logo

Najnovšie ponuky spoločnosti OBI

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ostatné ponuky spoločnosti Domov a záhrada

REKLAMA

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti OBI?

OBI ponúka stavebný materiál, nábytok a iné predmety. Nájdete u nás dvere, kľučky, sedačky, skrine, ploty, kuchynský a jedálenský nábytok, záhradné stoly a stoličky, bazény, umývadlá, obklady, sprchové kúty, sprchové sety, batérie, skrine, postele, nočné stolíky, rohožky, koberce, farby, kachle, krby, elektrické náradie a mnoho iných produktov.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti OBI

OBI konkuruje miestnym aj medzinárodným predajniam pre domácich kutilov a majstrov. Medzi konkurentov na Slovensku patria napríklad Merkury Market,JYSK, Praktiker, IKEA, RS Bútor a Bauhaus.

REKLAMA

Ostatné značky Domov a záhrada

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.