logo
homeIcon
  1. separatorLeták Möbelix
  2. separatorPonuky
  3. separatorPlatný do 28. 8. 2022

Špeciálna ponuka Möbelix

Platný od 15. augusta 2022 do 28. augusta 2022

REKLAMA
Leták Möbelix - 15.8.2022 - 28.8.2022 - Produkty v akcii - stôl, stolička, sedacia súprava, komoda, písací stôl, kancelárska stolička, drez, svietidlo, stropné svietidlo, LED stropná lampa, umelá kožušina. Strana 1.
next
REKLAMA
REKLAMA

Najnovšia brožúra Möbelixje tu!

Nová brožúra Möbelixje platná od 15. augusta 2022 do 28. augusta 2022. S viac ako 24 ponukami, akciami a zľavami nájdete úžasné spôsoby, ako ušetriť peniaze na Domov a záhrada produktoch.

Nájdite Möbelix obchod vo vašom okolí a využite všetky výhody, aby ste získali najlepšiu hodnotu za svoje peniaze. Zabudnite na rastúce ceny a vysokú infláciu. Moja Ponuky 365, vám prináša nízke ceny a jedinečné zľavy v Möbelixa mnohých ďalších Domov a záhrada obchodoch po celej krajine.

Ponuky 365 vám prináša aktualizované brožúry, týždenné inzeráty a letáky, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze v obchodoch Ostatné, Kutilstvo a železiarstvo, Supermarkety, Elektronika, Domácnosť a nábytok, Obchodné domy, Zdravie a krása, Šport a rekreácia, Móda, Deti a mnohých ďalších obchodoch a produktoch.

Každý deň máme čerstvé letáky, takže sa nezabudnite čoskoro vrátiť, aby ste našli ešte viac Möbelix ponúk!

Navštívte Ponuky 365 a začnite šetriť ešte dnes.

REKLAMA
REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.