logo

Najnovšie ponuky spoločnosti SIKO

REKLAMA
REKLAMA

Ostatné ponuky spoločnosti Domov a záhrada

REKLAMA

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti SIKO?

V predajniach SIKO zákazníci nájdu široký sortiment kúpeľňového nábytku a vybavenia, ako sú sprchové dvere, sprchové boxy, kúpeľňové doplnky, madlá, držiaky na toaletný papier, police a stojany, háčiky a vešiaky. Okrem toho spoločnosť SIKO predáva kuchynské a iné vybavenie do domácnosti, ako sú plastové lišty, sklenené mozaiky, kamenné mozaiky, keramické mozaiky, drezy, doplnky k drezom, osvetlenie do kuchyne, kuchynské odpadkové koše, triediče a mnoho ďalšieho.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SIKO

Spoločnosť SIKO konkuruje na Slovensku ďalším obchodným reťazcom, ako sú Svet kúpelne, Sanitino, Kupelnasnov,Mobelix,Bauhaus,Blanco, IKEA, Kachličkovo a ďalšie.

REKLAMA

Ostatné značky Domov a záhrada

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.