobia. Akcie a výpredaje nájdete na ich webovej stránke. Prihláste sa na odber ich newslettera, aby ste získali čo najviac informácií o nakupovaní.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti ORION
close

Orion konkuruje miestnym aj medzinárodným obchodom. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria Baumax, Hornbach, Bauhaus, Merkury Market, Obi a ďalšie miestne obchody s domácimi potrebami a domácimi spotrebičmi.

Exkluzívne výhody spoločnosti ORION
close

Môžete sa prihlásiť k odberu noviniek Orion a získať zľavy na nákupy online a v obchode alebo si vytvoriť účet a získať prístup k niektorým exkluzívnym online ponukám. Môžete si tiež prezrieť sekciu Orion Tweaks na ich webovej stránke a zistiť, čo je práve v predaji.

Zľavy, ktoré poskytuje ORION
close

Ponuky 365 vám prináša najlepšie Orion zľavy a brožúry. Objavte aktuálne ponuky, ktoré pre vás tento obchod má, a zistite, aké najlepšie zľavy ponúka Orion vo vašom okolí. Získajte najlepšie ponuky práve teraz s Ponuky 365 a zistite, čo vám táto obľúbená organizácia môže ponúknuť. Ak hľadáte kvalitné domáce potreby, Orion je to pravé miesto. Porovnajte si ceny medzi jednotlivými predajňami a využite všetky akcie, ktoré pre vás tento obchodný reťazec hneď pripravil.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://orion.co.at/de/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.