REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti SINTRA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti SINTRA

Sintra je slovenská spoločnosť zameraná na dovoz, vývoz a distribúciu potravín a poľnohospodárskych výrobkov. Sintramá viac ako tri desaťročia skúseností na slovenskom trhu, je uznávanou značkou v krajine a je dodávateľom výrobkov pre veľké distribučné spoločnosti v krajine. Prevádzkuje aj vlastnú sieť supermarketov Sintra.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti SINTRA?

V predajniach Sintra môžu zákazníci nájsť široký sortiment potravín, ako sú ovocie a zelenina, mäso, hydina a ryby, sladkosti, chlieb a pečivo, rybie konzervy, konzervované potraviny, koreniny, cestoviny, olivy, sterilizovaná zelenina, oleje, mliečne výrobky, koreniny, orechy a semená, sušené ovocie a mnoho ďalšieho.

Bude mať SINTRA ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o SINTRA

Príbeh spoločnosti SINTRA: o spoločnosti SINTRA?
Open

História spoločnosti Sintra sa začala písať v roku 1990 založením spoločnosti v Bratislave na Slovensku. Od svojho začiatku sa spoločnosť Sintra zameriavala na dovoz, vývoz a distribúciu najmä potravinárskych výrobkov. V posledných rokoch sa spoločnosť Sintra pustila aj do predaja iných výrobkov, napríklad športových potrieb.

Spoločnosť Sintra vznikla z potreby dovážať výrobky zo surovín, ktoré sa na Slovensku nenachádzali alebo sa v krajine nevyrábali.

Okrem dodávania výrobkov iným maloobchodným distribučným spoločnostiam má Sintra vlastnú sieť supermarketov. V súčasnosti Sintra pôsobí na Slovensku s takmer 30 predajňami rozmiestnenými v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti SINTRA?
Open

Sintra predáva výrobky pod vlastnou značkou CBA, ako aj výrobky uznávaných značiek, ako sú Tauris, Ryba, Frizanto, Rajo, Trvanlivá, Dona, Verbena, Salvator, Baldovská, Budis, Rajec, Hubert, Tatratea, Borec, Nicolaus, Birell, Mistral, Popradská, DayUp a ďalšie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti SINTRA?
Open

Ušetriť peniaze v Sintre je možné využitím ponúk a akcií zverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. Okrem toho zákazníci vždy nájdu akcie v každej predajni. Sintra vydáva katalógy a brožúry s aktualizovanými ponukami a akciami. Prihlásením sa k odberu noviniek je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SINTRA
Open

Sintra na Slovensku konkuruje iným reťazcom supermarketov, ako sú napríklad Billa, Coop Jednota, Delia, Fresh, Kraj, Lidl a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti SINTRA
Open

Sintraponúka svojim zákazníkom široký sortiment výrobkov za veľmi výhodné ceny. Sintrapredáva aj vlastné značkové výrobky so stovkami kvalitných referencií. Sintramá exkluzívny zákaznícky servis prostredníctvom telefónu a e-mailu.

Zľavy, ktoré poskytuje SINTRA
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Sintrana Slovensku má. Najširší sortiment potravinárskych výrobkov nájdete v Sintre. Pozrite sa na Ponuky 365 a začnite šetriť so Sintrou ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: http://www.sintra.sk/

REKLAMA
REKLAMA