logo
homeIcon
  1. separatorKozmetika
  2. separatorDM DROGERIE
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti DM DROGERIE

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Dm Drogerie je nemecká sieť maloobchodných predajní so sídlom v Karlsruhe, ktorá ponúka veľký výber kozmetiky, zdravotníckych potrieb, výrobkov pre domácnosť a zdravých potravín a nápojov. Spoločnosť má viac ako 4 000 predajní, z ktorých sa viac ako 150 nachádza na Slovensku.

Často kladené otázky o DM DROGERIE

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti DM DROGERIE?

V Dm Drogerie môžete ušetriť peniaze využitím všetkých jej akcií, veľkých ponúk a zliav. Okrem toho akceptuje rôzne spôsoby platby a pri nákupe nad určitú cenu poskytuje doručenie zdarma. Okrem toho spoločnosť navrhuje, aby ste sa prihlásili k odberu noviniek a získali exkluzívne výhody.

Zľavy, ktoré poskytuje DM DROGERIE

Ponuky 365 vám prináša najlepšie katalógy, zľavy a propagačné akcie zo všetkých vašich obľúbených obchodov.

Objavte úžasné spôsoby, ako ušetriť peniaze na potravinách, elektronike, nábytku, oblečení, náradí, záhradníckych produktoch, kozmetike, športovom oblečení, hračkách a mnohých ďalších. Máme jednu z najväčších zbierok katalógov od tých najlepších obchodov a značiek na Slovensku.

Ponuky 365 vám pomôže nájsť najlepšie dostupné ponuky, ktoré vám ušetria čas a peniaze. Nájdite najnovšie zľavy a príležitosti v obchodoch vo vašom okolí. Navštívte Ponuky 365 ešte dnes a objavte nové spôsoby, ako si užiť nakupovanie.

Príbeh spoločnosti DM DROGERIE: o spoločnosti DM DROGERIE?

Spoločnosť Dm Drogerie bola založená v roku 1973, keď otvorila svoju prvú predajňu v nemeckom Karlsruhe. Prvú predajňu na Slovensku však otvorila až v roku 1995 v Bratislave, kde má aj svoje sídlo.

V priebehu rokov sa spoločnosť stala jednou z najväčších spoločností v strednej a východnej Európe, ktorá sa venuje predaju výrobkov pre zdravie. V súčasnosti Dm Drogerie pôsobí na Slovensku prostredníctvom viac ako 150 predajní a internetového obchodu.

Je DM DROGERIE momentálne otvorený?

Predajne Dm Drogerie otvárajú svoje brány v rôznych hodinách. Spoločnosť však ponúka kontaktnú linku, na ktorej sa jej zákazníci môžu dohovoriť od pondelka do piatku od 8.00 do 17.00 hod.

Ako nakupovať produkty DM DROGERIE online

V Dm Drogerie je možné nakupovať priamo v internetovom obchode a ušetriť peniaze využitím všetkých jeho ponúk a zliav. Okrem toho má dopravu zadarmo a možnosť kliknutia a expresného vyzdvihnutia vo vybranej predajni.

Aké značky nájdem v spoločnosti DM DROGERIE?

Dm Drogerie obchoduje s vlastnými značkami, ako sú dm, Alverde, babylove, Balea, Denk mit, Bio, Donto dent, ebelin, Jessa, Paradies, Profissimo, Sportness a ďalšie. Okrem toho zahŕňa aj ďalšie značky, ako sú essie, Nivea, Garnier, L'Oréal, Maybelline, Oral-B a NYX a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti DM DROGERIE

Medzi hlavných konkurentov Dm Drogerie na Slovensku patria 101 Drogerie, Benu Lekáreň, Fann Parfumérie a ďalší.

Koľko obchodov DM DROGERIE je v celej krajine?

Dm Drogerie má na Slovensku viac ako 150 predajní. Ak chcete vedieť viac informácií o prevádzkach, navštívte jej webovú stránku.

Exkluzívne výhody spoločnosti DM DROGERIE

Najlepší spôsob, ako ušetriť v Dm Drogerie, je vytvoriť si účet v internetovom obchode a stiahnuť si aplikáciu. Okrem toho sa sledovaním sociálnych sietí môžete informovať o najnovších novinkách a ponukách.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.