logo

Najnovšie ponuky spoločnosti SINTRA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Sintra je slovenská spoločnosť zameraná na dovoz, vývoz a distribúciu potravín a poľnohospodárskych výrobkov. Sintramá viac ako tri desaťročia skúseností na slovenskom trhu, je uznávanou značkou v krajine a je dodávateľom výrobkov pre veľké distribučné spoločnosti v krajine. Prevádzkuje aj vlastnú sieť supermarketov Sintra.

Často kladené otázky o SINTRA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti SINTRA?

Ušetriť peniaze v Sintre je možné využitím ponúk a akcií zverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. Okrem toho zákazníci vždy nájdu akcie v každej predajni. Sintra vydáva katalógy a brožúry s aktualizovanými ponukami a akciami. Prihlásením sa k odberu noviniek je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Zľavy, ktoré poskytuje SINTRA

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Sintrana Slovensku má. Najširší sortiment potravinárskych výrobkov nájdete v Sintre. Pozrite sa na Ponuky 365 a začnite šetriť so Sintrou ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: http://www.sintra.sk/

Príbeh spoločnosti SINTRA: o spoločnosti SINTRA?

História spoločnosti Sintra sa začala písať v roku 1990 založením spoločnosti v Bratislave na Slovensku. Od svojho začiatku sa spoločnosť Sintra zameriavala na dovoz, vývoz a distribúciu najmä potravinárskych výrobkov. V posledných rokoch sa spoločnosť Sintra pustila aj do predaja iných výrobkov, napríklad športových potrieb.

Spoločnosť Sintra vznikla z potreby dovážať výrobky zo surovín, ktoré sa na Slovensku nenachádzali alebo sa v krajine nevyrábali.

Okrem dodávania výrobkov iným maloobchodným distribučným spoločnostiam má Sintra vlastnú sieť supermarketov. V súčasnosti Sintra pôsobí na Slovensku s takmer 30 predajňami rozmiestnenými v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti SINTRA?

Sintra predáva výrobky pod vlastnou značkou CBA, ako aj výrobky uznávaných značiek, ako sú Tauris, Ryba, Frizanto, Rajo, Trvanlivá, Dona, Verbena, Salvator, Baldovská, Budis, Rajec, Hubert, Tatratea, Borec, Nicolaus, Birell, Mistral, Popradská, DayUp a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SINTRA

Sintra na Slovensku konkuruje iným reťazcom supermarketov, ako sú napríklad Billa, Coop Jednota, Delia, Fresh, Kraj, Lidl a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti SINTRA

Sintraponúka svojim zákazníkom široký sortiment výrobkov za veľmi výhodné ceny. Sintrapredáva aj vlastné značkové výrobky so stovkami kvalitných referencií. Sintramá exkluzívny zákaznícky servis prostredníctvom telefónu a e-mailu.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v SINTRA

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v SINTRA

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Supermarkety? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 14 Supermarkety obchodov v Slovakia vrátane SINTRA a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.