logo
homeIcon
  1. separatorLeták PLANEO Elektro
  2. separatorPonuky
  3. separatorPlatný do 14. 8. 2022
REKLAMA

Špeciálna ponuka PLANEO Elektro

Platný od 1. augusta 2022 do 14. augusta 2022

Leták PLANEO Elektro - 1.8.2022 - 14.8.2022 - Produkty v akcii - LG, Samsung, smartfón, Samsung Galaxy, OLED TV, televízor, Bosch, Whirlpool, skriňová mraznička, chladnička, ventilátor, DeLonghi, kávovar, automatický kávovar, vysávač, tyčový vysávač. Stra
next
REKLAMA
REKLAMA

Najnovšia brožúra PLANEO Elektroje tu!

Nová brožúra PLANEO Elektroje platná od 1. augusta 2022 do 14. augusta 2022. S viac ako 2 ponukami, akciami a zľavami nájdete úžasné spôsoby, ako ušetriť peniaze na Elektronika produktoch.

Nájdite PLANEO Elektro obchod vo vašom okolí a využite všetky výhody, aby ste získali najlepšiu hodnotu za svoje peniaze. Zabudnite na rastúce ceny a vysokú infláciu. Moja Ponuky 365, vám prináša nízke ceny a jedinečné zľavy v PLANEO Elektroa mnohých ďalších Elektronika obchodoch po celej krajine.

Ponuky 365 vám prináša aktualizované brožúry, týždenné inzeráty a letáky, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze v obchodoch Ostatné, Kutilstvo a železiarstvo, Supermarkety, Elektronika, Domácnosť a nábytok, Obchodné domy, Zdravie a krása, Šport a rekreácia, Móda, Deti a mnohých ďalších obchodoch a produktoch.

Každý deň máme čerstvé letáky, takže sa nezabudnite čoskoro vrátiť, aby ste našli ešte viac PLANEO Elektro ponúk!

Navštívte Ponuky 365 a začnite šetriť ešte dnes.

REKLAMA
REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.