logo

Najnovšie ponuky spoločnosti MAKRO

REKLAMA
REKLAMA

Ostatné ponuky spoločnosti Ostatné

REKLAMA

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti MAKRO?

V Makrosi zákazníci nájdu široký sortiment produktov ako sú kuchynské potreby, hrnce, panvice, panvice, čajníky, varné kanvice, formičky, riady, valčeky, taniere, dosky, misky, formy na chlieb, poháre na nápoje, súpravy na koreniny, stojany na obrúsky, príbory, šálky, podnosy, záhradné potreby, tašky, športové potreby, termonauty, truhlice, kanistre, košíky, náradie, nábytok a oveľa viac.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MAKRO

Makro na Slovensku konkuruje ďalším reťazcom predajní zameraných na predaj domácich produktov ako Alza, Kompass, Super Diskont a pod.

REKLAMA

Ostatné značky Ostatné

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.